GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Polisan

markasında 3391 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Türkiye'nin köklü firmalarından Polisan Holding, tarımdan kimya aktivitelerine kadar geniş bir alanda faaliyet gösterir. Şirketin Polisan ile sunduğu boyalar da sektörün en başarılı ve tercih edilen örnekleri arasındadır. İnşaat, endüstri, mobilya grubu gibi birçok alan için ürettiği boyalarıyla Polisan alanındaki kalite farkını korumaktadır. Siz de birçok çalışma alanı için gerekli boyalara markanın sunduğu envaiçeşit boya ile ulaşabilirsiniz. Ürünleri inceleyip fiyat aralığı seçmek ve kolayca alışveriş yapmak için kategorimizi incelemeniz yeterlidir.

Polisan Boyaları

Sunulan zengin ürün ağı içerisinde inşaat alanında kullanılmak üzere imal edilen Polisan Elegans oldukça ses getirmektedir. Ürünün Extra Yarımat formuyla bulabileceğiniz modeli bir iç cephe boyasıdır. Su bazlı olan ürün silikon katkılı, antibakteriyel, küf ve mantar önleyici özelliklerle donatılır. Azami silinebilir özelliğiyle kullanışlılığını katbekat arttıran bu boya çeşidi kokusuz ve esnek yapıda olup toz ve kir tutmaz. Ürünün elastik özelliği kılcal çatlaklı yüzeylerde macuna ihtiyaç duymadan kullanılmasını sağlar. Ultra örtücülüğü sayesinde oldukça etkili bir boyama imkanı sağlayan ürün düşük VOC özelliği nedeniyle de çevre dostudur. 2.5'tan 15 litreye kadar farklı ağırlıklara temin edebileceğiniz ürün temas ettiği yüzeylerde mantar ve küf oluşumuna da son verir. İnşaat alanında ahşap ve metallerde kullanabileceğiniz boya arıyorsanız Polisan X1 mükemmel bir tercih olur. Zamana meydan okuyan yapısıyla sararmayan ürün parlaklığı çok uzun süreler korumayı başarır. İç ve dış cephelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz X1 boyası solvent içermeyip suyla seyreltildiği için koku yapmaz. Bu özelliği insan ve çevre sağlığına sunduğu faydayla da öne çıkar. Cephelerinize kolayca uygulayabileceğiniz ürün oldukça iyi yayılıp yapışmaktadır. Herhangi bir çatlama ya da kabarma da yaşatmaz. UV ve ışığa karşı dayanıklı olan ürün kolay pratik edilebildiğinden zaman ve işçilikten de tasarruf sağlar. Kategorimizde farklı hacimlerde bulabileceğiniz ürünü dilediğiniz ağırlıklarla satın alabilirsiniz. Polisan boyaları ile kategorimizde tanışarak, envaiçeşit tür içerisinden aradığınız ürünü derhal bulabilirsiniz.

Popüler Diğer Polisan Ürünleri

Kullanım alanlarının birçoğuna hitap eden Polisan marka boyalar, böylelikle sayısız ihtiyaca yanıt verir. Eğer bir Polisan tavan boyası arıyorsanız su bazlı ve kokusuz Tavan Ultra modeli tam size göredir. Pürüzsüz görünümüyle boya uygulanan yüzeyden işlem sonrası oldukça memnun kalırsınız. Beyazlığı yüksek bu model kolay sürülen, fırça izinden eser bırakmayan, sıçratma yapmayan özelliklere göre formüle edilir. Böylece zaman, işçilik ve ekstra temizlik malzemelerinden tasarruf edebilirsiniz. Sıva, alçı ve kireçlere sürebileceğiniz ürün dökülme, çatlama ya da kabarmaya neden olmaz. 1'den 10 kg'a farklı hacimlerde satın alabileceğiniz ürünle kullanımından büyük memnuniyet duyacağınız bir boyaya sahip olabilirsiniz. Elegans model boyalarda da küf önleyici tavan boyaları bulabilirsiniz. Sıkmalı bir çeşit arıyorsanız Polisan sprey boyalarıyla da üstün hizmet sunmaktadır. En popüler modelleri arasında Altın Varak sprey boyalarını görebilirsiniz. Uyguladıktan sonra hızlıca kuruyan ürün solvent bazlı olup varak efektlidir. Ahşaptan metale, camdan seramiğe, plastikten betona kadar birçok yüzeyde kullanabileceğiniz ürün solma, suya, zor hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Eğer bir hobiniz, zanaatınız, el sanatınız varsa ya da makinelerinizden yedek parçalarınıza birçok cihaz için sprey boya arıyorsanız Altın Varak şahane bir tercihtir. Ürün ayrıca çevreye, ozon tabakasına, atmosfere zarar veren CFC gazlar içermez. Sıva, beton, eternit gibi yüzeylerde kullanmak üzere bir iç cephe boyası olan Polisan Primera ürününü de satın alabilirsiniz. Ürün kokusuz olup dekoratif tasarımlar yaratmak istediğiniz müthiş bir çözüm sunar.

Polisan Boya Fiyatları

İç ve dış cepheler için geçerli birçok boyayla eşsiz bir ürün haritasına sahip olan marka ulaşılabilirliği de önemsemektedir. Sayısız boya çeşidi arasından bütçenize ve arayışınıza uygun bir türü kategorimizde kolayca bulabilirsiniz. Dilerseniz fiyat aralıklarını seçip bir filtrelemeye de gidebilirsiniz. Böylece sizin için ideal fiyat performanslarına ulaşabilir, en doğru sonuca hızlıca ulaşabilirsiniz. Polisan, sunduğu zengin boya çeşitliliği kadar ürünlerin hacmine göre de fiyat aralığını genişletmektedir. Kullanıcılar böylece tek tip bir fiyat ölçeği değil, geniş bir skala içerisinde gezinebilmektedir. Siz de bu avantajlardan yararlanarak sayfamızın hızlı alışveriş imkanından yararlanabilirsiniz.