GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Pilsan

markasında 2246 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Pilsan temelleri 1940'lara uzanan, çocuklar için ürettiği oyuncak ve hobi ürünleriyle sevilen bir Türk markasıdır. Çocuklarınıza gelişim evrelerinde eğlence ve hayal dünyaları için alabileceğiniz kaydırak, akülü araba, sallanan at, bisiklet, top havuzu gibi birçok ürünü Pilsan'dan kolayca temin edebilirsiniz. Kategorimizi gezerek çocuğunuz için en doğru oyuncak ve hobi ürünlerini seçebilir, hızlı alışveriş imkanından yararlanabilirsiniz.

Sürüş Keyfi İçin Pilsan Oyuncakları

Çocuğunuzun bacak kaslarını geliştirebilecek, denge ve kontrolünü arttırabilecek Pilsan scooter modelleri yaş gruplarına göre üç veya dört teker biçiminde tasarlanır. Kolay katlanır direksiyon sistemiyle istediğiniz yere taşıyabileceğiniz ürün akıllı fren uygulamasıyla güvenliği maksimum düzeyde tutar. Seyir halindeyken yanan ışıklar sayesinde çevrenin de yeterince dikkatini çeken Pilsan scooter çocukların sağlığına uygun bir biçimde, kanserojen maddelerden uzak durularak üretilir. Oldukça farklı renklerde bulabileceğiniz ürün, çocukların hem bedensel gelişimi hem de eğlencesi için idealdir. Farklı yaş grupları ve kilolara göre bulabileceğiniz Pilsan bisikletler de ağırlıklı olarak üç tekerle üretilir. Çocuklara uygun malzemelerle üretilen bisikletler sağlam ve ergonomik yapısıyla kullanımı sırasında zorluk çıkarmaz. Çocuğunuzun ileri yaşlarda daha kompleks bisikletleri sürmesi için de alıştırma yapabileceği ürün mavi, pembe, yeşil gibi farklı renklerde satışa sunulur. Park ve bahçelerde oldukça keyifle kullanılabilecek Pilsan akülü arabalarsa 3 yaş ve üzeri çocuklar için idealdir. 35'ten 70 kg'a farklı taşıma kapasitelerinde tasarlanan akülü arabalar yüksek volt enerjiye sahip olduğu gibi emniyet fonksiyonlarını da başarıyla karşılar. Aşırı ısınmaya karşı kendini koruyan ürün yanan farları, akıllı anahtar sistemi ve ileri - geri vitesiyle çalışır. 6 ayrı sese sahip müzikli kornalar, sökülebilir koltuklar, ergonomik bir tasarım ürünün sahip olduğu diğer avantajlardır. Farklı teknik ve estetik özelliklere sahip Pilsan akülü arabaları kategorimizden istediğiniz modeli bulup kolayca satın alabilirsiniz.

Pilsan Eğlence Ürünleri

Bahçeli bir ortam için oldukça uygun Pilsan kaydıraklar sade tasarımların yanı sıra şatolu, sincaplı bir oyun evi konseptinde de üretilmektedir. Kolayca kurup montajını yapabileceğiniz ürünü beton zemine de sabitleyebilirsiniz. Birden fazla çocuğun bir arada eğlenebileceği formlarda tasarlanan ürün 35'ten 50 kg'a farklı taşıma kapasitelerinde seyreder. Çocuğunuzun üzerinde güvenle sallanıp eğlenebileceği Pilsan sallanan atlar da çocuk gelişimine eşlik eden oyuncaklardan biridir. Ergonomik dizayna sahip olan ürün ördekli, köpekli, filli tasarımlarıyla farklı zevklere sahip olan birçok çocuğa hitap eder. Sallanmanın yanı sıra tekerlekli olarak kullanılabilecek modellere de sahip olan oyuncak çocuk sağlığına uygun hammaddelerle üretilir. Özellikle AVM gibi büyük yerlerin çocuklar için ayrılan yerlerinde görebileceğiniz top havuzları da çocuğunuzun şahsi oyuncağı ve eğlencesi haline gelebilir. Arkadaşlarıyla beraber de eğlenebileceği Pilsan top havuzu ürünü ortalama 200 adet topa sahiptir. Yuvarlak veya dörtgen şekillerde bulabileceğiniz ürün çocuk havuzu olarak kullanılabilen modellere de sahiptir. Siz de çocuğunuza eğlenceli bir ev ortamı hazırlamak ve gelişimlerine uygun oyuncaklar temin etmek için kategorimizi gezerek hızlıca alışveriş yapabilirsiniz.

Çocuk Gelişimini Destekleyen Diğer Pilsan Ürünleri

Çocuğunuz ve sizin işlerinizi kolaylaştıracak pratik ürünler de ekstra zahmet ve zamanın önüne geçer. 6 ile 36 aylık yaşlar için ideal olan bir Pilsan mama sandalyesi ile çocuğunuzun mama yeme süreçlerini daha pratik hale getirebilirsiniz. Masa ve ayaklarının sökülebilir olması sayesinde ürünü istediğiniz yere taşıyabilir, tatillerinizde yanınıza götürebilirsiniz. 15'ten 40 kg'a kadar farklı taşıma kapasitelerinde tasarlanan ürün anti kanserojen maddelerle üretilerek pratikliği kadar güvenliğiyle de öne çıkar. Zengin ürün havuzuna sahip Pilsan mama sandalyeleri hakkında detaylı bilgileri kategorimizden öğrenebilir, istediğiniz modeli kolayca satın alabilirsiniz. Markanın yürüteç, akıllı tahta, mutfak seti gibi ürünleri için de sayfamızı incelemeniz yeterlidir.