GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Balon

kategorisinde 49973 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Balon

Doğum günleri, yeni yıl ve açılış gibi kutlamalarda süslemenin olmazsa olmazı olan balon, çok çeşitli renk ve şekil seçenekleri ile şık dekorasyonlar yaratmayı sağlıyor. Balon fiyatları ürünün rengine, özelliklerine ve yan aksesuarlarına göre çeşitlilik gösteriyor. Balon markaları, lisanslı ya da lisanssız resimler içeren, helyum gazı ile şişirilmeye uygun olabilen ve buna benzer çok çeşitli özellikleri olan balon modellerini kullanıcının beğenisine sunuyor.

Çocuklar İçin Parti Balonu Modelleri

Balon

Balon, çocuklar için aynı zamanda keyifle oynayabilecekleri bir oyuncak olduğundan, onlar için balon modelleri çok daha fazla bulunuyor. Özellikle birkaç tanesi bir araya getirilip köpek, kılıç, kelebek gibi şekiller yapılabilen sosis balon, küçük çocukların gözdesi oluyor. Renkli balon modelleri de çocuk doğum günü partilerinde çokça kullanım alanı buluyor. Özellikle konsept içeren doğum günü partilerinde konsepte uygun renkli balon çeşitleri ile dekor tamamlanabiliyor. Örneğin son yıllarda özellikle kız çocukların çok sevdiği bir karakter olan Elsa konseptli doğum günlerinde mavi balon ve gümüş balon ile şık bir dekor oluşturulabiliyor. Yine parlaklığı seven kız çocukları için metalik balon göz kamaştırıcı bir renk kombinasyonu yaratıyor. Ayrıca havada durabildiği için dekorasyonu bütünleştiren helyum balon da kullanılabiliyor. Çocukların oldukça dikkatini çeken ışıklı balon, led ışığı içeriyor olup 3 metreye varan uzunlukta çeşitleri bulunuyor. Uzun modeller genel olarak şeffaf balon olarak üretiliyor, renkli ve ışıklı balonların daha kısa modelleri de bulunabiliyor.

Yetişkinler de Balon Sever

Balon

Harfli balon özellikle yetişkin doğum günlerinde sıkça kullanılıyor. Doğum günü olan kişinin adının baş harfi şeklinde bir parti balonu ile güzel bir kutlama yapılabiliyor. Ayrıca anne adayları doğacak çocukları için düzenledikleri partilerde çocuklarına vermeyi planladıkları ismi yine harfli balon kullanarak yazmayı tercih edebiliyorlar. Özel günlerin yanı sıra ayrıca iş yeri açılışları gibi günlerde de balonlar dekorasyonun bir parçasını oluşturuyor. Özellikle yeni iş yeri açılışlarında dikkat çekmek için isimli balon sıkça tercih ediliyor. Kalpli balon ise Sevgililer Günü ya da çiftlerin yıl dönümleri için en güzel seçenek oluyor.

Süsleme İçin Kullanılabilecek Balon Aksesuarları

Balon

Desenli balon çeşitleri tek başına güzel bir dekor sağlıyor olsa da çeşitli aksesuarlar ile kutlamanızı daha göz alıcı hale getirmeniz mümkün oluyor. Balon süsleme standı bu konuda en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. 75 cm uzunluğunda ve ayaklı olan balon standı genellikle yanında 7 adet balon ile birlikte kullanıcıya sunuluyor. Üründe yer alan 7 adet balon takma çubuğuna dilerseniz ürün içerisindeki balonları dilerseniz zevkinize ve partinize uygun olan başka çeşit balonları yerleştirebilirsiniz. Ayrıca balon kemeri ve balon zinciri gibi aksesuarlar da dekorasyonda bolca balon çeşidi tercih edenler için oldukça kullanışlı bulunuyor. Özellikle balonlarla kaplı bir kapı süslemesi için tercih edilebilecek olan balon kemeri, 2,5 metre uzunluğunda ve 50 balon kapasiteli olabildiği gibi ayrıca 5 metre uzunluğunda ve 100 balon kapasiteli de olabiliyor. Bunların yanı sıra balonları rahatça şişirebilmeniz için balon şişirme pompası gibi yan ürünler de bulunuyor.

Balon Kullanmanın Avantajları

  • Özel günlerde kutlamalarınıza görsel bir güzellik katar.
  • Çocuklar için başlı başına bir oyun ve eğlence aracıdır.
  • Harf şeklindeki balonlar afiş olmadan da yazı yazmanıza imkan verir.
  • İş yeri açılışı gibi durumlarda çok çeşitli renk ve modellerle dikkat çekicilik vazifesini üstlenir.
  • Üzerinde lisanslı resimler bulunan balonlar, daha ekonomik şekilde konseptli bir dekor oluşturmanızı sağlar.

Balon Satın Almadan Önce

  • Balonu hangi tür kutlama için kullanacağınızı belirleyin.
  • Dekorasyonunuz için kaç adet balona ihtiyaç duyduğunuzu netleştirin.
  • Satın aldığınız balonun şişirilebileceği gaz gibi özelliklerine dikkat edin.
  • Ürünün renk ve şekil seçeneklerini dikkatlice inceleyip sizin için en uygun olanını tercih edin.
  • Balonun yanı sıra ihtiyacınız olan yan aksesuarları belirleyin.