GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Purina

markasında 2 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bir kedi ve köpek maması markası olan Purina, dünya çapında en çok tercih edilen evcil hayvan maması markaları arasında yer alıyor. Kedi maması dendiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Purina One ve Gourmet gibi serileri ile hem hayvanseverlerin, hem de minik dostlarımızın favorisi haline geliyor. Siz de kediniz için leziz, sağlıklı ve kaliteli öğünler yaratmak istiyorsanız Purina kedi maması çeşitlerine GittiGidiyor farkıyla göz atabilirsiniz.

Purina Kuru Mama Çeşitleri

Purina kedi maması çeşitlerinde hayvan sahipleri tarafından en çok tercih edilen kuru mamalar oluyor. Kedinizin günlük besin ve mineral ihtiyacını azami düzeyde karşılayan Purina kuru mama çeşitleri 10 kg, 15 kg, 20 kg gibi ekonomik paketlerde sunuluyor. Siz de kedinizin uzun vadeli mama ihtiyacını karşılamak için Purina mama çeşitleri arasından farklı tatlardaki kuru mamaları tercih edebilirsiniz. Tavuklu, ördekli, sığır etli, balıklı ya da ton balıklı gibi seçenekler arasından kedinizin damak zevkine uyan bir ürün mutlaka bulunur. Dilerseniz somonlu Purina kedi maması çeşitlerinden de alarak kedinizi şımartabilir, farklı tatlar deneyerek her öğünden ayrı keyif almasını sağlayabilirsiniz. Eğer evinizde minik ve sevimli bir yavru kedi varsa, ona özel olarak formülize edilmiş Purina yavru kedi maması çeşitlerini deneyebilirsiniz. Bu sayede yetişkinlik dönemine gelene kadar yavrunuzun ihtiyaç duyduğu tüm vitamin, mineral ve takviye edici besinleri almış olduğundan emin olursunuz.

Can Dostunuz İçin Yaş Kedi Mamaları

Kediler için yaş mamalar, en az kuru mamalar kadar önem taşıyor. Yetişkin bir kedi, kuru mamanın yanı sıra günde ortalama 400 gram kadar yaş mama da tüketmelidir. Bu bağlamda Purina yaş mamaları, kedinize geniş bir lezzet ve aroma seçeneği sunuyor. Somonlusundan ton balıklısına, tavuklusundan sığır etlisine pek çok farklı lezzette bulabileceğiniz Purina yaş kedi mamaları ile minik dostunuzu şımartabilirsiniz. Daha sağlıklı bir sindirim sistemine giden yolda kedinizin bağırsaklarını düzene sokan yaş mamalar ile hem sağlıklı, hem leziz öğünler yaratabilirsiniz. Özellikle Purina Gourmet serisi, 7'den 70'e tüm yaştan ve cinsiyetten kedinin favorileri arasında yer alıyor. Bu yaş mamaları aynı zamanda bir ödül maması olarak da değerlendirebilir, kedinizin eğitim süreçlerinde bir ödül olarak kullanabilirsiniz. Avantajlı paketler halinde satın alabileceğiniz Purina yaş kedi mamalarını stoklayarak her daim evinizde yaş kedi maması bulunduğundan emin olabilirsiniz.

Özel Kedilere Özel Mamalar

Purina, özel rejim gerektiren kediler için özel olarak formülize edilmiş mamalar üretmeyi de ihmal etmiyor. Örneğin kısırlaştırılmış kediler, özellikle tuz ve şeker oranları azaltılmış bir diyet ile beslenmelidir. Bu bağlamda Purina Cat Chow Sterilized kısırlaştırılmış kedi maması 15 kg ya da 20 kg gibi ebatları ile hayvan sahiplerine kolaylık sağlıyor. Kısır kedilere özel içeriği ile işlem sonrası kedinizin ihtiyaç duyduğu tüm besinleri bu mama sayesinde ona sağlamış oluyorsunuz. Yavru kediler için özel olarak üretilen Purina yavru kedi mamaları da sütten henüz kesilmiş olan yavruların sağlıklı gelişimi için ihtiyaç duyduğu tüm besin ögelerini içerisinde barındırıyor. Purina Junior serisi ise genç ve aktif kedilerin enerjisini taçlandıracak nitelikte. Kedinizin cinsine, yaşına ve damak zevkine en uygun mama çeşitlerini Purina kalitesi ve GittiGidiyor farkı ile hemen şimdi satın alabilirsiniz. Markanın tüm ürünleri için Purina Kedi Maması, diğer markaların kedi maması çeşitleri için Kedi Maması kategorisini ziyaret edebilirsiniz.