Sepet

Geri Ürün Özellikleri

Montblanc Explorer EDP 100 ml Erkek Parfüm için ürün özellikleri

Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.

Montblanc Explorer EDP 100 ml Erkek

Cinsiyet Erkek
Marka Montblanc
Model Explorer EDP 100 ml
Model/Seri Explorer
Sınıfı EDP
Hacim 100 ml

Tüm Özellikler

Geri Satıcı Açıklaması

MONT BLANC EXPLORER EDP 100ML için satıcı açıklaması
(#642312007)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Durum Sıfır

 

Mont Blanc Explorer Erkek Edp 100ml

Güçlü ve öncü bir erkeğin yeni duruşu bu erkeksi parfüm lansmanını yansıtıyor.

Montblanc’ın efsane inovasyon çizgisini gözler önüne seriyor. 

Üst notalarda İtalyan bergamut yağı

Orta notalarda deri, sandal ağacı ve vetiver

Alt notalarda paçuli yer alır.

Montblanc Explorer

Kaşifler çok iyi bilir: Maceranın sınırları yoktur. Yeni bir zirveye tırmandıktan sonra bir sonraki mücadeleyi düşünmeye başlarsınız. Karşı konulamaz bir duygu sizi kendine çeker.

Legend and Emblem’in ardından, Montblanc 2019’un yeni parfümünü markanın yakından ilgili olduğu bir temayla lanse etti: keşif.

Montblanc EXPLORER isminin seçilme sebebi açıktı: Maison, hem seyahatte hem de hayatın zorlu koşullarında mürekkebi akmayan dolmakalemi sayesinde yıllardır gezginlerin favorisi olmuştur. İleri görüşlü zanaatkarlar çığır açan ürün kalitesini en üst seviyeye taşıdılar: güvenilirlik.

Montblanc sonsuz mükemmellik arayışına verdiği önemle kaşifler ile aynı değerleri paylaşıyor: Zirveye tırmanış, düzene meydan okuma ve dünyanın dört bir yanını keşfetmek. Güney Afrika’dan Haiti, İtalya, Almanya veya Endonezya’ya; Montblanc EXPLORER kaşifleri fantastik bir yolculuğa davet ederek, ender maddeleri ve işçiliğin en son teknoloji ile birleştiği üretim yöntemlerini keşfetme fırsatı sunuyor.Koku rehberi

Montblanc EXPLORER Givaudan tarafından seçilen üstün yeteneklerin uzmanlıklarını birleştirmeleri ile oluşturuldu; Jordi Fernandez, Antoine Maisondieu ve Oliver Pescheux. Her biri, koku duyusuyla ve gezgin olarak deneyimlediklerini, özel bileşenlere dair bilgi birikimleriyle birleştirerek bu eşsiz projeyi oluşturdular. En değerli kokuları keşfetmek için gerçek bir yolculuğa davet ederek yenilikçi bir koku piramidi yarattılar.

Bu olağanüstü yeni kokuyu yaratmak için kendi seyahat günlüklerini geliştirdiler: İtalya’dan Bergamot, Haiti’den Vetiver ve Endonezya’dan Paçuli’yi harmanlayarak oluşturulan Montblanc EXPLORER dünyanın farklı yerlerine davetiye sunuyor. Çağdaş işçilik ve üstün teknolojiyi birleştiren Montblanc EXPLORER, alışılmadık odunsu-aramotik-deri kokusuyla sizi keşfedilmemiş bölgelerde unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor.

Üst notasında İtalya’dan gelen yoğun Bergamot açığa çıkarak kokunun kalbindeki canlılığı, enerjiyi ve iyimser tarafı ortaya koyuyor. OrPur olarak adlandılarılan bu özel bergamot çiçeksi, yeşil ve yoğun taze notaları ile aniden Güneye seyahat etme arzusu yaratıyor.

Bu narenciye meyvesinin büyük bir hayranı olan Antoine Maisondieu, “Bu maddeyi özellikle aydınlık buluyorum, genç Akdenizli bir erkeğin gülüşüyle yaydığı ışıltı gibi: saf ve son derece zarif.” Bergamot ayrıca Calabria’nın simgesi ve bu bölgenin ışığını temsil ediyor. Montblanc EXPLORER’ı bu eşsiz atmosferde, neşeyle, ışıkla ve zarafetle birleştirmek istedik.” diyor. Kokuyu tamamlamak amacıyla bergamota maskülen Fransız notaları adaçayı ve baharatlı Pembe biber eşlik ediyor. 

Bu yolculuğun kalp notası bizi Haiti’nin en uzak yerine götürüyor: vetiverin en saf halinin organik olarak ve etik şartlar altında üretilidiği, adanın en güney batısında, Les Cayes bölgesine. Dünyanın her yerindeki parfüm üreticileri tarafından değer gören dumanlı tonlardaki fındığı andıran vetiver yağının eşi benzeri yok. Adanın bu bölgesine özgün olan Orpur Vetiver, özgün buhar damıtma sistemi ile doğallığını koruyarak maskülenliğini kanıtlar. 

Olivier Perscheux, “Vetiverin tüm zenginliğini gerçek anlamda keşfetmenin zaman almasını seviyorum,” diyerek açıklıyor”. Yaygın ve erişimi kolay bir koku değil. Otantik, ham ve topraktan geliyor. Vetiver köklerinde güçlü ve maskülen vurgular içeriyor: Karmaşıklık ve kabalığın birleşimi erkeksiliği beraberinde getiriyor.” Maceracının ikonik ceketini çağrıştıran deri, her zaman zirvede olmayı hedefleyen erkeğin zahmetsiz şıklığını çağrıştırıyor. 

Son durağımızda benzersiz kalitedeki eşsiz paçuli türlerini keşfetmek için Borneo’nun doğusundaki yağmur ormanlarının kalbine, Endonezya’daki Sulawesi adasına gidiyoruz. Bu paçuli türü Montblanc parfümleri için özel olarak geliştirildi. Keskin, modern ve doğallıktan gelen zarafetiyle Montblanc EXPLORER bu yeni ve büyüleyici odunsu yapının etrafında yaratıldı. “Paçuli her zaman tasarımlarımın merkezinde yer alıyor, parfüme zengin ve karmaşık bir karakter kazandırdığı için kokunun atan kalbi” diyor. Bu inanılmaz özel yapım paçuli, paletimize eşsiz bir koku boyutu kazandırıyor. Paçuliyi, Montblanc EXPLORER’a ikonik imza kokusunu vermesi için kullandım. Topraksı kısmını hissettirmeden bileşimin deri ve kakao notalarını güçlendirir”. Patlayıcı ve derin dokulu olduğu için, bileşimde, yavaş yavaş kokuya sıcaklık katan özel bir molekül olan Ambrofix ™ 'in amber rengi dokunuşlarıyla süslenir. Bu yenilikçi temel notalar, zarif kaşifimizi her türlü maceraya hazır, son derece duygusal bir dünyaya taşıyor.Zarif terzi tasarımı

Yolculuk Avrupa'da devam eder ve Maison Montblanc'ın uzmanlığını ve mirasını araştırır: önce tarihi başlangıç noktası Hamburg, sonra Montblanc EXPLORER, ikonik lüks olan varış noktası Floransa'da mola veriyor. Bu eşsiz koku olağanüstü bir ortam gerektiriyor ve her ayrıntı Montblanc’ın mükemmellik arayışını hatırlatıyor. Şişeyi saran bu deri benzeri koruyucu kılıf, 1926'dan beri Montblanc kreasyonlarında kullanılan zarif Saffiano motifiyle basılmış ve Montblanc amblemiyle parlak bir şekilde dekore edilmiştir. Tüm Maison’ların deri ürünlerini süsleyen imza yıldızı, yalnızca Hamburg’da üretiliyor. Kılıf ve amblem, Montblanc’ın en güzel deri tasarımlarının hazırlandığı özel atölye olan Floransa’daki Montblanc Pelleteria’da el ile monte edildi. Böylece Montblanc EXPLORER, Maison’un ikonik kalemlerinin yanı sıra yeni ve sıra dışı bir aksesuar olarak gurur duyuyor. Şişesi dünyanın iki yarım küresini çağrıştıran bu koku keşif gezisinde keşfedilen çoklu varış yerlerini hatırlatıyor. Kalın camdan yapılmış, küresel şekli zamansız sağlamlığı çağrıştırıyor. Şişenin dibinde, efsanevi bir hazine gibi, Montblanc’ın amblemi, Avrupa'nın en yüksek altı buzul dağını temsil eden ikonik yıldız yatıyor. Seyahat için özel olarak tasarlanmış uzun şekli ile, 30ml 229TL fiyatı ile - gezginlerin favori şişesi - koleksiyonda öne çıkıyor. ‘Silah namlusu’ rengi, modern tasarımı ve başlığın ağırlığı eski model güzel arabaların emniyet frenini anımsatıyor. Fransa'da yapılan gri tonlarında zarif şık bir tasarıma sahip kutu, ikonik Saffiano motifiyle süslenmiş kılıfı ile şişenin tasarımına mükemmel bir şekilde uyuyor. EXPLORER adı, bu lüks arka plan üzerinde büyük harflerle dikkat çekerek gururla bu yeni macerayı müjdeliyor. Montblanc logosu bu görkemli kutunun temelini süslüyor.Zamansız İletişim

Erkek ünlülerin portre çekimlerinde uzmanlaşan fotoğrafçı John Balsom tarafından yapılan reklam çekimleri, keşfedilmemiş manzaraların ihtişamını ve insanın gerçek doğasını yansıtıyor. Güney Afrika’nın görkemli dağları onu korkutmuyor, ayak basılmamış patikalara tırmanmak için zorlu yollardan geçmeyi seviyor. Yeni ufuklar keşfetmek için kendinizi kaybetmeye hazırlıklı olmalısınız. Gezginimiz bu macerasına güvenilir araçları ve favori eşyalarıyla çıkar: bir yol haritası, klasik otomobili – Aston Martin Db6- , deri ceketi ve Montblanc EXPLORER parfümü ile. Benzersiz bir maceraperest olarak, şıklık ve inceliğe dair belirli bir görüşe sahiptir. Böylece hem vahşi doğada hem de mesleki yaşamında karşılaştığı her şeye mükemmel uyum sağlar. Yüzünü zirveye çevirmiştir. Her kâşif gibi, her zaman bir sonraki macerasını, zorluklarla dolu yeni mücadelesini planlar. İlişkili bir Serüven 

Bu koku macerasını tamamlamak için, VR kulaklıkları müşterilerimize Montblanc EXPLORER dünyasına girme fırsatı verecek. Reklam kampanyasının nefes kesen manzaralarını, bu doğal alanların 360 derece görüntüsünü sunan dört farklı sanal gerçeklik videosu ile keşfedebileceksiniz. Yerlerinizi alın. Başlayalım! Montblanc erkeği yeni yerler keşfetmeye ve yeni maceralara atılmaya devam eder. Sonsuz merak duygusu, onu daima sınırlarını zorlamaya iter. Hazır mısınız ? Başlayalım !Sosyo-çevresel üretim süreci

Montblanc EXPLORER’ın seçkin ve ender ana maddeleri Givaudan’ın Sourcing for Shared Value Programı’ndan gelir. Ünlü parfüm evi, vetiver ve paçuli gibi parfümeri için gerekli olan çeşitli maddeleri tanımlamış ve yerel üreticilerin etik ve sürdürülebilir kalkınmayı benimsemelerine destek olmuştur. Bu etik bağlılık, dünyayı daha iyi bir hale getirmek amacıyla daha parlak bir gelecek yaratmak için yola çıkan Montblanc EXPLORER felsefesine tamamen uygundur. Yerel halka verilen destek gelecek nesiller için eğitim girişimlerine de iyi yönde yansımıştır; Sulawesi adasındaki Buton ve Katoi bölgelerindeki öğrenciler için üç kütüphane inşası gerçekleştirilmiştir.
Gittigidiyor Entegrasyonu


Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 204,60 TL 613,79 TL
6 102,30 TL 613,79 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 204,60 TL 613,79 TL
6 102,30 TL 613,79 TL
9 75,36 TL 678,24 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 204,60 TL 613,79 TL
6 102,30 TL 613,79 TL
9 70,24 TL 632,20 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 204,60 TL 613,79 TL
6 102,30 TL 613,79 TL
9 75,02 TL 675,17 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 204,60 TL 613,79 TL
6 109,97 TL 659,82 TL
9 75,36 TL 678,24 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 204,60 TL 613,79 TL
6 102,30 TL 613,79 TL
9 72,97 TL 656,76 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Bu ürünü, ticari kartınızı kullanarak 9 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

6 Taksit x 102,30 = 613,79 TL

9 Taksit x 75,36 = 678,24 TL

9 Taksit x 70,24 = 632,20 TL

9 Taksit x 75,02 = 675,17 TL

9 Taksit x 75,36 = 678,24 TL

9 Taksit x 72,97 = 656,76 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İzmir
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Saat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • Yurtiçi Kargo
Satıldığı Bölge
İzmir
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Saat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kargo Şirketleri
Yurtiçi Kargo

Montblanc Explorer EDP 100 ml Erkek ürününü satan satıcılar

 • mislife

  632,98

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  Son 3 Ürün

 • perfumhouse

  719,00

  Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  Son 2 Ürün

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön