GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Papia

markasında 68 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Papia dünyanın önde gelen bebek bezi üreticisi ve Ortadoğu'dan Doğu Avrupa'ya temizlik kağıtlarında lider konumunda olan Hayat Kimya'nın markaları arasındadır. Molfix, Bingo gibi dünya çapında bilinen markalara sahip Hayat Kimya, temizlik kağıtları sektöründe de Papia ile oldukça meşhurdur. Markanın kokusuz ve parfümlü tuvalet kağıtları, peçeteleri, kağıt havlularını farklı adetlerle kategorimizde bulabilirsiniz. Siz de banyo hijyeni, steril yemek sofraları ve daha fazlası için üstün Papia ürünlerini kategorimizden hemen satın alabilirsiniz.

Papia Tuvalet Kağıdı Ürünleri

Kaliteli ve sağlam bir Papia 32'li tuvalet kağıdını temin ederek temizlik kağıdı ihtiyacınızı uzun müddet karşılayabilirsiniz. Türkiye'ye ilk defa Papia ile beraber gelen B - Side teknolojisiyle donatılan tuvalet kağıtlarını tercih ederek ayrıcalık kazanabilirsiniz. B - Side teknolojisi sayesinde pamuk yumuşaklığında üretilen tuvalet kağıtlarının hem önü hem de arkası ultra yumuşaktır. Ürünün mükemmel yumuşaklık derecesini kalın ve dolgun yapısı takip eder. Böylece ıslandığı halde elde dağılmayan ürün emici yapısıyla da suya karşı oldukça kararlı bir duruş sergilemektedir. Yapay beyazlatıcılar kullanılmadan imal edilen ürün farklı alım imkanlarıyla da her müşterinin önceliklerine hitap eder. Papia 8'li tuvalet kağıdı ya da Papia 24'lü tuvalet kağıdını tercih ederek de kısa ya da ortada vadede kullanılabilecek tuvalet kağıtlarına sahip olabilirsiniz. B - Side teknolojisiyle hazırlanan 3 katlı tuvalet kağıdı çeşitlerinin yanı sıra Pure & Soft tuvalet kağıtlarını tercih ederek 4 katlı tuvalet kağıtlarına da ulaşabilirsiniz. Klor, boya, parfüm, optik beyazlatıcı gibi maddeler kullanılmadan üretilen Pure & Soft cilt dostu yapısı sayesinde hassas ciltler için de oldukça idealdir. Hijyeni güzel kokularla buluşturmak isterseniz markanın sunduğu parfümlü tuvalet kağıtları da oldukça popülerdir. Çiçek ve meyve kokularının huzur verici etkisiyle donatılan parfümlü tuvalet kağıtları da B - Side teknolojisinden faydalanılarak üretilmiş, 3 katlı ürünlerdir. Evinizin ve sevdiklerinizin güvenli tercihi olabilecek bir Papia parfümlü tuvalet kağıdı 32'li, 96'lı gibi ya da daha minimal alışveriş yapmak isteyenlere hitaben 12'li olarak da temin edilebilmektedir. Siz de kategorimizde Papia tuvalet kağıtları ile ilgili inceleme yapabilir, istediğiniz çeşidi hemen satın alabilirsiniz.

Diğer Papia Ürünleri

Marka sofralarınızdan mutfak tezgahlarınıza kadar hayatınızın farklı noktaları için gerekli temizlik kağıtlarıyla da geniş bir yelpazede seyreder. Kullanıcı dostu Papia kağıt havluları sayesinde ıslanmış sofralarınızı, yemek hazırlarken kirlenmiş mutfak tezgahlarınızı etkili bir şekilde temizleyebilirsiniz. 8'li, 12'li, 24'lü gibi farklı rulolarda bulabileceğiniz ürün tekli olduğu gibi paketler halinde avantajlı şekillerde de satışa sunulmaktadır. Cilt pH değerleriyle uyumlu olan ürün ön ve arka yüzündeki yumuşaklığı sayesinde cildinizle temas edecek birincil kağıt havlunuz da olabilir. Ev işlerinin sevilen hijyen ürünlerinden Papia kağıt havlularını leziz yemek sofralarınıza, iştah açıcı kahvaltı masalarınıza eşlik edebilecek Papia peçeteleri takip eder. İş yerindeyken, okuldayken ya da yolculuk ederken her an cebinizde, çantanızda taşıyabileceğiniz cep mendillerini de tercih edebilirsiniz. Gün içerisinde farklı birçok ortamdan kişilerle temas ederken kişisel hijyeninizi taviz vermeden sürdürmek için ideal olan ürün yumuşacık, pamuksu dokusu sayesinde cilde rahatsızlık vermek ne demek bilmez. Dekoratif peçeteler ise masalarınızı süslemek açısından oldukça elverişlidir. Evlerin yanı sıra özellikle yeme - içme sektöründeki işletme masalarında da şık duran ürünü kutu mendiller de takip eder. Papia peçeteleri de farklı opsiyonlarıyla ve hızlı alışveriş imkanıyla kategorimizde bulunmaktadır.

Papia Ürün Fiyatları

Global bir şirket olan Hayat Kimya'nın markalarından biri olan Papia, hayatın farklı birçok noktasında ihtiyaç duyacağınız temizlik kağıtlarıyla hijyeni üst düzeyde tutmanızı sağlar. Türkiye'yi B - Side teknolojisiyle ilk kez buluşturan marka olarak da popülerlik kazanan Papia ürünlerindeki insan sağlığına zararsız, beyazlatıcı içermeyen, cilt pH değeriyle uyumlu özellikleriyle de güvenli kullanımı öncelemektedir. Sunduğu çeşit çeşit kağıt havlular ürün fiyat skalasını genişleten en temel etkenlerden biridir. Ayrıca kategorimizde görebileceğiniz üzere, dilediğiniz Papia temizlik kağıdını çoklu paketlerle de satın alabilirsiniz. Fırsatlardan yararlanarak avantajlı alışverişin kapılarını aralayabilirsiniz. Ürün fiyatlarına etki eden adet seçeneklerini tek bir ürünün kendi içerisinde ne kadar kağıda sahip olduğu da takip eder. Farklı sayılarda sunulan rulolar, 50'li peçeteler ve türevi detaylar da fiyat yelpazesini genişleterek her bütçeye uygun seçenekler sunmayı başarmaktadır. Dilerseniz kategorimizin fiyat filtreleme kolaylığını kullanarak da arayışınıza ve bütçenize uygun temizlik kağıtlarını hızlıca listeleyebilirsiniz. Aradığınız ürünü kolay alım imkanıyla bulduğunuzda ise tek yapmanız gereken hızlı alışveriş imkanımızdan yararlanmaktır.