GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Pedigree

markasında 490 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Pedigree sunduğu birbirinden zengin köpek mamalarıyla dostlarınızın gelişimi ve mutluluğu için gerekli ürünleri imal eder. Kedilerden kuşlara, atlardan balıklara kadar birçok hayvanın refahı için faaliyet gösteren ünlü Waltham bilim merkezinde üretilen Pedigree marka mamalar kuru, yaş ve ödüllü mamalar olarak farklı formlarda sunulur. Siz de köpeklerin her zaman en iyisine ulaşması için çalışan markadan dostunuza leziz ve sağlıklı mamalar alabilirsiniz. Kategorimizde envaiçeşit maması yer alan markayı detaylıca inceleyebilir, hemen alışveriş yapabilirsiniz.

Pedigree Kuru Mamaları

Köpeğinizin yetişkinliğe sağlıklı ve mutlu bir şekilde geçmesi için Pedigree yavru köpek maması ürünleri zengin besin bileşenleriyle sunulur. Kümes hayvanlı ve pirinçli yavru köpek mamaları küçük, orta, büyük tüm ırklardaki yavrular için tercih edilebilir. Kolay sindirilebilen ürün gerekli besinlere ulaşılabilecek kalsiyum ile dengelenmektedir. Kalsiyumla beraber fosfor da yavru köpeğinizin sağlıklı diş ve kemiklere ulaşmasına yardımcı olur. Yüksek kalite et ve protein sayesinde sağlıklı bir kas yapısına ulaşacak dostlarınızın yetişkinliğe güçlü bir şekilde geçişini sağlayabilirsiniz. Sığır etli, kümes hayvanlı yetişkin bir Pedigree köpek mamasını ek olarak sebze içeriğine sahip bir çeşidiyle de tercih edebilirsiniz. Köpeğinizin kaliteli yaşam standardında yaşamını sürdürmesi için tam ve dengeli beslenme sağlayan ürün tahıl, et ve hayvansal ürünler, bitkisel protein özleri gibi içerikleriyle oldukça besleyicidir. Köpeğinize çifte keyif sunmak için çiğnenebilir ve çıtır şeklinde 2 nugget formunda öne çıkan birçok yetişkin maması sayesinde siz de dostunuzun motivasyonlu ve sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlayabilirsiniz. Pedigree kuru köpek mamaları 2'den 15 kg'a farklı paketlerde kategorimizde beğeninize sunularak istediğiniz miktara en uygun seçeneğe hızlıca ulaşmanız sağlar. Dilerseniz siz de hemen detaylı ürün incelemesi yapabileceğiniz sayfamızda beğendiğiniz mamayı hızlıca satın alabilirsiniz.

Pedigree Yaş Mamaları

En azından kuru mamalar kadar önemli olan yaş formunda bulabileceğiniz Pedigree mamalarıyla da köpeğinize farklı ziyafetler sunabilirsiniz. Tüy sağlığından, kemik, eklem ve bağışıklık desteğine kadar birçok noktada fayda sağlayan sığır etli yaş mamalar tam köpeğinizin seveceği türden bir mama olabilir. İdeal et ve hayvansal yan ürünleri oranına sahip ürün taptaze etin kullanımıyla imal edildiğinden sağlıklı ve oldukça lezzetli bir mamadır. Vitamin kaynağı olarak da öne çıkan mamayı farklı konserve mamalar takip eder. Yavru köpekler için konserve formunda hazırlanan Pedigree Junior köpek maması dostunuzun yaşama güçlü ve sağlıklı bir şekilde başlangıç yapmasını sağlar. Bunun için kalsiyum ve E vitaminiyle donatılan ürün sığır eti, kuzu eti, kümes hayvanı ve tahıl içeren, yavru köpekler için enfes bir konserve mamadır. Yetişkin köpekler için incelediğiniz yaş mamalar arasında parça biftekli bir konserve mamayı da tercih edebilirsiniz. Doğal ve kaliteli malzemelerin imaliyle üretilen tüm Pedigree mamaları gibi bu ürün de taze etin kullanılması ve etin hiçbir şekilde dondurulmaması sayesinde oldukça isabetli bir tercihtir. 1 yaş ve üzeri tüm ırktaki köpekler için tercih edebileceğiniz ürünü 13'lü, 24'lü paketler halinde sunulan farklı konserveler de takip eder. Siz de köpeğinizin yaş mama ihtiyacını taptaze etlerin kullanımıyla imal edilen Pedigree yaş mamaları sayesinde giderebilirsiniz. 100, 400 gram gibi ağırlıklarda görebileceğiniz ürün avantajlı birçok paketiyle kategorimizde yer almaktadır.

Pedigree Ödül Mamaları

Köpeğinizin tuvalet gibi belirli eğitimlerini başarıyla yerine getirmesi ya da hırçın, agresif yönlerini törpüleyip daha sakin, eğlenceli olması için bir Pedigree ödül maması nokta atışı bir tercih olabilir. Her gün kullanıldığı takdirde köpeğinizdeki tartar oluşumunu önlediği büyük oranda ispatlanan bir mamaya Pedigree Dentastix ödül mamalarıyla ulaşabilirsiniz. Mamanın X şeklindeki yapısı plak oluşumunu önler, diş ve diş etlerini daha güçlü tutar. İçerdiği üç enfes bisküvi çeşidiyle köpeğinize muhteşem bir atıştırmalık olabilecek Pedigree Biscrok ödül mamalarını da inceleyebilirsiniz. Kemik şeklindeki ürün dengeli gelişim için gerekli vitamin, mineral, protein ve karbonhidratları içermektedir. Siz de dört ayaklı dostunuzun gelişimi ve sağlığını farklı birçok Pedigree kuru ve yaş mamalarıyla sürdürürken Pedigree ödül mamaları sayesinde de rutin beslenme programını eğlenceli bir şekilde değiştirebilirsiniz. 70'den 200 grama kadar farklı ağırlıklarda görebileceğiniz ödül mamaları avantajlı paketleriyle kategorimizden hemen temin edilebilmektedir. Dilerseniz fiyat aralıklarını kendinizin belirleyebileceği filtreleme opsiyonumuzu kullanarak da bütçenize en uygun ürünleri hemen listeleyebilir, köpeğinizi mutlu edecek mamayı keyifle sepetinize ekleyebilirsiniz.