GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Reflex

markasında 3625 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Reflex evcil kedi, köpekleriniz için kuru ve yaş mama, kum ve ödül mamaları üreten bir markadır. Evcil hayvanlarınızın ihtiyaç duyduğu gıda ve bakım ürünlerini ister standart ister özelleştirilmiş türleriyle Reflex'te kolayca bulabilirsiniz. Hızlı alışveriş imkanı için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Reflex Kedi Mamaları

Kedileriniz için özenle hazırlanan bir Reflex kedi maması için sayfamızdaki envaiçeşit mamayı inceleyebilirsiniz. Kedinizin gelişim evreleri ya da kısırlaştırılıp kısırlaştırılmadığı gibi hususi detaylara göre yapabileceğiniz bir araştırmayla en doğru sonuca rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tercihe göre 2'den 15 kg'a kadar farklı hacimlerde bulabileceğiniz Reflex yavru kedi maması tek seferde birden fazla alım yapabileceğiniz setlerle beraber de satılmaktadır. Ağırlıklı olarak tavuklu türleriyle bulabileceğiniz yavru kedi mamaları kuzu etli ve tahılsız örnekleriyle de müşterileri çeşitliliğe götürür. Yine çoklu seçenekleriyle ve hafif ya da ağır ebatlarda görebileceğiniz Reflex kısır kedi maması da özellikle operasyondan sonra çok yemeye başlayan kedilerin kilo alma risklerinin önüne geçer. Oldukça farklı opsiyonlarla satışa sunulan Reflex plus kedi maması da kısırlaştırılmış kedilere özgü örneklerinin yanı sıra çoklu paketler halinde ve ödüllü mamalarla da satışa sunulmaktadır. İster yavru ister yetişkin kedileriniz için satın alabileceğiniz Plus mamalar tavuk, kuzu, pirinç gibi tatlardan meydana gelir. Siz de geniş bir yelpazede seyreden Reflex kedi mamaları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Reflex Köpek Mamaları

Sağlıklı, kaliteli ve köpeklerinizin farklı evreleri için özel olarak hazırlanan mamalara da Reflex ile sahip olabilirsiniz. Biftekli, kuzulu, pirinçli, sebzeli formlarda bulabileceğiniz Reflex köpek maması ürünlerine setler halinde satılan avantajlı türleriyle ulaşabilirsiniz. Çoklu paket avantajlarından faydalanabileceğiniz Reflex yavru köpek maması ürünleri ödüllü, konserveli, büyük ya da küçük ırklara hitap eden türleriyle piyasaya sürülür. Yavru köpeklerinize vereceğiniz Reflex mamalar onların bağışıklık sistemine, kalp sağlığına, kemik ve eklemlerine oldukça fayda sağlar. Pirinç, biftek, kuzu eti gibi tatlara sahip olan yavru köpek mamaları L-Karnitin içeren türlere de sahiptir. Siz de yavru köpekleriniz için özelleştirilmiş Reflex mamalarını temin etmek için kategorimizden istifade edebilirsiniz. Markanın öne çıkan ürün serisinden biri de, yetişkin ve yavrular için farklı detaylarla hazırlanan Reflex Plus köpek maması ürünleridir. Seri yüksek enerji sağlayan ve birçok ırk için üretilen özelliklerinin yanı sıra, yaş ve kuru mama ya da konserve hediyeleriyle avantajlı paketlere de sahiptir. Siz de farklı gelişim evrelerine sahip köpekleriniz için kaliteli ve avantajlı Reflex köpek mamalarını kategorimizden satın alabilirsiniz.

Diğer Reflex Ürünleri

Markanın kuru mamaların yanında hediye olarak da sunduğu yaş mamaları evcil hayvanlarınızın ziyafet çekmesi için birebirdir. Dana, sığır ve kuzu eti gibi farklı tatlara sahip olan yaş mamalara metal veya plastik kutu gibi farklı ambalajlarda sahip olabilirsiniz. Reflex mama dünyası sunduğu zengin ürün çeşitliliğinin yanı sıra evcil hayvanların ihtiyaç duyduğu çeşitli hijyen ürünleriyle de boy göstermektedir. 6'dan 10 litreye farklı ebatlarda tasarlanan ve paketler halinde de satın alabileceğiniz kumlar genellikle aktif karbona ve hızlı topaklanma özelliğine sahiptir. Somonlu, kuzulu tatlarla görebileceğiniz konserve mamalar da ayrıca soslu yapıya, et parçacıklı özelliklere sahiptir. Siz de kedi ve köpeklerinizin büyüme evresinde ihtiyaç duyduğu pek çok ürüne Reflex ile sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.