GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Proline

markasında 655 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Proline kedi ve köpekleriniz için ürettiği sağlıklı ve kaliteli mamalarıyla en sevilen mama markalarından biridir. Popüler ve öncü birçok mama markasının da dahil olduğu Lider Pet Food markası altında hazırlanan mamalar kedi ve köpeklerinizin her dönemine özgü leziz mamalarıyla dostlarınızı mutlu eder. Ayrıca kedileriniz için koku yapmayan, kaliteli kumlar da satışa sunan Proline ürünleri içi hemen kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Proline Kedi Mamaları

Kedileriniz için kuru ve yaş formunda görebileceğiniz mamalar tavuklu, balıklı, kuzu etli formülleriyle kediniz için en doğru mamaya ulaşmanızı sağlar. Yetişkin dostlarınız için kuzu etli türünü inceleyebileceğiniz bir Proline kedi maması sindirim kolaylığı açısından sağlıklı pirinçlerle donatılır. Doğal etoburlar olan kedileriniz için ideal içeriklere sahip olan mama işlenmiş hayvansal protein, ciğer aroması, buğday, hayvansal yağ, kurutulmuş kuzu eti gibi besinlerden oluşur. Kalsiyum, fosfor, sodyum, iyot, çinko gibi maddeler sayesinde de bir mineral deposudur. Zengin vitamin kaynağı sayesinde de tam teşekkül bir yetişkin kedi mamasıdır. Kuru bir Proline yavru kedi mamasıyla da minik dostunuzun yetişkinliğe mükemmel bir şekilde geçişini sağlayabilirsiniz. Tavuklu yavru kedi mamaları da protein, vitamin ve mineral zengini bir mamadır. Bağışıklık sistemi kuvvetli, diş sağlığı yerinde, idrar yolu problemi yaşamayan bir yetişkin kedi için yavru dostlarınızı Proline ile besleyebilirsiniz. Kısırlaştırılmış kedileriniz için de kilo problemini önleyici kısır mamaları tercih edebilirsiniz. Tekli ya da avantajlı paketlerle satın alabileceğiniz Proline kedi mamalarını Proline kedi kumu ürünleri takip eder. En popüler modellerinden biri olan Silika kumlar idrarı yüksek derecede absorbe eder. Kokuları nötrleştirmeye etkisiyle de dikkat çeken ürün dışkı sonrası bakterilerin üremesini de önleyici şekilde formüle edilir. Çoklu ve tekli satın alma özelliğiyle öne çıkan Proline kedi 10 lt gibi hacimli paketleriyle de uzun müddet gerekli hijyeni korumanızı sağlar. Doğal hammaddelerle üretilen diğer Proline kedi kumları ile de tanışabileceğiniz kategorimizden kediniz ve sizin hassasiyetinize göre en doğru tercihi yapabilirsiniz.

Proline Köpek Mamaları

Minik dostlarınızın sağlıklı bir şekilde büyümesi için Proline yavru köpek maması ürünleri tavuklu formülleriyle sayfamızda bulunmaktadır. Yavru köpeklerinizin sindirim sistemlerini güçlendirebileceğiniz, bağışıklıkların destek sağlayan yavru köpek mamaları tüy ve deri sağlığı için de idealdir. Zengin protein, vitamin ve mineral üçlüsüyle donatılan mamalar sindirim kolaylığı açısında pirinç gibi ilave besleyicilere de sahiptir. Konserve mamalarla fırsatlar halinde satışa sunulan bir Proline köpek mamasıyla da yetişkin köpeklerinizin hayatını sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşamalarını sağlayabilirsiniz. Böylece sık hastalanmalar, halsizlik ve moral bozukluklarının önüne geçebileceğiniz mamalar dostlarınızı mutlu gördükçe sizin de motivasyonunuzu tazeler. Kuzu etli yetişkin köpek mamaları ideal kiloyu korumak, yüksek proteine kolayca ulaşmak ve zinde bir bedene sahip olmak için idealdir. Hemen her türünde Proline 15 kg köpek maması hacmine sahip paketleri satışa sunar. Böylece uzun vadede daha ekonomik bir alışveriş imkanı sağlanır. Kategorimizden çeşitli fırsatlarla beraber de görebileceğiniz Proline köpek mamaları ile dostlarınızın mutlu ve sağlıklı bir şekilde yaşadıklarını görebilirsiniz.

Proline Hakkında

Reflex, Spectrum, King gibi en bilinen mamaların da dahil olduğu Lider Pet Food, Proline ile de evcil dostlarınıza leziz yiyecekler sunar. Dünyaya ekstrüzyon teknolojisini getiren büyük firmalarla iş birliği sonucu üretilen Proline mamalar gelişmiş bir kalite kontrol süzgecinden geçer. Hammadde temininden önce başlayan bu kalite kontrol süreci sevkiyat öncesine gelinceye kadar sürer. Böylece kedi ve köpekleriniz için en ideal mamaları piyasaya sürmeyi başaran Proline üstün üretim kalitesi sayesinde müşterilerin en sevdiği mama türlerinden biri olmayı sürdürmektedir.