GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Pril

markasında 264 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Pril Türkiye'de ilk sıvı bulaşık deterjanı, ilk dermatolojik sıvı bulaşık deterjanı gibi önemli adımlarıyla 1973'ten bu yana hizmet vermektedir. Elde yıkamalı sıvı bulaşık deterjanlarıyla öne çıkan marka jel, tablet formundaki ürünleriyle de kapsayıcı bir mutfak temizliği sağlar. Siz de Pril ürünlerini inceleyip hızlı satın alma fırsatı için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Pril Sıvı Bulaşık Deterjanları

Birbirinden farklı türlerini görebileceğiniz Pril sıvı bulaşık deterjanı ürünleri kategorimizde avantajlı alım imkanlarıyla bulunmaktadır. Elde yıkamalı ve paketler halinde sayfamızdan satın alabileceğiniz ürün ekonomik alışveriş fırsatıyla listede yerini almaktadır. Pril 4 kg ağırlığa sahip limon detaylı deterjanlarıyla oldukça öne çıkar. Bulaşıklarınızdaki en zorlu lekeleri dahi elde kolayca temizleyebileceğiniz ürün ferahlatıcı limon kokusu sayesinde bulaşıklarınızın güzel kokmasını da sağlar. İsterseniz dörtlü paketlerle satın alarak tek seferde uzun vadeli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Limon, elma, nar ve tropikal meyve kokularına sahip Pril Power 5 etki ürününü de dört kokuya sahip çoklu paketlerle ya da favori kokunuzu seçip tekli halde satın alabilirsiniz. Bulaşıklarınızla temasında 5 farklı etkiyi birden gösteren ürün üstün formülü sayesinde kalıcı ve kesin temizliğe kolayca ulaşmanızı sağlar. En sevdiğiniz kokuya sahip Power 5 etki ürününü onlu paketlerle de kategorimizden satın alabilirsiniz. Serin ve kuru bir ortamda saklayabileceğiniz Pril bulaşık deterjanı elde yıkama için bulaşık suyuna 1 tatlı kaşığı eklenebilir. Ön yıkama etkisinde elde yıkamalarınızda içinse 1 litre bulaşık suyuna 1.5 tatlı kaşığı eklemeniz yeterlidir. Birbirinden farklı formüllerle boy gösteren Pril deterjanları için sayfamızı inceleyip en doğru sonuca varabilirsiniz.

Pril Tablet Ürünleri

Bulaşıklarınızı makinelerinizde hızlı ve etkin temizlikle buluşturmak için Pril tabletler de iş başındadır. 36, 54, 70 tablet gibi farklı adetlerde bulabileceğiniz ürün ışıldayan parlaklıklar için oldukça idealdir. Ön yıkama etkisi sunan formülü sayesinde milyonlarca güç parçacığı ile en zorlu lekelerin dahi üstesinden gelmek için Pril Gold tableti tercih edebilirsiniz. Özel formülü sayesinde yağ ve kiri ön yıkama yapmadan temizleyebileceğiniz ürün nişasta enzimleriyle güçlendirilmiş bir formülasyona sahiptir. Yanmış patates ve makarna kalıntıları gibi en inatçı lekeler bu özel enzimler sayesinde bertaraf edilir. Tekli, ikili, dörtlü paketlerle sayfamızdan satın alabileceğiniz ürün derin temizleme teknolojisi sayesinde makinenizi de güçlendirir. Suda çözünebilen folyosu sayesinde ürünün ambalajını çıkarmadan kullanabilirsiniz. Koku giderme, hızlı çözünme gibi toplam 12 etkiye sahip ürünü tercihe göre 4'lü paketlerle satın alarak tek seferde 144 tablete ulaşabilirsiniz. Hepsi Bir Arada tabletleri ise 9 etkili özelliğe sahiptir. Böylece kirlilerinizle her temasta farklı etkiler göstererek onları caydırır. Ürünün 70 tablete sahip bir türünü ikili paketlerle alabilir, 140 tablete ulaşabilirsiniz. Yanmış kirleri sökme, kurumuş kalıntıları giderme, güçlü yağ çözme ve ekonomik kullanım Pril bulaşık makinesi deterjanlarında görebileceğiniz belli başlı özellikler arasındadır. Bulaşıklarınız kadar makinenize de avantaj sağlayan Pril bulaşık makinesi deterjanları için sayfamızı incelemeniz yeterlidir.

Pril Jel Ürünleri

Çok fonksiyonlu Pril jelleri de özellikle üstün yağ çözücü etkileriyle öne çıkar. İçeriğindeki soda etkisi sayesinde bulaşık temizliğini maksimum hijyenle sağlayabilirsiniz. Daha özelleştirilmiş bir deneyim için Pril Gold jellerini deneyebilirsiniz. Bulaşıklarınız kadar makinenizin filtresinde de yağ birikintileri oluşmasına engel olur. Tüm bu etkilerin yanı sıra limon ferahlığıyla ideal kokuya ulaşan bulaşıklarınız hijyenik ve şık bir şekilde tekrar masalardaki yerini almaya hazırdır. Siz de ister el ister makinede kesin temizlik çözümü yakalamak için kategorimizi inceleyebilir, sevdiğiniz ürüne hemen sahip olabilirsiniz.