GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Panasonic

markasında 564 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Japonyalı dev elektronik üreticisi olan Panasonic dünya çapında geniş bir ürün haritasıyla faaliyet göstermektedir. Kişisel bakım ürünleri arasında tıraş makineleri, saç kesme makinelerini inceleyebilirsiniz. Klimadan kulaklığa, fotoğraf makinelerinden projektörlere kadar hayatın birçok alanında da boy gösteren Panasonic ürünleri kategorimizde çeşitli fırsatlarla yer almaktadır. Dilerseniz fiyat aralıklarını belirleyerek de istediğiniz ürünü bütçenize uygun bir şekilde hemen satın alabilirsiniz.

Popüler Panasonic Ürünleri

Ofisler başta olmak üzere birçok evsel mekanın da vazgeçilmezi olan Panasonic telsiz telefonlarıyla sabit bir iletişim ağı oluşturabilirsiniz. Kendi ürün grubu içerisinde oldukça akıllı teknolojilerle donatılan telefonlarda öne DECT teknolojisi öne çıkmaktadır. Arka aydınlatmaya sahip LCD ekranlı bir modeli 50 kapasiteli telefon rehberiyle kullanabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan özel hayatınızdaki dostlara kadar birçok kişinin telefon numarasını kaydedebileceğiniz model duvara monte edilerek de kullanılabilir. Maksimum 17 saat konuşma imkanı tanıyan böyle bir modelle çağrı paylaşımı da yapabilirsiniz. Özellikle ofis hayatının olmazsa olmazlarından olan sabit telefonlara markanın son derece kullanışlı ve kompakt tasarımlı telsizleriyle ulaşabilirsiniz. İklimlendirme sistemi arıyorsanız Panasonic klimaları da muhteşem çözümler sunar. Enerji verimini arttıran Inverter teknolojisiyle donatılan modeller duvar tipi split klimalar olarak beğeninize sunulur. 12.000 BTU kapasiteye sahip modeller oda ya da salonlar gibi görece daha ufak mekanlar için çok idealdir. Daha büyük yerleri iklimlendirmek istiyorsanız 18.000 BTU kapasiteyle üretilen modelleri deneyebilirsiniz. Isıtma ve soğutmada A+ verimlilik sunan ürün uyku modu, turbo mod, zamanlayıcı gibi özellikleri sayesinde kişiselleştirilebilir. Sessiz çalışma özelliğiyle geceleri de rahatça kullanabileceğiniz Panasonic klimaları müthiş hızlı ve etkili bir şekilde soğutma ve ısıtma sağlar. Farklı modelleriyle kullanıcıya çeşitlilik sunan Panasonic kulaklıklarını da inceleyebilirsiniz. Kompakt ve taşıması kolay kulak üstü kulaklıklar dinamik ses kalitesi, yumuşak ve kavrayıcı yapısı sayesinde müthiş bir müzikalite sunar. Spor yaparken oldukça ideal bluetooth kulaklıklarla da aktivitelerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Öne Çıkan Diğer Panasonic Ürünleri

Şarj edilebilir Panasonic pilleri de markanın oldukça rağbet gören ürünleri arasındadır. AA ölçülerinde görebileceğiniz bir pili fotoğraf makinelerinizin flaş ışıklarında, kablosuz klavye ve farelerinizde, oyun kumandalarında, çeşitli ev aletlerinde kullanabilirsiniz. Enerjiden ve paradan tasarruf imkanı sağlayan Panasonic akıllı pilleri, gücü bittiğinde atılacak tek kullanımlık pillerin aksine sürekli kullanılabildiğinden çevre dostudur. Farklı modelleriyle bulabileceğiniz ürüne 4'lü, 8'li gibi avantajlı paketler halinde kategorimizden ulaşabilirsiniz. Sahip olduğu her bir seriyle kendi kullanıcı kitlesini kazanan Panasonic fotoğraf makinesi modelleriyle de sayısız anınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Hem hobi olarak kullanım hem de kendini fotoğrafçılıkta geliştirmek isteyenler için ideal makineleri kategorimizden çeşitli aksesuarlarıyla beraber de satın alabilirsiniz. Özellikle turistik gezilerde ve uzun yürüyüşlerde çok faydasını görebileceğiniz boyun askıları, lens temizleme kalemi gibi ürünler sayesinde bir Panasonic dijital makinesini çok daha verimli kullanabilirsiniz. İster evinize sinema sistemi kurmak ister toplantılarınızda sunumlarınızı etkileyici şekilde aktarmak için Panasonic projeksiyon cihazları müthiş çözümler sunar. Yüksek çözünürlüğü sayesinde grafiklerinizi, tablolarınızı, metinlerinizi geniş kitlelere ulaştırabileceğiniz bir modeli seçebilirsiniz. LCD teknolojisiyle donatılan bir modeli yüksek kontrast aralıklarında görebilirsiniz. USB sistemiyle çalıştırabileceğiniz bir modelle de medya görüntüleme, kablosuz ağa bağlanma gibi özellikleri kullanabilirsiniz. Panasonic projektörleri sayesinde evinize profesyonel bir sinema düzeneği de oluşturabilirsiniz.

Panasonic Hakkında

Markanın geçmişi 1918 yılına kadar götürülebilmektedir. O günden bugüne hızla büyüyerek sektörünün en önemli markalarından biri olan Panasonic, dünya ölçeğinde satış gerçekleştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Bir yandan sürdürülebilirlik konularına da son derece önem veren marka ürünlerinin çevreye olan zararlarını minimize edecek yöntemler geliştirir. Teknoloji ve tasarım gibi iki temel konuda son derece yetkin bir kadroya sahip olan marka lider elektronik şirketlerden biri olmayı sürdürmektedir. Siz de bu köklü geçmişe, yüksek kalite ürünlere sahip markayı sayfamızda inceleyebilirsiniz. Geniş ürün haritasındaki birçok elektronik cihazı görebileceğiniz kategorimizde hızlı alışveriş imkanı ve çeşitli fırsatlarla da kolaylık sağlamaktadır.