GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Portakal Safety

markasında 1278 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Portakal Safety ev içerisinde bebek ve çocuk güvenliğini üst düzeyde tutmanızı sağlayan ürünler sunmaktadır. Çocukların belli bir yaşa kadar sivri dolap kenarları, prizler gibi riskli alanlarda bulunması, yataklarından düşmesi ihtimaline karşılık Portakal Safety ile evinizi çocuğunuz için güvenli hale getirebilirsiniz. Yatak bariyeri, dolap kilidi, TV ve dolap sabitleyici gibi ürünlere sahip olmak için siz de kategorimizi inceleyebilirsiniz!

Portakal Safety Yatak Bariyerleri

Artık beşikte uyumayı geride bırakmış, kendi yataklarında yatan çocuklar için daha güvenli bir uyku ortamı oluşturabilirsiniz. Özellikle uykusunda hareketli olan çocukların yataktan düşme riskinin önüne geçmeniz gerekebilir. Sağlam ve kolay kuruluma sahip bir yatak koruma bariyerini tercih ederek düşme riskini önleyebilirsiniz. Portakal Safety yatak bariyeri ürünleri tam da bu arayışınız için tasarlanan, sağlam bariyerlerdir. Tüm yataklara uyumlu olan bu ürünler bazalı yataklarda, çekyatlarda, ebeveyn yataklarında katlanabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede çocuğunuzun yataktan inmesi de kolaylaşır. Katlanabilir Portakal Safety yatak bariyeri ürünleri özel bir kilit sistemine sahiptir. Her iki tarafındaki butonlara basılarak katlanabilen yatak bariyerleri kullanıcı dostudur. Portakal Safety katlanabilir yatak bariyerinin kasası da tümüyle çelik barlardan meydana gelir. Böylece uzun ömürlü ve dayanıklıdır. 120 cm uzunluğundaki bu ürünler, üzerindeki renkli rakamları, çiçek desenleri sayesinde çocuğunuz için de eğlenceli bir ürün haline gelebilir. Siz de Portakal Safety yatak bariyerleri sayesinde en mühim bebek güvenliği ürünlerinden birine sahip olabilirsiniz.

Portakal Safety Dolap Kilitleri

Bebek güvenliğinin olmazsa olmaz ürünleri arasında dolap kilitleri de bulunmaktadır. Örneğin, içerisinde birçok tencere, tavanın bulunduğu bir dolap ya da çatal, kaşık, bıçak takımınızın yer aldığı bir çekmece çocuklar için riskli bölgeler olabilir. Dolap ve çekmeceler içerisindeki ürünlerden çocuğunuzun belli bir yaşa kadar zarar görmesi olasıdır. Dahası, çekmece ve dolaplar açılıp kapanırken de özellikle sivri köşeler risk barındırır. Portakal Safety dolap kilidi ürünleri tam da bu noktada aradığınız bebek güvenlik ekipmanları olabilir. Evin farklı pek çok noktasında dolapları, buzdolaplarını, alafranga tuvaletleri kilitleyebileceğiniz bu ürünler yapıştırma usulüyle kullanılır. Genellikle çocuğun erişemeyeceği yükseklikte monte edilmesi önerilir. Yapıştırılacak yüzey ise önceden çok iyi temizlenip kurutulmalı ve kilitler ondan sonra yapıştırılmalıdır. Portakal Safety manyetik çekmece-dolap kilidi ürünleri de tüm kapak ve çekmeceler için uygundur. Dolap ya da çekmecenin içerisine takılan kilitleri güçlü manyetik anahtarları ile kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bu koruyucu kilitler fırın gibi farklı pek çok yere de uyum sağlar. Portakal Safety kilitlere siz de kategorimizden hemen sahip olabilirsiniz!

Portakal Safety Eşya Sabitleyici Ürünleri

Özellikle depreme karşı evinizi güvenli bir şekilde donatmanız da hem çocuğunuz hem sizin için önem arz eder. Ufak dokunuşlarla büyük riskleri önleyebilmenizi sağlayan sabitleyiciler bu noktada gerekli tedbirleri almanızı sağlar. Portakal Safety TV/dolap/eşya sabitleyici deprem güvenliği açısından son derece önemli olmakla birlikte gündelik zamanda da olası riskleri önleyebilir. Çocuğunuz misafirliğe gelen farklı çocuklarla oyun oynarken dolap, TV gibi eşyalara çarpma ihtimalleri de vardır. Özellikle hassas denge ayarına sahip eşyalar bu sarsıntı ya da darbelere karşı düşebilir. Portakal Safety eşya sabitleyicileri sayesinde tüm bu riskleri ortadan kaldırabilirsiniz. Böylece çocuğunuz evin içerisinde gönlünce koştururken sizin de içiniz rahat olur. Deprem güvenliği açısından önemli olan sabitleyicilere bütçe dostu avantajlarla kategorimizden ulaşabilir, gerekli ekipmanlara hemen alabilirsiniz.Portakal Safety ürünleri ile kategorimizde tanışarak şeffaf köşe koruyucu ve benzeri pek çok ürüne de ulaşabilirsiniz.