GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Periyodik Yayınlar

kategorisinde 18746 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Periyodik Yayınlar

Farklı konu ve içeriklerle hazırlanan periyodik yayınlar, okurlara ilgi alanlarıyla ilgili düzenli içerik sunmaları sayesinde büyük övgü topluyor. Felsefe, edebiyat, mizah, çizgi roman gibi farklı alanlarda hazırlanan dergiler; haftalık, iki haftalık, aylık ya da iki aylık periyotlarla okurların karşısına çıkıyor. Titiz çalışmalar sonucu bir araya getirilen içerikleri sayesinde arşiv değeri bulunan periyodik yayınlar, çok sayıda koleksiyonerin de vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Çizgi Romanlarla Tanışın

Periyodik Yayınlar

GittiGidiyor.com periyodik yayınlar kategorisindeki dergilerin önemli bir bölümü, dünyaca ünlü çizgi romanların yeni sayılarından oluşuyor. Mister No, Büyülü Rüzgar, Zagor, Kaptan Swing, Tom Branks gibi çok sevilen çizgi romanlar, Hozcomics ve Lal gibi markalar tarafından Türkçe'ye kazandırılıyor. Renkli kapakları ve kuşe kağıda basılmalarıyla büyük beğeni kazanan çizgi roman dergileri, İtalyan ve Amerikan çizgi roman sanatının en önemli örneklerini okurlarla buluşturuyor. Çocukların, nostalji sevenlerin ve araştırmacıların büyük ilgi gösterdiği çizgi roman dergileri, uygun fiyatlar ile satılmalarıyla da övgü topluyor.

Mizah Dergilerini Keşfedin

Periyodik Yayınlar

Mizah dergileri, günümüzün en çok okunan periyodik yayınları arasında yer alıyor. LeMan, LeManyak, Uykusuz gibi mizah dergileri, ülke ve dünya gündemine dair önemli olayları mizahi bakış açılarıyla işlemeleri sayesinde büyük ilgi görüyor. Ersin Karabulut, Can Barslan, Yiğit Özgür, Umut Sarıkaya, Erdil Yaşaroğlu, Selçuk Erdem ve Özer Aydoğan gibi usta mizahçıların birbirinden etkili karikatürlerine ve mizahi yazılarına yer veren mizah dergileri, günlük yaşamın yoğun stresi içinde derin bir nefes almak ve gülümsemek isteyen çok sayıdaki okur tarafından tercih ediliyor. Arşivcilerin ve koleksiyonerlerin de büyük ilgisini çeken mizah dergileri, her sayılarıyla yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başarıyor.

Felsefe Dergileriyle Bakış Açınızı Geliştirin

Periyodik Yayınlar

GittiGidiyor periyodik yayınlar kategorisinde, birbirinden etkili içerikleriyle övgü toplayan felsefe ve düşünce dergileri de yer alıyor. Doğu Batı, Özne, Yansıtma, Cogito ve Şerh gibi farklı görüş ve yaklaşımları benimseyen çok sayıda dergi, çağımızın en önemli kalemlerinin felsefi yazılarını okumak ve düşünce dünyasını zenginleştirmek isteyenler için özel olarak yayınlanıyor. Her sayısında farklı bir felsefi sorunu ya da konuyu merkeze alan düşünce dergileri, farklı bakış açılarına sahip yazarların kapak konusu hakkındaki düşünce ve araştırma yazılarını bir araya getiriyor. Bu sayede farklı görüşleri karşılaştırmanıza olanak tanıyan felsefe yayınları, kendinize ve hayata bambaşka gözlerle bakmanıza da yardımcı oluyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Farklı yaklaşımlara sahip düşünce ve felsefe dergilerini bir arada okuyarak görüş ve yorum farklarından yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz isimlerin yazdığı dergileri takip ederek yazarların sadece dergiye özel olan çalışmalarını yakalayabilirsiniz.
  • Farklı kültürlere ait çizgi romanları satın alarak çizgi roman tarihine dair etkileyici bir koleksiyon oluşturabilirsiniz.
  • Kategoride yer alan mizah dergilerinin tüm sayılarını toplu halde satın alarak kendi mizah arşivinizi yaratabilirsiniz.
  • Psikoloji ve psikiyatri dergilerini de satın alarak kendinize ve çevrenize karşı bilimsel bir bakış açısı geliştirebilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Çizgi roman dergilerini satın alırken sayılarına dikkat etmeniz, devam eden maceraların başını yakalamanıza yardımcı olabilir.
  • Edebiyat ve eleştiri dergilerini takip etmeniz, daha bilinçli ve donanımlı bir edebiyat okuru olmanıza katkı sağlayabilir.
  • Ekoloji ve çevre konulu periyodik yayınları incelemeniz, çevrenize daha duyarlı olmanıza olanak tanıyabilir.
  • Kategoride yer alan eski tarihli bilgisayar ve güncel haber içerikli dergilerin kampanya ve promosyonları artık geçerli olmayabilir.
  • Periyodik yayınlar, farklı markalar ve yayınevleri tarafından basıldığı için aralarında fiyat farkları bulunabilir.