GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Perkon

markasında 148 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Perkon alışveriş merkezlerinden süpermarketlere kadar pek çok sektörün fiyat ve ürünlerle alakalı bilgi çekmesini sağlayan barkod okuyucular sunuyor. Markanın sunduğu fonksiyonel, kolay kullanılabilen barkod okuyucular yüzlerce ürünün kısa sürede satın alınabilmesini, düzenli ve hızlı bir şekilde stok yönetimi yapılabilmesini sağlıyor. Farklı Perkon barkod okuyucu modelleri sayesinde sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik en doğru alternatifi tercih edebilir, kategorimizdeki ücretsiz ve aynı gün kargo gibi fırsatlardan yararlanabilirsiniz!

Perkon Barkod Okuyucuları İle Hızlı Alışveriş

Perkon barkod okuyucuları ile hızlı ve doğru alışveriş sisteminizi kolayca kurabilirsiniz. Perkon Tiger ps23 barkod okuyucuları markanın sunduğu en popüler modellerden biri olarak öne çıkıyor. Renkli LED göstergeye sahip olan bu modeller, 175 gram ağırlığı sayesinde son derece hafif ve kolay taşınabiliyor. 2 metre kablo uzunluğu sayesinde geniş bir alanda rahatça kullanabileceğiniz bu barkod okuyucuları ile 60 cm'ye kadar okuma yapmanız mümkün. 200 tarama/saniye hızına sahip olması sayesinde hızlı ve doğru bir şekilde barkodları okutabileceğiniz bu modelleri Perkon Spider sp410 modelleri de takip ediyor. Imager teknolojisi ile donatılan sp410'lar klavye, RS-232, USB keyboard, USB virtual COM bağlantılara sahip. Sensör ile algılama özelliğine sahip bu modeller de ergonomik tasarımı, hafifliği ve fonksiyonelliği ile farklı pek çok sektördeki işletmenin aradığı kolaylığı vadediyor. 1.5, 2 metre gibi düşme dayanımlarına sahip olan Perkon barkod okuyucuları, sağlamlığı, uzun ömürlülüğü ve kullanıcı dostu arayüzü ile işlemlerinizi kolayca yapıp stok yönetimi gerçekleştirmenizi, hızlıca ürünleri okuyup satış yapabilmenizi sağlıyor.

Farklı Perkon Barkod Okuyucuları İle de Tanışın

Perkon kablosuz barkod okuyucuları arasında Imager teknolojisine sahip farklı modeller de yer alıyor. 650 nm görülebilir lazer diyot ışık kaynağına sahip olan bir model, zemine sabitleyebileceğiniz minik standı sayesinde manuel olarak kullanılmadan da işlem yapabilmenizi sağlıyor. Düz ve güvenli bir zemine koyup ürünlerin barkodlarını okutabileceğiniz bu tip bir model renkli LED göstergesi ile de kullanıcı dostu. 22 cm'ye kadar okuma derinliğine sahip olan bu barkod okuyucuları, sesli uyarı yaparak çalışıyor. Böylece okuttuğunuz tüm barkodlarla ilgili sesli bir göstergeye sahip olabilir, muhtemel karışıklıkların önüne geçebilirsiniz. Kolayca arızalanmayan, uzun zaman kullanabileceğiniz bu modeller 60 derecelik tarama açısıyla da barkodu farklı farklı noktalardan okuyabiliyor. Elinizde tutarak kullanabileceğiniz, manuel çalışma stiline müsait diğer modeller arasında da tercih edebileceğiniz Perkon barkod okuyucuları bulunuyor. Hafifliği, yüksek okuma & tarama hızı, sensör algılaması sayesinde diğer modeller de farklı pek çok sektörün taleplerine yanıt veriyor. Alışveriş merkezleri ve süpermarketlerin yanı sıra çeşitli işletmelere kamyon nakliyesi ile ürün taşıyanlar da markanın bu işlevsel ve kullanışlı barkod okuyucuları arasından doğru bir tercih yapabilir.

Perkon Barkod Okuyucu Fiyatları

Perkon barkod okuyucu fiyatları üründen ürüne değişkenlik göstermekle birlikte geniş bir skalada ilerliyor. Ürün çeşitliliği sayesinde sayısız talebe çözüm üretmeyi amaçlayan marka, sunduğu işlevsel ve hızlı tepki veren barkod okuyucuları sayesinde ilgili pek çok sektörün stok yönetimi, ürün fiyat okuması gibi ihtiyaçlarına karşılık veriyor. Bu ürün çeşitliliği Perkon fiyat skalasını genişleten önemli unsurlardan biri. Kategorimizde indirim fırsatı, cihazı koyabileceğiniz ayak hediyesi gibi avantajlarla karşılaşabilir, aynı gün ve ücretsiz kargo gibi imkanlardan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz, aradığınız ürünün bütçenize uygun seçeneklerine hemen ulaşmak adına fiyat filtreleme opsiyonumuzu da kullanabilirsiniz. Bu sayede fiyat aralıklarını manuel olarak girebilir, minimum ve maksimum tutarları belirleyerek kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.