GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Paşabahçe

markasında 7828 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Paşabahçe 1935 yılında Atatürk'ün talimatlarıyla, ülkenin temel cam ürünü ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan bir markadır. Yaratıcı tasarımlarıyla her estetik algıya hitap eden marka cam, seramik, porselen, ahşap temelli ürünleriyle boy göstermektedir. Yemek takımlarından bardaklara, sürahilerden yağdanlığa kadar markanın envaiçeşit ürününe kategorimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Paşabahçe Bardakları

Farklı birçok modeliyle değişik işlevlerde kullanılabilecek Paşabahçe bardakları şık ve zarif takımlarla bir araya gelmektedir. Üçlü, altılı, on ikili gibi farklı setlerle temin edebileceğiniz su bardakları saydam tasarımlarının yanı sıra renk cümbüşü içinde de boy gösterir. Sık tercih edilen ve habitat bardakları olarak bilinen modeller 68 mm ağız ve 54 mm taban çapına sahiptir. Su, meşrubat ve türevi birçok içeceğiniz için ideal, genel kullanıma uygun habitat bardaklar altılı ve on ikili takımlarla temin edilebilirken bazı sürahi takımlarının bir parçası olarak da öne çıkar. Türk kahvenizin yanında şık ve kullanışlı ürünler içinse kahve yanı su bardaklarına yönelebilirsiniz. Renksiz ve düz modellerinin yanı sıra pembe, mavi, sarı renkleriyle de bulabileceğiniz ürün ayaklı tasarımlar da içerir. Geniş bir yelpazede seyreden Paşabahçe su bardakları mutfağınızın en şık ürünleri arasında olmaya adaydır. Kategorimizde farklı tasarım ve fiyat aralıklarıyla bulabileceğiniz Paşabahçe su bardağı ürünleriyle siz de içeceklerinizi zarif bir şekilde servis edebilirsiniz. İster alaturka ister daha modern tasarımlarıyla bulabileceğiniz bir Paşabahçe çay seti ile de çaylarınızı zarif takımlar eşliğinde sunabilirsiniz. Altılı, sekizli gibi farklı parçalarla bulabileceğiniz ürün her tür estetik zevke hitap edecek bir tasarım çeşitliliği içerir.

Paşabahçe Kap ve Kavanozları

Gıda depolama ve stok yapmak için oldukça ideal Paşabahçe kavanozları sade ve desenli tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Camın düz formda işlenerek kavanoz haline getirildiği modellerin yanı sıra tırtıklı, yüzeyinde farklı işlemeleri olan kavanozları da tercih edebilirsiniz. Tekli halde ulaşabilmenizin yanı sıra takım halinde de satın alabileceğiniz Paşabahçe kavanozlar ister uzun ve ince, ister kısa ve geniş tasarımlarıyla mutfakların gözdesi haline gelebilir. Şık ahşap kapaklı modelleri, vakumlu ve hava akışını kesen tasarımlar takip eder. Markanın sayısız kavanoz modeliyle hızlıca tanışıp, istediğiniz ürünü hemen satın alabileceğiniz kategorimizde fiyat performanslarını da öğrenebilirsiniz. Buzdolapları ve derin dondurucularda muhafaza ettiğiniz, piknik ve gezilerde yanınıza alabileceğiniz gıdalarıysa Paşabahçe saklama kabı ürünleriyle koruyabilirsiniz. Markanın birbirinden farklı tasarım ve şekilleriyle öne çıkan saklama kapları kahvaltılıklarınızın, zencefil gibi ürünlerinizin, kuruyemişlerinizin saklanabileceği en ideal mutfak ürünleri arasındadır. İster tekli ister takım halinde ulaşabileceğiniz ürün dörtgen, kare ya da yuvarlak biçimleriyle kategorimizde yer almaktadır. Envaiçeşit gıdanızı koyabileceğiniz Paşabahçe saklama kapları farklı fiyat aralıkları ve modelleriyle sayfamızda yer almaktadır.

Paşabahçe Sürahileri

Uzun yıllardır hizmet veren markanın geniş ürün haritası bunlarla sınırlı değildir. Bardaklarla beraber setler halinde de bulabileceğiniz, kapaklı ya da başucu gibi tasarımlarıyla farklı formlarda karşınıza çıkan Paşabahçe sürahileriyle de ilgilenebilirsiniz. Daha klasik görünüme sahip modellerin yanı sıra yeni nesil tasarımlarıyla da vitrindeki yerini alan ürün kolay kullanımıyla da sevilmektedir. Paşabahçe sürahi modellerini incelemek için kategorimizi incelemeniz yeterlidir.