GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Quik

markasında 667 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Evcil hayvan mamalarıyla ün kazanan Quik kedi, köpek ve kuşlarınız için leziz, sağlık mamalar sunar. Kedi ve köpeklerinizin yaş ve konserve mama ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz Quik kedi kumları ve papağan, muhabbet kuşu yemleriyle de kategorimizde yer almaktadır. Siz de minik dostunuzun ihtiyaçlarını giderebileceğiniz kaliteli ürünlere sayfamızdan hemen ulaşabilirsiniz.

Kediler İçin Quik Ürünleri

İştah açıcı, enfes birçok tada sahip Quik kedi maması ürünleri arasında tavuklu konserveler kedinizin favorisi olabilir. Yetişkin kediler için uygun olan ürün parça etli yapısıyla kedinizin doğadaki gibi beslenmesine de vesile olur. Jöleli olan tavuklu kedi konserveleri kolay sindirimi, vitamin ve mineral zengini içerikleri sayesinde dostunuzun afiyetle beslenmesini sağlar. Yüksek nem oranı, et ve et yan ürünleri, tahıl gibi bileşenlerden imal edilen ürünü biftekli ve sebzeli Quik yaş mamaları takip eder. Parça etli formda bulunan ürün bifteğin doyurucu ve besleyici yapısıyla sebzenin sağlığa artılarını bir araya getirir. Protein içeriği kolay sindirilebilir şekildedir. A, D3 ve E vitaminleriyle donatılan ürün yumurta ve vitaminlerle de zenginleştirilir. Ciğer ve tavşanlı, somonlu, karidesli Quik kedi mamaları arasından siz de yavru ya da yetişkin dostunuz için günlük kullanıma uygun bir yaş mamaya sahip olabilirsiniz. Parfümlü, hızlı topaklaşan, kristal silika gibi birçok özelliğe sahip Quik kedi kumu ürünleriyle de hijyen standardını üst düzeyde tutabilirsiniz. Kedinizin dostu olan maddelerden imal edilen Quik kedi kumları arasında ince bentonit ve Marsilya sabunlu bir modeli tercih edebilirsiniz. Sıvıyı anında absorbe eden ürün seri bir şekilde topaklaşarak bakteri oluşumuna engel olur. Ayrıca hoş Marsilya sabunu kokusu kedinizin her tuvaleti sonrasında kötü kokuları engelleyerek ortamı güzel kokularla kaplar. Quik kedi kumları arasında lavanta kokulu, pudra kokulu modeller de bulabilirsiniz. Tekli ya da çoklu paketlerle satın alarak istediğiniz kadar kedi kumuna sahip olabilirsiniz.

Köpekler İçin Quik Ürünleri

Quik köpek maması ürünleri de leziz birçok tada sahip konservelerle dostunuza hediye gibi sunulabilir. Küçük, orta ve büyük ırktaki tüm yetişkin köpekler için uygun kuzu etli konserve mamalarını tercih edebilirsiniz. Parça etli yapısıyla doğadaki yeme alışkanlıklarıyla benzerlik gösteren ürün sağlıklı tüy gelişimine de yardımcı olur. Optimum besin bileşenleri ve içerikleri sayesinde vitamin, mineral, et yönünden zengin olan ürünü tavuklu ve hindili konserveler takip eder. Tüm ırklardaki yetişkin köpeklerin afiyetle tüketebileceği ürün vitamin katkılı yapısı, kolay sindirilebilirliği ile dengeli bir beslenme sağlar. Özellikle hareketli ve protein ihtiyacı yüksek olan köpekler için çok ideal bir mamadır. Ham protein, ham bitkisel ve hayvansal yağlar, yüksek oranda nem, ham kül ve liften meydana gelir. Ayrıca vitamin A, vitamin D3 ve vitamin E içeriğine sahip konserve mamayı yavru köpeklere uygun diğer mamalar takip eder. Tüm ırklardaki yavru köpekleri besleyebilen tavuklu bir Quik konserve maması ezme ve parça etli yapıya sahiptir. Quik köpek mamaları arasında biftekli ve sebzeli bir yaş mamaya da sahip olabilirsiniz. Yeşil konserve görünümüne sahip ürün vitamin zenginidir ve sebzeli yapısıyla da son derece besleyicidir. Siz de dostunuzu kuru mamalar kadar önemli olan konserve mamalarla beslemek için kategorimizden dilediğiniz adette mamaya sahip olabilirsiniz.

Kuşlar İçin Quik Ürünleri

750 gram pakete tekli ya da çoklu seçeneklerle ulaşabileceğiniz Quik papağan yemi ürünleri arasında paraketler için özel olarak hazırlanan yemleri seçebilirsiniz. Bu yemler özel içeriği sayesinde kuşunuzun sağlıklı tüylere ulaşmasına yardım eder. Yüksek yağ seviyesi sayesinde enerji veren ürün özellikle durgun kuşlar için çok idealdir. Ayçekirdeği, kadri, karabuğday, yulaf, fıstık, mısır, kuşburnu, bezelye, kenevir tohumu içerikleriyle zengin bir yem olan ürünü mürekkep balığı gaga taşları takip eder. Tüm kafes kuşları için uygun olan ürün 12 x 4 cm ebatlarına sahiptir ve kafese asılmaya uygundur. Gaganın törpülenmesi, mineral ihtiyacının karşılanması gibi artıları olan ürün doğal mineral içerikleriyle hastalıklara karşı da koruma sağlar. Bir Quik mama muhabbet kuşuna özgü türleriyle de öne çıkar. Doğal bir yem olarak satışa sunulan ürün sarı darı, kırmızı darı, ak darı, soyulmuş yulaf, kanarya tohumu gibi içerikleriyle kuşunuzun daha sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlar. Quik kuş yemleri farklı alım seçenekleriyle kategorimizde bulunmaktadır. Siz de fiyat aralıklarını kendiniz belirleyerek filtreleme avantajından yararlanabilirsiniz. Böylece aradığınız ürünün bütçenize uykun opsiyonlarını hemen listeleyebilirsiniz.