GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Profine

markasında 623 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Profine evcil hayvan bakımı üstlenen kişilerin kedi ve köpekleri için sağlıklı, leziz mamalar sunar. Yavru ya da kısırlaştırılmış kedi ve köpekleriniz için mama alabileceğiniz gibi standart süreçler için de birbirinden farklı tatlarla bezenen mamaları seçebilirsiniz. Kategorimizde gezerek hemen satın alabileceğiniz Profine mamaları avantajlı paketlerle satışa sunulmaktadır.

Profine Kedi Mamaları

Kediler zorunlu etçiller grubunda olduğundan beslenmesini de ona göre şekillendirmek gerekir. Profine kedi maması ürünleri bu noktada birbirinden farklı lezzetlerle hazırlanır. Somonlu, tavuklu, alabalıklı tatlarla bulabileceğiniz kedi mamaları minik dostlarınızın ihtiyaç duyduğu bileşenlere sahiptir. Gerekli protein ve mineral kaynaklarını da içeren mamalar kedilerinizin fiziksel ve zihinsel gelişimine maksimum katkı sağlar. İkiden on kilograma kadar farklı ağırlıklarda satışa sunulan mamalar böylece uzun ya da kısa aralıklarla mama almak isteyenlere de hitap eder. Erken dönemini yaşayan dostlarınız için bir Profine yavru kedi mamasını tercih edebilirsiniz. Tavuklu olarak öne çıkan yavru kedi mamalar düşük tahıllıdır. Gelişim evrelerinde en çok ihtiyaç duydukları eklem ve kemik sağlığı ürünün en temel faydası olarak öne çıkar. Ürünü 2 ya da 10 kg'lık paketler halinde satın alabileceğiniz gibi kediler için kum önü paspası olarak kullanılabilecek hediyelerle de temin edebilirsiniz. Kısırlaştırılmış kedileriniz için aşırı yeme - içme ve obezite sorununa da Profine kısır kedi maması ürünleriyle çözüm üretebilirsiniz. Tavuk, sindirimi kolaylaştırması için pirinç, mısır, kurutulmuş elma, deniz yosunu gibi malzemelerin makul oranlarla işlenmesiyle elde edilen mamanın birden fazla yararı vardır. İdrar yolunun sağlıklı gelişimini koruması açısından dengeli mineral yapısına sahiptir. Kedi mamalarında en önemli bileşenlerden olan taurin de kısır mamalarda bulunur ve kedinizin kondisyonuna artı sağlar. Tüylerin doğru gelişimi, kalp sağlığı da kısır kedi mamalarının sağladığı avantajlar arasındadır. Kilogram ve türüne göre değişen fiyat aralıklarına sahip olan Profine kedi mamaları için kategorimizi incelemeniz yeterlidir.

Profine Köpek Mamaları

Farklı ırklardaki birçok minik köpek için üretilen Profine yavru köpek maması ürünleriyle de tanışabilirsiniz. 3 ya da 15 kg ağırlıklarında bulabileceğiniz ürün kuzu etli, patatesli, somonlu, tavuklu tatlarla donatılır. Patatesin eklendiği mamalar özellikle sindirim sorunu yaşayan ve alerjik reaksiyonlar gösteren yavru köpekler için birebirdir. İster orta ister büyük ırklardaki yavru köpekleriniz için seçebileceğiniz ürün dostlarınızın bedensel gelişimi için vazgeçilmez içeriklere sahiptir. Çinko ve biyotin sağlıklı ve canlı tüyler için faydalı bileşenler arasındadır. Yaşlanmaya karşı etkiler sağlayan ve hücre koruması sağlayan E vitamini de üründe görebilecekleriniz arasında. Deri, kemik ve eklem sağlığına da katkı sağlayan mamalar köpeğinizin yetişkinliğe mutlu ve sağlıklı bir şekilde geçmesini sağlar. Yetişkin veya çeşitli sağlık sorunları olan ileri yaştaki köpekleriniz içinse Profine somonlu köpek maması ürünlerini tercih edebilirsiniz. Son derece kaliteli yağlara sahip olan somon Omega 3 yağ asidi barındırır. Bu sayede tüyleri daha canlı ve sağlıklı bir forma kavuşacak olan yetişkin köpeklerinize kategorimizden somonlu mamalar satın alabilirsiniz. Sindirim sorunları yaşayan köpekleriniz için ürünün patatesli türlerini de tercih edebilirsiniz. Kuzu etli, 15 kg hacminde ve konserve mamalar gibi hediyelerle beraber satın alabileceğiniz bir Profine köpek mamasını da inceleyebilirsiniz. Aşırı kilo sorunu olan, sindirim desteğine ihtiyaç duyan, bağışıklık desteği bekleyen dostlarınız için Profine köpek mamaları kategorimizde yer almaktadır.

Profine Mamaları Hakkında

Kendiniz gibi dostlarınızın da yedikleri gıdaların besin değerleri ve sağlığa etkilerini merak etmeniz oldukça doğal. Bu açıdan, içeriğinde zararlı herhangi bir ürün barındırmayan Profine düşük tahıllı ürünleriyle de müşterilerinde olumlu bir intiba bırakmaktadır. Yapılan Profine kedi maması yorumları veya köpek maması yorumlarıyla da meraklısına olumlu bir harita çıkarmayı başaran marka geniş fiyat aralığıyla kategorimizde yer almaktadır. Her bütçeye uygun bir Profine maması için sayfamızı incelemeniz yeterlidir.