GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Parti Malzemeleri

kategorisinde 250962 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Parti Malzemeleri

Günümüzde özel günlere verilen önem arttıkça yapılan partilerin sayısı da çoğalmış durumda. Eskiden doğum günleri, yılbaşı, mezuniyet ve bekarlığa veda partileri çoğunlukla kutlanırken artık baby shower, diş buğdayı gibi etkinlikler de hayatımızın bir parçası haline geldi. Tüm bu özel günler için gerekli malzemeleri isterseniz saklayıp her yıl kullanacak şekilde uzun ömürlü isterseniz de kullan at malzemeler şeklinde, parti malzemeleri kategorisinden satın alabilirsiniz.

Yılbaşı Parti Malzemeleri

Parti Malzemeleri

Yılbaşı parti malzemeleri, doğum günü parti malzemeleri gibi uygun koşullarda saklanarak her yıl kullanılabilecek ürünler içerir. Satın alabileceğiniz iyi ki doğdun yazılı bir duvar süsü ya da yılbaşı ağacı ve ağaç süsleri, kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan ürünler arasından seçilerek uzun yıllar kullanılabilir. Herkes yeni girdiği yaşını ve yeni girilen yılı hayatı boyunca yalnızca bir kez yaşayacağı için ilk günlerin özel olmasını ister. Eski yıla ve eski yaşa veda ederken, yenisinin ilk anlarını sevdiklerinizle daha keyifli paylaşabilmeniz için çeşitli parti süs malzemeleri bulunur. Yılbaşı çam ağacınızı süslemek için ağacın altına kırmızı bir örtü sererek başlayabilirsiniz. Rengarenk bir ağaç için çeşitli uzunlukta led ışıklar, ağaç süsleme topları ve geyikli, Noel babalı gibi yılbaşı temasına uygun, özel figürlü ağaç süsleri kullanabilirsiniz. Bu iki özel günde de yalnızca tek bir yer ya da objeyi süslemekle kalmak istenmezse kutlama alanının farklı yerlerine yerleştirilecek konsepte uygun mumluk, şamdan, perde ve duvar süsleri veya masanızı renklendirmek için çeşitli desenlerde peçeteler tercih edebilirsiniz. Bunun için doğum günü partilerinde kişinin zevkine uygun bir konsept belirlemek seçilecek ürünler bakımından kolaylık sağlar. Unicorn parti malzemeleri çocuklar için son zamanların en sevilen ürünlerinden bir tanesi olmakla kalmaz, kullanılan renkler sayesinde partiye şık bir hava da katar.

Bebek Parti Malzemeleri

Parti Malzemeleri

Bebek partilerinin en gözdesi baby shower ve diş buğdayıdır. Baby shower, doğuma kısa süre kala yapılan, kişiye moral ve destek vermek için planlanan partilerden biridir. Bu sebeple genellikle anne olmaya hazırlanan kişinin fazla yorulmasını engelleyecek ürünler tercih edilir. Baby shower parti malzemeleri, diş buğdayı parti malzemeleri ile benzerlik gösterir. Her iki parti için de bebek parti malzemeleri satın alırken, masa dekoru ve ikramlıklar için kullanılacak ürünler pratikliğinden dolayı kullan at parti malzemeleri arasından seçilebilir. Bu iki özel günde de etrafta koşturmak için hevesli çocuklar olacağından kırılıp güvenliği riske atacak cam tabak - bardaklar azınlıkta tutulur. Cupcake veya muffin gibi kek kalıpları, tabak ve bardaklar plastik ya da karton tercih edilir. Uçan balon gibi çocukları eğlendirirken büyükleri görselliğe doyuran renkli ürünler kullanılır.

Bekarlığa Veda Partisi

Parti Malzemeleri

Hayatınızın yeni dönemine hazırlık aşamalarının en keyifli partilerinden biri bekarlığa vedadır. Evde, otelde, yatta, havuz başında ya da spada yapılması seçenekleri bulunan bekarlığa veda partileri, yapılan yere göre parti malzemeleri seçimi gerektirir. Havuz başı partilerde farklı renkte aynı tip mayolar, ortama renk katmak için kullanılan renkli bot ve deniz yatakları kullanılır. Otel partilerinde gelin için beyaz, arkadaşları için renkli ponponlu taçlar tercih edilirken ev ya da spa partilerinde bornoz veya sabahlıklar ve kuşakları dikkat çeker. Bekarlığa veda partisi nerede olursa olsun değişmeyen bekarlığa veda parti malzemeleri arasında; kolaylıkla satın alınıp uygulanabilen geçici el dövmeleri ve bu dövmelerle birlikte poz verip özel günü ölümsüzleştirmek için çeşitli boyutlarda fotoğraf çerçeveleri, balonlar, peçeteler ve parti gözlükleri gibi parti malzemesi modelleri bulunur.

Parti Malzemelerinin Avantajları

  • Parti alanının her zamankinden farklı, düzen içinde ve şık görünmesini sağlar.
  • Hatıra fotoğraflarının havalı görünmesine katkıda bulunur.
  • Dağıtılan taç, gözlük ya da şapka gibi ürünler katılımcıların güzel bir ekip halini almasına yardımcı olur.
  • Kullan at parti malzemeleri, partiye hazırlık aşamasında olduğu gibi parti sonunda da pratiklik sağlar.
  • Mezuniyet gibi resmi görünen partiler, mezuniyet parti malzemeleri kullanılarak oldukça keyifli hale getirilebilir.

Parti Malzemesi Alırken Unutulmaması Gerekenler

  • Parti konseptini belirlemek ürün seçimini kolaylaştırır, uyumsuz ürün alınımının önüne geçer.
  • Katılımcıların farklı yaş gruplarına uygun ayrı alanlar hazırlanabilir.
  • Küçük yaşlar için hazırlanan partilerde sağlığa zararlı madde bulundurmayan ürün seçimi ön planda olmalıdır.
  • Tekrar kullanılacak malzemelerin, güvenilen parti malzemesi markaları arasından seçilmesi kullanım ömrünü artırır.
  • Parti malzemesi fiyatları, ürünlerin içeriğine, boyutuna ve markasına göre değişkenlik gösterebilir.