GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Şövale

kategorisinde 267 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Şövale

Resim, grafik sanatları, teknik resim ve diğer görsel çizim işlemleri gibi çok sayıda alanda kullanılan şövaleler, çeşitli ölçü ve modelleriyle hem profesyonel hem de amatör kullanımlar için rahatlık sağlıyor. Kullanıcıların konforunu sağlamak amacıyla fiziksel ölçülere göre farklı boyutlarda tasarlanan ve onlarca kaliteli marka tarafından satışa sunulan şövaleler, çizim işlemlerinin hızla ve uygun bir ortamda tamamlanmasına yardımcı oluyor.

Ayarlanabilir Ayaklı Şövale Modelleriyle Tanışın

Şövale

Ayarlanabilir şövale çeşitleri arasında yer alan ayaklı şövaleler; klasik üç ayaklı, çok destekli 4 ayaklı, tekerlekli gibi farklı tipte kullanımlar sunuyor. Kayın ağacı, metal, ahşap gibi materyallerden üretilen modeller 172 cm, 175 cm, 174 cm civarında çeşitli standart boyutlarda tasarlanıyor. Ayaklı şövale modelleri arasında çocuklar için tasarlanan en fazla 100 cm boyları olan ve daha küçük ölçekli çocuk şövale çeşitleri de bulunuyor. Ayarlı şövale çeşitlerinin her biri; yukarı, aşağı, sola ya da sağa hareket ettirilerek sabitlenebiliyor. Bu sayede çizim ortamı kullanıcıya uygun olacak şekilde oluşturulabiliyor.

Profesyoneller İçin Modern Tasarımlı Şövaleleri Deneyin

Şövale

Profesyonel çizerler, ressamlar, grafik sanatçıları, teknik çizim uzmanları, mühendisler ve mimarlar tarafından sıkça tercih edilen şövaleler, profesyonel kullanımlar için de özenle hazırlanıyor. Ünlü şövale markaları tarafından satışa sunulan profesyonel şövale, diğer şövale türlerine oranla daha büyük ölçüler sunuyor. 232 cm, 270 cm gibi yükseklik ayarı sunabilen dev profesyonel şövaleler; sergiler, açılışlar ve kokteyllerde de önemli bir görev üstleniyor. Arka bölümlerinde bulunan aparatlar yardımıyla çevrilebilen ürünler, istenilen her yükseklik boyutuna dönüşebiliyor. Kayın ağacı, gürgen ağacı, çam ağacı gibi ağaçların güçlü bölümlerinden üretilen ağaç şövaleler ise profesyonel resim sehpası olarak kullanılabiliyor.

Masaüstü Şövale Çeşitleriyle Rahat Çalışın

Şövale

Masaüstü şövaleler, çalışma masalarının ya da orta sehpaların üzerine konularak çizim için doğru yüksekliğin ayarlanmasına yardımcı oluyor. Ayak bölümleri sehpaların üzerine oturduğu için düz bir hat şeklinde tasarlanan masaüstü şövale çeşitleri, arka bölümlerinde bulunan çevirme aparatıyla yükseklik ayarına da izin veriyor. Bu sayede sehpa ya da masa üzerinde yapılan çizim çalışmalarını hem oturarak hem de ayakta gerçekleştirmeniz mümkün oluyor.

Satın Alma İpuçları

  • Şövalenizi kullanacağınız alanın yükseklik, genişlik ve derinlik ölçüsünü öğrenerek daha uygun seçimler yapabilirsiniz.
  • Şövalenizi seçerken boy ölçünüzü dikkate alarak en uygun şövaleye ulaşabilirsiniz.
  • Gerçek ağaç gövdesinden elde edilen ahşap şövale çeşitlerini ya da metal şövale türlerini tercih ederek dayanıklı seçimler yapabilirsiniz.
  • Şövale fiyatları ürünlerin üretim malzemesi, özelliği ve boyutu gibi seçeneklere göre değişebilir. Pirinç şövale gibi özel materyallerden üretilen modeller, daha yüksek fiyat standartları sunabilir.
  • Küçük şövale ya da mini şövale çeşitlerini çocuklar için satın alabilir, evinizde tablo ya da fotoğraf gibi eşyalarınızı sergilemek için dekoratif amaçlarla kullanabilirsiniz.

Bunlara Dikkat Edin

  • Şövalenizi uygun biçimde ayarladıktan sonra sabitleyerek güvenli bir çalışma süreci yaşayabilirsiniz.
  • Hazırlık aşamasında şövalenizi herhangi bir alana yaslamadan kullanabilirsiniz. Bu işlem sayesinde şövalenizin dengesizlik problemlerini önleyebilirsiniz.
  • Kayın ağacından üretilen şövaleler, yüksek sıcaklık ve soğukluk seviyelerine karşı dayanıklıdır. Eğer sıcaklık seviyelerinin değişken olduğu mekanlarda şövale kullanacaksanız, bu ürünleri tercih edebilirsiniz.
  • Ön bölümünde malzemelerinizi koymak için tasarlanan küçük gözleri bulunan şövaleleri seçebilirsiniz.
  • Şövale seti satın alarak çizim sırasında ihtiyaç duyacağınız tüm alan gereksinimlerini karşılayabilirsiniz.