GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Pro Plan

markasında 1557 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Pro Plan, İsviçre menşeli ve dünyanın en büyük yiyecek - içecek şirketlerinden biri olan Nestlé'nin sunduğu, evcil kedi ve köpekleriniz için mama içeren bir ürün serisidir. Bilimin kesin göstergeleri baz alınarak üretilen Pro Plan mamalar, yüzlerce veteriner ve beslenme uzmanı tarafından kontrol edilir. Kuru ve yaş mamalar olarak iki tasnifte görebileceğiniz mamalarla kedi ve köpeklerinizin sağlıklı gelişimini sağlayabilirsiniz.

Pro Plan Kedi Maması

Hareketli ya da sakin, enerjik ya da sessiz gibi farklı şekillerde görebileceğiniz kediler, türleri ve gelişimlerine göre farklı mamalara ihtiyaç duyarlar. Kediniz yeni doğmuş veya henüz bir bebekse Pro Plan yavru kedi maması sizin için ideal tercih olabilir. 1500 ya da 10000 gram gibi farklı ağırlıklarda görebileceğiniz yavru kedi mamaları daha çok tavuklu olup farklı özellikler de içerir. Bağışıklık sistemini destekleyici, tavuk ya da pirinç tadı içermesi bu özelliklerden birkaçıdır. Evcil kediler için önem arz eden bir diğer mama türüne de Pro Plan kısırlaştırılmış kedi maması ile kolayca ulaşabilirsiniz. Yetişkin kediler için hazırlanan bu mamalar ton balığı, hindi gibi tatlara sahiptir. Kısırlaştırılmış kediler için özel olarak hazırlanan bu Pro Plan mamaları, kısır hale gelen kedilerin kilo almasına sebep olmayacak nitelikte üretilir. Kedilerin kısırlaştırıldıktan sonra mama yeme isteklerinin artması göz önüne alınarak, bilimsel verilerle üretilen bu mamalar kedinizin kilo alma riskini önler. Kediler için adeta bir ziyafet ve ödül olan yaş mamalarsa balık, tavuk, hindi gibi tatları içerir. Pro Plan yaş mama kategorisindeki aramalarınızla siz de kediniz için en ideal yaş mamalara sahip olabilirsiniz.

Pro Plan Köpek Maması

Bakım verenleriyle yoğun bir duygusal bağ kurabilen köpekler de gelişim evreleri ve münferit durumlar özelinde farklı mamaları tercih edebilir. Pro Plan yavru köpek maması köpeğinizin ilk gelişim evrelerinde afiyetle tüketebileceği özellikler içerir. Pirinç, tavuk gibi mama tatlarına sahip olan ürün yavru köpeğiniz için birçok fayda sağlar. Bağışıklık sistemini desteklemesi, deri tahrişi ve kaşıntıya karşı koruması, ideal kilonun muhafaza edilmesi bu faydalardan birkaçıdır. Köpeğinizin büyüme düzeyi hangi noktada olursa olsun, Pro Plan'ın uyumlu mamaları ile sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlayabilirsiniz. İhtiyaç duydukları protein kaynağını edinmeleri için gerçek tavuk, somon eti gibi malzemelerle formüle edilen mamalar, eşzamanlı olarak vitamin ve mineral kaynağıdır. Yavru, yetişkin ve yaşlı köpekler için ideal mama türlerinden biri olan Pro Plan somonlu köpek mamasını da farklı evreler için bulmak oldukça kolay. 3, 5, 14 kg gibi oldukça farklı ağırlıklarda bulabileceğiniz somonlu mamalar hassas derili, bağışık sistemi noktasında destek ihtiyacı duyan, tahrişe karşı önlem isteyen köpekleriniz için son derece sağlıklı ve faydalıdır. Köpeğinizin dengeli beslenmesi için, bilimsel veriler ışığında üretilen Pro Plan köpek mamalarına kategorimizi gezerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Pro Plan Mama Dünyası

''İyi Beslen, Mutlu Yaşa'' sloganıyla bilinen Nestlé, Pro Plan ile özel kedi ve köpek mamalarının formüle edildiği ürünleri piyasa başarıyla sunmaktadır. Bakım verenlerin de en çok tercih ettiği seriden biri olan Pro Plan, kedi ve köpeklerin vücut sistemlerini, metabolizmalarını ince ayrıntılarıyla gözlemleyerek mama üretimini gerçekleştirmektedir. Bakım verenlerin, kedi ve köpeklerine göre favori mama türleri de bulunmaktadır. Pro Plan Kitten kedi besleyenler için bunlardan biridir. Köpek besleyenler içinse favori ürünlerden biri olarak Pro Plan Adult örnek gösterilebilir. Prestij ve popülerliğini sağlıklı mamalar üreterek kazanan ve muhafaza eden Pro Plan ürünlerini gezmek için kategorimizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Dilerseniz, fiyatları filtreleme yoluna giderek de özelleştirilmiş bir alışverişe hemen başlayabilirsiniz. Bunun için, en yüksek ve en düşük tutarları kategorimizdeki ilgili yerlere girip bir fiyat aralığı oluşturabilirsiniz. Böylece aradığınız ürünlerin bütçenize uygun seçeneklerini hemen bulabilirsiniz. Ayrıca akıllı sıralamadan yararlanarak da mamaları en yüksek fiyat, en düşük fiyat, ürün listesine eklenme tarihine göre düzenleyebilirsiniz. Daha çok marka ve seçenek için Evcil Hayvan ana kategorimizi incelemeniz yeterli.