GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Remington

markasında 474 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Remington epilatörlerden tıraş makinelerine, maşalardan saç düzleştiricilerine kadar erkek ve kadınlara hitap eden bir kişisel bakım aletleri üreticisidir. Özellikle keratinli ürünleriyle dikkat çeken marka tek seferde birçok cihazı temin edebileceğiniz bakım kitleriyle de meşhurdur. Siz de Remington ürünleriyle tanışmak, sevdiğiniz ürünü hemen satın istiyorsanız kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Remington Saç Bakım Ürünleri

Kişisel bakım deyince akla ilk gelen noktalardan biri saç bakımı olarak öne çıkar. ABD menşeli Remington keratinli envaiçeşit çeşit saç ürünüyle kullanıcıların en çok rağbet gösterdiği üreticiler arasındadır. İnsanların özellikle saç ve tırnaklarında doğal olarak bulunan keratin dayanıklılığı arttırıcı etkisiyle bilinir. Saç boyatma, fön çektirme gibi işlemlerse saçların genellikle bir süre sonra zayıflamasına yol açabilir. Bu noktada markanın çeşitli ürünleriyle sunduğu keratin bakımı imdadınıza yetişebilir. Remington düzleştirici keratinli modelleriyle bu bakımı gerçekleştirebileceğiniz en temel ürünlerden biridir. Seramikle kaplanan ürün dijital ekrana sahip modelleri sayesinde işlemlerinizi daha kolay gerçekleştirebilmenizi sağlar. 15 saniye gibi bir sürede ısınan keratinli düzleştiriciler 9 ayrı ısı kademesine sahiptir. Oldukça yüksek derecelere çıkabilen ürün çoklu gerilim desteği, turbo modu, otomatik kapanma gibi farklı fonksiyonel özellikler de içerir. 2200 W ayarında görebileceğiniz Remington keratin saç kurutma makinesi ise 3 farklı kademede ısı ayarı yapabileceğiniz formda tasarlanır. Saçlar için faydalı iyon teknolojisiyle donatılan makinelerle parlak ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz. Özellikle düzenli olarak fön çektirenlerin saç uçları kırılabileceğinden keratinli kurutma makineleri bu olumsuzluğun önüne geçebilmek üzere özel olarak tasarlanır. Saçlarınıza bukle ve dalga yapabileceğiniz Remington maşa keratinli modelleriyle öne çıkan bir diğer üründür. 30 saniyede ısınan Remington maşaları badem yağı ile zenginleştirilen modeller de içerir. Siz de dolgun ve parlak saçlara kavuşmak için ihtiyaç duyduğunuz ürünü kategorimizden kolayca satın alabilirsiniz.

Popüler Remington Modelleri

Marka en popüler saç düzleştiricileri arasında Remington Keratin Protect yer alır. Saçlarınızı keratin bakımıyla korumak için ideal ürünün seramik plakasında bulunan badem yağı saçlarınıza nüfuz ederken sağlıklı ve canlı bir görünüm de sağlar. Ekseriyetle 9 ısı kademesine sahip olan ürün 15 saniyeyi aşmayan ısınma süresi sayesinde en acele hazırlıklarınızda dahi derhal yanınızdadır. Kilit sistemi ve otomatik kapanma gibi işlevleriyle gerekli güvenli fonksiyonlarını da sağlayan ürün saçlarınızın güçlü kalmasını da sağlar. Remington Hair Dryer saç kurutma makineleriyse 1800 W gücü ve 2 kademeli ısı ayarıyla yumuşak şekiller yaratmak için idealdir. Profesyonel AC motor ve çıkarılabilir ızgaraya sahip olan ürün kuaför salonları için de tercih edilebilir, dayanıklı bir modeldir. Makinede bulunan eko ayar sayesinde enerjiden de tasarruf yapmanız mümkündür. Eşit ısı dağılımı ve elektriklenmeyen saçlar için seramik iyonik ızgaraya sahip ürünü soğuk hava üflemeli fonksiyonuyla da kullanabilirsiniz. Markanın tüm Remington saç kurutma makinelerini kategorimizde geniş model ağı ve fiyat aralıklarıyla kolayca inceleyip satın alabilirsiniz. Remington ile gerekli keratin bakımı sağlarken istediğiniz saç formunuzu güvenle sürdürmeniz mümkündür.

Diğer Remington Ürünleri

Tekli olarak ya da bakım kitleriyle de temin edebileceğiniz Remington tıraş makinesi markanın popüler erkek ürünleri arasındadır. 1 saate uzanan çalışma süresine sahip modelleriyle tıraşınızı hız kesmeden gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün kullanım alanlarıysa modelden modele farklılık gösteren zengin bir çeşitlilik içerisindedir. Saç tıraşı, sakal kısaltma, sinekkaydı, yüz bakımı için kullanabileceğiniz ürünün tüy alma, kulak başlığı gibi farklı başlık tipleri de vardır. İster kablolu ister kablosuz tercih edebileceğiniz Remington tıraş makineleri suyla temasta da sorunsuz bir şekilde çalışır. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan ürünü geniş fiyat skalasıyla sayfamızdan takip edebilir, beğendiğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Yine kitlerle beraber tercih edebileceğiniz Remington yüz epilatörü de cilt bakımınızın ayrılmaz bir parçası olabilir. Yüz masajı ve kırpma için farklı başlıklarıyla da görebileceğiniz ürün yüksek ve sabit hız ayarıyla yüzünüzÜ istenmeyen tüylerden hızlıca temizler. Epilatör çeşitlerini incelemek ve hızlı alışverişten faydalanmak için kategorimizi ziyaret etmeniz yeterlidir.