GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Pirelli

markasında 3081 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Pirelli İtalyan merkezli bir lastik firmasıdır ve uluslararası çapta faaliyet gösterir. Üstün lastik teknolojisiyle buluşturduğu ürünleri sayesinde yaz, kış demeden güçlü lastiklere sahip olabilirsiniz. Siz de her mevsimde kullanabileceğiniz farklı lastik modellerini incelemek için ürün listemizi gezebilir, dilediğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Pirelli Kış Lastikleri

Farklı araç markalarınıza göre seçim yapabileceğiniz bir Pirelli kış lastiği geniş bir model ağı içerir. Özellikle +7 derecenin altındaki hava koşullarında kullanılan kış lastikleriyle soğuk havaların araç sürüşünüze etkisini minimuma indirebilirsiniz. En popüler modellerden birine Pirelli Scorpion Winter lastiklerle ulaşabilirsiniz. Kış koşullarında, kaygan ve ıslak zeminlerde hakimiyeti kaybetmeden yüksek kavrama avantajına sahip olabileceğiniz model özellikle 4x4/ SUV araç tipleri için idealdir. Arazi ortamlarında yolculuk yaparken viraj alma, yokuş aşağı frenleme gibi tüm endişeleri söz konusu modelle ortadan kaldırabilirsiniz. Yüksek kontrol gücü sayesinde yol hakimiyetinizi sürdürebileceğiniz ürün 875'ten 950 kg'a farklı taşıma kapasitelerine sahiptir. Ayrıca taşıma kapasitesini arttıran XL özelliğiyle de ürünün kimi modellerinde karşılaşabilirsiniz. Kışın yüksek kalite ıslak zeminde tutuş imkanı sağlayan farklı Pirelli lastikleriyle de ilgilenebilirsiniz. Otomobil araç tipleriniz için tercih edebileceğiniz bir Sottozero lastik modeliyle de kış yolculuklarınızı güvenli hale getirebilirsiniz. Yakıttan verim almanızı sağlayan model de lastik basınçlarının genişlemesini sağlayan XL özellikleriyle donatılır. Birbirinden farklı araç modelleriniz için tercih edebileceğiniz Pirelli kış lastiklerini kategorimizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Pirelli Yaz Lastikleri

Yüksek performanslı bir yaz lastiğine Pirelli Cinturato P7 lastik modeliyle ulaşabilirsiniz. Binek araçlarınız ya da 4x4'leriniz için inceleyebileceğiniz model yüksek dönme direnci sayesinde viraj ve manevralarda maksimum verim sağlar. Özellikle crossover segmentli otomobiller için büyük avantaj sağlayan ürün yenilikçi sırt deseni, karkas yapısı ve kauçuk karışımı sayesinde maksimum güvenlik ve verimlilik kazandırmaktadır. Daha kısa fren mesafesiyle düşük yakıt tüketimi de sağlayabileceğiniz ürünü XL donanımlarıyla görebilirsiniz. Ayrıca Runflat özelliğine sahip modeller sayesinde güvenliği riskli anlarda dahi üst düzeyde tutabilirsiniz. Aracınızı acil durumlarda daha iyi kontrol etmenizi sağlayan Runflat özelliği hava basıncındaki önemli düşüşlerde dahi araç performansınızı korumanızı sağlar. Ultra yüksek performanslı bir lastik için Pirelli P Zero modelini de inceleyebilirsiniz. Motor sporlarından edinilen bilgilerle hazırlanan model en prestijli otomobil üreticileriyle beraber geliştirilmektedir. Amiral lastik grubuna dahil olan model Formula F1 yarış araçlarında kullanılmasıyla da başarısını taçlandırmıştır. Hem otomobil hem 4x4 araçlar için tercih edebileceğiniz bu lastikler yüksek çekiş gücü ve maksimum yol tutuşuyla özellikle sportif araçlar için en tercih edilir modeller arasındadır.

Pirelli Lastik Fiyatları

4 mevsim türünde de üretilen Pirelli lastikleri sahip olduğu yüksek teknolojiyle seyahatlerinizi üst düzey güvenlikle sürdürmenizi sağlayabilir. Ürünün kullanılacağı mevsim, lastik modellerine göre de Pirelli lastik fiyatlarını oldukça geniş bir skalada görebilirsiniz. Kategorimizde inceleyebileceğiniz kapsayıcı fiyat aralığı sayesinde hem aracınıza hem de bütçenize uygun lastiği hemen bulabilirsiniz. Envaiçeşit Pirelli lastik modeliyle tanışıp hemen kategorimizden satın alabilirsiniz.