GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Rowenta

markasında 1406 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bir küçük ev aletleri üreticisi olan Rowenta küresel pazarda boy gösteren Alman menşeli bir markadır. Yarattığı serilerle popüler hale getirdiği elektrik süpürgeleri, iklimlendirme sistemleri, kişisel bakım ürünleriyle tüketicilerin belirli ihtiyaçlarına yüksek performansa sahip teknolojiyle yanıt vermektedir. Siz de Rowenta ürün dünyasıyla tanışarak kişisel ihtiyaçlarınız, ortam sıcaklığı ve hijyenine dair taleplerinizi neticelendirebilirsiniz. Markanın ürünlerini incelemek için kategorimizi etüt etmeniz yeterlidir.

Rowenta Elektrikli Süpürge Modelleri

Güçlü donanım ve teknik özellikleriyle markanın öne çıkan ürünlerinden biri elektrikli süpürgeleridir. Şarjlı, toz torbalı, torbasız modelleriyle görebileceğiniz Rowenta elektrikli süpürgeler farklı kullanım tiplerini yüksek motor güçleriyle buluşturmaktadır. Çok sessiz bir şekilde çalışarak gürültünün önüne geçen torbasız modeller yüksek silikon teknolojisiyle bir araya gelmekte ve böylece tozları üst düzey domine etme imkanı sağlamaktadır. Kuru emiş türünde, 2000 W dolaylarında maksimum motor gücüne sahip torbasız modeller etkili emici başlıklarıyla kullanıcıya üstün performans deneyimi sunmaktadır. Enerji tasarrufu sayesinde uzun vadede yüzünüzü güldüren toz torbalı modeller ise kompakt tasarımıyla öne çıkmaktadır. Sessiz çalışma özelliğini bu modellerle de deneyimleyebilir, torba doluluk göstergesinden hareketle torba değişiminin ne zaman olacağını kolayca öğrenebilirsiniz. Markanın her iki makineyi de kapsayan Rowenta Silence serisi de oldukça popülerdir. Verimlilik, enerji sınıfı, sert zemini temizleme performansı gibi özelliklerini A sınıfında görebileceğiniz seriye siz de hızlıca sahip olabilir, kategorimizde çıkacağınız bir gezintiyle farklı fiyat skalalarını da görebilirsiniz. Süpürge kullanımı esnasında kablolarla temas halinde olmak istemiyorsanız Rowenta şarjlı süpürgeler de ideal ürününüz olabilir. Farklı şarj sürelerine ait olan ürüne ister el süpürgesi ister dikey süpürge modelleriyle ulaşabilirsiniz. Rowenta elektrikli süpürgeleri hızlı alışveriş imkanıyla kategorimizde yer almaktadır.

Rowenta Kişisel Bakım Ürünleri

Gündelik hayattan hususi zaman dilimlerinize kadar her ortamda önem göstermeniz gereken kişisel bakımınıza kaliteli Rowenta ürünleriyle ulaşabilirsiniz. %100 temas sağlayan, farklı hız ayarlarına sahip Rowenta epilasyon cihazları deriyle temas halinde hissedilebilecek acıyı da Soft Sensation teknolojisi ile giderebilen modeller içermektedir. Rowenta epilatörleri ile pürüzsüz bir vücudun kapılarını aralamanız işten bile değildir. Kişisel motivasyonu etkileyici öneme sahip saç bakımı da kurutma makinelerinden düzleştiricilere farklı cihazlara ihtiyaç duyar. Saçlar için fayda sağlayan iyon teknolojisine sahip, yüksek güç kademelerinde seyreden Rowenta saç kurutma makinesi modelleriyle elzem gördüğünüz saç bakımı için ilk adımı atabilirsiniz. Evinizde, kendi el ayarınızla ve istediğiniz düzeyde tıraş olmak içinse Rowenta tıraş makinelerine göz gezdirebilirsiniz. Paslanmaz çelik bıçaklara sahip modeller, ürünü uzun süre kullanmanızın da önünü açar. Aradığınız spesifik ürünleri de rahatça bulabileceğiniz kategorimizde, bir fiyat haritası da çıkarabilirsiniz.

Rowenta Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Evinizdeki, işyerinizdeki soğuk hava dalgalarının olumsuz etkilerini kırmak için Rowenta ısıtma sistemleri sizin için ideal ürünler sunabilir. Banyo gibi suyla temas ihtimalinin arttığı yerlerde dahi güvenle kullanabileceğiniz Rowenta ısıtıcılar sessiz çalışma özelliği ve ekonomik faydalarıyla sektörün öne çıkan ürünleri arasındadır. 2000 W maksimum çalışma gücüyle ortamı kolayca ısıtacak ürün, daha çok zeminde kullanım için uygundur. Otomatik kapanma özelliği, devrilme emniyeti gibi güvenlik fonksiyonlarına sahip modelleriyle aklınız kalmadan Rowenta ısıtıcınızı çalıştırabilirsiniz. Kapalı bir ortamın basık sıcaklığını, rahatlatıcı esintilerle ortadan kaldırmak isteyenler içinse Rowenta vantilatör modelleri biçilmiş kaftan olabilir. Plastik ya da metal yapılan kafes malzemesinin yanı sıra, ürün masaüstü ya da kule tipi gibi farklı kullanım şekillerine göre tercih edilir. 180 derecelik dönme açısını, ayarlanabilir yükseklikle bir arada kullanarak siz de ortamınıza temiz ve serin bir hava katabilirsiniz. Rowenta ürün dünyasını gezerek kendiniz için ideal elektronik aletleri bulabilir, fiyat kriterlerinize göre de seçimlerinizi şekillendirebilirsiniz.