GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Regal

markasında 810 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Regal 2002'den bu yana faaliyet gösteren, yaratıcı beyaz eşya, TV ve ankastre ürünler yaratan bir Türk markasıdır. Zorlu Grup'un bünyesinde hizmet veren Regal yenilikçi ürünlerini kullanıcı dostu özelliklerle bir araya getirerek tüketiciyi kalite ve tasarrufla buluşturur. Siz de markanın güzide ürünleriyle tanışmak, arayışınıza hitap eden tasarımlara sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Regal Beyaz Eşya Dünyası

Uzun ömürlü gıda kullanımı ve koruması için tercih edebileceğiniz Regal buzdolabı modelleri solo kullanım tipiyle öne çıkıyor. Üstten donduruculu tasarımları mini buzdolapları takip ediyor. Ekseriyetle A enerji sınıfında üretilerek kullanıcının ekonomik faydası gözetilen Regal buzdolapları kırılmaya dayanıklı özel cam raflarla dayanıklılığı önceliyor. Mutfak dizaynınıza göre kapı açılış yönünü değiştirebileceğiniz modeller statik ya da No-Frost soğutma sistemiyle kullanıcı deneyimini çeşitlendiriyor. Kıyafetlerinizi solmadan, tertemiz bir şekilde kullanmaya devam etmek ve uzun ömürlü giyimin önünü açmak içinse Regal çamaşır makinesi modelleri nokta atışı bir tercih olabilir. 5'ten 10 kg'a kadar farklı yıkama kapasitesine sahip Regal çamaşır makineleri sayesinde görece daha minimal ya da büyük makineler almak isteyenler çeşitlilikten faydalanabiliyor. Eco time moduna sahip modeller ekonomik yarar sağlarken 19'a ulaşan program sayısı sayesinde istediğiniz yıkama şeklini kolayca ayarlayabilirsiniz. Regal bulaşık makinesi modelleriyse size üstün bir bulaşık temizliği deneyimi sağlar. Ekonomik, hızlı, yoğun gibi farklı yıkama programlarını kullanabilir, günlük temponuza göre bir ayarlama yapabilirsiniz.

Set Halindeki Regal Ankastre Ürünleri

Evlilik, taşınma, ev dizme gibi süreçlerde ayrıca önem kazanan beyaz eşyalara Regal ankastre setleri ile sahip olabilirsiniz. Tek seferde birden fazla ürünün temini zamandan kazandırırken ürünlerin birbirine uyumu da göze hoş gelir. Bu uyum ve imkandan faydalanmak için satın alabileceğiniz Regal ankastre setler fırın, ocak ve davlumbaz üçlüsüyle karşınıza çıkar. Tasarruf imkanı sağlayan A enerji sınıfına sahip fırınlar siyah ve beyaz gibi sık tercih edilen renklerle tasarlanır. Börek pişirme ve ikili ızgara imkanı sağlayan fırınlar buharlı temizliğiyle hijyeni, çocuk kilidiyle de emniyetli kullanımı oldukça önemsemektedir. Buz çözme fonksiyonuyla da buzlanmış gıdaları çözüme kavuşturan fırınlar ziyafetinizin en gözde yemeklerini hazırlamanız için tüm özellikleriyle yanınızdadır. Parlak emayeden üretilen ocaklarsa LPG gaz tipine dahil olup yandan düğmeli kontrol mekanizmasıyla çalışır. Siyah ve beyaz gibi en popüler renklerle görebileceğiniz ocaklar sayesinde hem mutfak ürünlerinizde şıklığı sağlayabilir hem de istediğiniz besini içiniz rahat bir şekilde pişirebilirsiniz. Ocağınızdan gelen duman ve buharların seri bir şekilde tahliyesi için Regal davlumbazlar da setin en nadide parçalarından biri olarak öne çıkar. 3 farklı kademesi sayesinde her tür yoğunluğa göre ayarlayabileceğiniz davlumbazlar yüksek emiş gücüyle, çalışmaya başladığı anda gerekli filtrasyonu sağlar.

Diğer Regal Ürünleri

İzleme deneyiminizi güçlendirmek, güncel görüntü teknolojilerinin sunduğu gerçekçi görüntü imkanından faydalanmak adına Regal televizyonlarını inceleyebilirsiniz. Full HD ile izleyebileceğiniz içeriklerinizin yanı sıra Smart TV teknolojisine de sahip televizyonlar 32'den 49 ince farklı ekran boyutlarına sahiptir ve bu sayede ürünü yerleştireceğiniz yere uygun ebatlarda bir modeli de kolayca bulma imkanı sağlar. Ultra HD tasarımlarıyla da görebileceğiniz Regal TV modelleri eşsiz bir 4K izleme deneyimi sunar. Enerjiyi daha verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayan Inverter klima teknolojisini ise Regal klimalarla görebilir, ürünü uyku, turbo, ekonomik veya nem giderici gibi modlarla kullanarak kolayca özelleştirebilirsiniz. Yüksek BTU'da ilerleyen ısıtma ve soğutma kapasiteleri sayesinde iklimlendirme sisteminizi rahatça kurarken ürünün buz çözme ve kendi kendini temizleme fonksiyonları da ekstra rahatlık sağlar. Duvar saati, TV kumandası gibi daha fazla Regal ürünü için inceleyebileceğiniz kategorimiz fiyat aralıklarını öğrenmeniz için de oldukça idealdir. Dilerseniz fiyatları filtreleme yoluna giderek de bütçenize göre bir fiyat aralığı oluşturabilirsiniz. Bu sayede aradığınız ürünlerin size uygun olanlarını vakit kaybetmeden inceleyebilirsiniz. Ayrıca akıllı sıralamayı kullanarak da ürünleri fiyatlarına ya da listeye eklenme tarihine göre görüntüleyebilirsiniz.