GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Resim Malzemeleri

kategorisinde 95906 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Resim Malzemeleri

Resim malzemeleri kategorisi, hem profesyonel hem de amatör olarak resim ve diğer sanat dallarıyla ilgilenen kullanıcılar için tüm ürünleri bir araya getiriyor. Resim türüne özel tasarlanan boya çeşitleri, çeşitli eskiz ve çizim kalemleri, fırçalar, sanatsal kağıt türleri ve resim yaparken kullanmanız gereken her şey dünyaca ünlü resim malzemesi markaları tarafından tasarlanıyor.

Çalışma Türüne Özel Üretilen Boya Çeşitleri

Resim Malzemeleri

Ebru boyası, cam boyası, ahşap boyası, seramik boyası gibi boya türlerinin yanı sıra yağlı boya resim malzemeleri ve akrilik boya, guaj boya gibi resim boyaları kategori içerisinde listeleniyor. İlgilendiğiniz alanın boya çeşitlerini setler halinde ya da tek renk olarak satın alabilir, dilerseniz 6'lı, 12'li, setlerin yanında 24'lü olarak satışa sunulan setleri de değerlendirebilirsiniz. Rich, Art Deco, Cadence, Faber Castell, Stabilo, BigPoint gibi markaların tasarladığı farklı tonlardaki boya modelleri ile yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyebilir, kaliteli boya ürünleriyle performansınızı yükseltebilirsiniz.

Tüm İnce Detaylar İçin Fırça Modelleri

Resim Malzemeleri

Resim fırçaları, resmin yapılacağı kağıt ve yüzey türüne göre farklı numaralandırmalarla sınıflandırılıyor. Kalın tüylü, ince tüylü, orta tüylü, çok ince tüylü, kısa ya da uzun gibi formları bulunan fırçalar; ahşap, plastik ya da çelik gibi sap materyallerinden elde ediliyor. Fırçaların tüy bölümleri ise bazı ürünlerde sentetik, bazı ürünlerde gerçek hayvan tüyünden tasarlanıyor. Fırçalar kesim biçimlerine ve uygulama biçimlerine göre de sınıflandırılabiliyor. Düz kesik fırça, yan kesik fırça, ayrıntı fırça, yelpaze fırça, kedi dili fırça olarak sınıflandırılan fırçalar 1 ila 18 arasında numaralandırılarak farklı kalınlık oranları sunuyor.

Profesyonel Resim Malzemeleri ile Daha İyi Performans

Resim Malzemeleri

Resimle profesyonel düzeyde ilgilenmek isteyenler için birbirinden kaliteli resim yapma malzemeleri üretiliyor. Ahşaptan üretilen şövale modelleri, tuvallerinizi ideal bir açıda tutmanızı sağlayarak resim yapma işlemlerinizi kolaylaştırıyor. 25 cm x 35 cm, 25 cm x 40 cm, 40 cm x 60 cm gibi farklı boyutlarda üretilen tuvaller dilediğiniz ölçüde tablo yapabilmenize olanak tanıyor. Yağlı boya çalışmalarında kullanabileceğiniz palet seçenekleri ise boyalarınızı ayırmanızı ve birbirleriyle karıştırmanızı kolaylaştırarak resim deneyiminize zenginlik kazandırıyor. Profesyonel resim malzemeleri fiyatları, uygun seçenekler sunarak herkesin kolayca sanatla ilgilenebilmesini mümkün kılıyor.

Satın Almadan Önce

  • Resim fırçalarının uçları; oval, düz, sivri gibi farklı biçimler sunabilir, satın almadan önce fırça formunu inceleyebilirsiniz.
  • Kategori içerisinde setler halinde satılan fırça ve boya çeşitleri bulunabilir, bu ürünleri toplu biçimde satın alarak birden fazla ürüne sahip olabilirsiniz.
  • Teknik resim malzemeleri arasında bulunan resim kalemi setlerini satın alabilir, amatör kullanımlar için teknik resim başlangıç setlerini de tercih edebilirsiniz.
  • Yumuşak fırçalardan hoşlanıyorsanız, samur fırçaları seçebilirsiniz.
  • Yağlı boya başlangıç setleri; şövale, tuval, fırça, boya ve palet gibi malzemeleri bir arada sunabilir, siz de yağlı boya setleri satın alarak performansınızı güçlendirebilirsiniz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Resim fırçalarının numaralarını kontrol ederek satın almanız önerilir.
  • Kategori içerisinde hat ve tezhip gibi el sanatları için tasarlanan fırçaları görebilirsiniz.
  • Profesyonel resim malzemeleri arasındaki şövale, palet, tuval gibi ürünlerle resimlerinizin kalitesini artırabilirsiniz.
  • Yüzey boyaları ve fırçalarından satın alarak yaşam alanlarınızın duvarlarında da sanat çalışması yapabilirsiniz.
  • Sanat malzemelerindeki ürünleri ihtiyaç duymanız halinde tek tek de satın alarak eksiklerinizi kolayca giderebilirsiniz.