GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Persil

markasında 136 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Persil dünyanın hemen hemen bütün ülkelerinde faaliyet gösteren deterjan, boya ve parfüm üreticisi Henkel'in markalarından biridir. Toz, sıvı ve kapsül deterjanlarıyla çamaşırlarınızda mükemmel parlaklığı yakalayabileceğiniz Persil ürünleri kategorimizde pek çok alım imkanıyla yer almaktadır. Siz de en ufak kir ve partiküllerin dahi üstesinden kolayca gelmek için sayfamızdan Persil ürünlerini kolayca satın alabilirsiniz.

Persil Toz Deterjanları

Çamaşır yıkamalarınız için klasik ve kesin bir çözüm arıyorsanız Persil toz deterjanları tam size göre. Persil 6 kg hacminde sunduğu Gülün Büyüsü ile derin temizleme teknolojisini üst düzeye taşır. Güçlü leke çıkarıcı formüllerle donatılan ürün aktif bileşenlerle beraber mükemmel bir kombinasyon oluşturur. Kıyafetlerinizi ilk günkü temizliğine kavuşturabileceğiniz gibi parlaklıkla da buluşturabilirsiniz. Her tür kumaşa karşı oldukça nazik yaklaşan Gülün Büyüsü ekstra gül ferahlığıyla size ve çevrenize hoş bir koku sunar. Daha büyük paket hacimlerinde de satın alabileceğiniz ürünü Persil 8 kg ağırlığında farklı fırsatlarla da beğeninize sunar. 6 kg ağırlığında bulabileceğiniz bir diğer deterjan da Bahar Ferahlığı ile öne çıkar. Tekli ya da paketler halinde satın alabileceğiniz ürün farklı deterjan çeşitleriyle beraber de sunulur. Işıltılı ve tertemiz kıyafetlerinizle dikkatleri üstünüze çekmek için seçebileceğiniz ürün kategorimizde farklı satış opsiyonlarıyla yer almaktadır. Renkli çamaşırlarınız için favori deterjanınıza ise Persil Color ile ulaşabilirsiniz. Kumaşlara zarar vermeden ufak lekelere dahi erişerek renklilerinizi uzun süre kullanabilirsiniz. Renklerin solmasını önleyici özelliklere de sahip olan ürün 6 kg ağırlığında tekli ya da çoklu paketlerle satın alınabilir. Tek seferde avantajlı paketlerle de satın alabileceğiniz Persil toz deterjanlar kategorimizde yer almaktadır. Sizin için ideal deterjanı kolaylıkla bulabilir, hemen satın alabilirsiniz.

Persil Sıvı Deterjanlar

''Gelecek sıvıda'' mottosuyla üstün sıvı deterjanlar üreten Persil deterjan pazarını yenilikçi sıvı segmentlerine dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Gülün Büyüsü ile sıvı yıkamalarda da boy gösteren Persil 33 yıkamaya sahip ürünle derin temizlik teknolojisini hız kesmeden sürdürmektedir. Kıyafetlerinizin dokusuna derinlemesine işleyerek gizli kalmış lekelere kadar uzanan ürün 2310 ml ağırlığında seyreder. Tekli ya da dörtlü setler halinde satın almak için sayfamızdan işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bahar ferahlığı sağlayan deterjanlarla da favori temizlik ürününüze ulaşabilirsiniz. Çamaşırlarınıza etkileyici bir parlaklık kazandırırken benzersiz temizliğiyle öne çıkan ürün kumaşlarınıza karşı nazik hareket eder. Renkli ve beyazlarınız için ikili, üçlü setler halinde ulaşabileceğiniz Persil 60 yıkamalı sıvı deterjanlar da bulunmaktadır. Böylece 180 yıkamaya ulaşan bir kapasiteye ulaşabilirsiniz. Tek bir şişesi 4.2 litreye sahip olan ürünle lekeler ne kadar derine inerse insin çözüm basittir. Farklı deterjan markalarının ürünlerini hediye olarak alabileceğiniz fırsat paketleri de Persil jel sıvı deterjanlarının avantajları arasındadır. Kategorimizde envaiçeşit Persil sıvı deterjan ürününü bulabilir, çamaşır temizliği sorununa kökten çözüm getirebilirsiniz.

Persil Deterjan Fiyatları

Toz, sıvı veya kapsül formunda bulabileceğiniz Persil deterjanlar türlerine göre geniş bir fiyat çeşitliliği gösterir. İçerisindeki maddeler, bileşenleri ve kilogramına göre farklı fiyat performanslarında görebileceğiniz toz deterjanları sıvı deterjanlar ve kapsüller takip eder. Kategorimizi gezerek bütçenize en uygun deterjanı kolayca bulabilir, aynı kolaylıkla ürün alışverişi yapabilirsiniz. Paketler halinde satın alabileceğiniz ürünlerle de avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ürün incelemesi yaparken öğrenebileceğiniz Persil deterjan fiyatları geniş bir yelpazede ilerlediğinden her bütçeye uygun ürünleri bulmak da kolaydır.