Sepet

Geri Satıcı Açıklaması

Risk Askeri Strateji Ve Zeka Oyunu Aile Kutu Oyunları Yılbaşı Eğlenceleri Cafe Masa Oyunları Hasbro için satıcı açıklaması
(#559372303)
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Durum Sıfır
Marka Hasbro

 

 

 

Risk

Başlarken

RİSK oyununda amaç oldukça nettir. Oyunda askeri birliklerinizin yerlerini değiştirerek ve onları savaş alanına sürerek düşmanlarınızın bölgelerini fethetmeniz gerekir. Sıra size geldiğinde attığınız zara göre düşmanınızı yenebilir veya ona yenilebilirsiniz. Eğer savaşta düşmanınızın bir bölgedeki tüm askeri birliklerini yenerseniz, o bölgeyi ele geçirmiş ve tüm dünyayı fethetmeye bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

Oyuna Genel Bakış

-Oyun Alanı

Oyun alanı 6 farklı kıtayı gösteren bir haritadır. 6 kıta toplamda 42 bölgeye ayrılmaktadır ve her kıtanın rengi farklıdır. Oyun alanının çevresindeki sayılar ise her kart setini takas ettiğinizde kaç askeri birlik alacağınızı takip etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

-Askeri Birlikler

Oyunda her biri farklı renkte olmak üzere 5 set ordu bulunur.

Her sette 3 farklı çeşit asker yer almaktadır.

1 askeri birlik değerinde Piyade, 5 askeri birlik değerinde Süvari ve 10 askeri birlik değerinde Topçu oyunculara sunulan askerlerdir. Oyuncuların oyuna Piyadeleri kullanarak başlaması gerekir. Daha fazla askeri birliğiniz olduğunda, oyun alanında kalabalık oluşmaması için Piyadeler, Süvari veya Topçularla değiştirebilir.

-Zarlar

Saldırı yapacak olan kişiler 3 adet kırmızı zarı kullanırken savunmadaki kişiler 2 adet mavi zarı kullanırlar.

-Risk Kartları

Oyunun içerisinde 3 farklı çeşit kar bulunmaktadır.

1.      42 Adet Bölge Kartı: Bu kartlarda bölgelerden birisinin adı ve altında askeri birliğin ismi yer almaktadır.

2.      2 Adet Joker Kart: Her iki kartın üzerinde de 3 askeri birliğin resmi yer alır.

3.      12 Adet Gizli Görev Kartı: Bu kartlar yalnızca Gizli Görev oyun modu oynanırken kullanılmaktadır. Diğer oyunlar oynanırken bu kartlar kutusunda bırakılır.

1. Oyun: RİSK Gizli Görev (3-5 Oyuncu)

Oyunun Amacı: Tüm oyuncular gizli görev kartları üzerinde yazan görevleri tamamlayan ilk oyuncu olmak için yarışmaktadır.

Oyuna Hazırlık

1. İlk aşamada her oyuncu kendisi için bir ordu seçer. Oyuncu sayısına göre her oyuncunun kaç askeri birlikle oyuna başlayacağını aşağıdaki belirtilmiştir.

·        3 Oyuncu: Her oyuncu için 35 Piyade.

·        4 Oyuncu: Her oyuncu için 30 Piyade.

·        5 Oyuncu: Her oyuncu için 25 Piyade.

2. Sonrasında bir oyuncu General olarak seçilir. General olarak seçilen oyuncu, kart destesinden 12 adet Gizli Görev kartını ayırır. Eğer oyunda 5?ten az oyuncu varsa, kullanılmayan renkteki ordularla ilgili Gizli Görev kartlarını ayırır ve bunları kutuya geri bırakır. Örnek vermek gerekirse, yeşil ordu bir oyuncu tarafından seçilmemişse, General yeşil orduyla ilgili görevleri içeren tüm Gizli Görev kartlarını oyundan çıkararak kutusuna geri bırakır.

3. Sonrasında General olarak seçilen kişi tüm Gizli Görev kartlarını karıştırır ve solundaki oyuncudan başlamak üzere her oyuncuya yalnızca 1 adet kapalı olarak kart dağıtır. Geri kalan Gizli Görev kartları kutuya geri konur ve General dahil olmak üzere hiç kimse bu kartlara bakamaz.

4. General, bölge kartlarının içinden iki ?joker? kartı da bu aşamada çıkarır. Geri kalan bölge kartlarını iyice karıştırdıktan sonra solundaki oyuncudan başlayarak kartlar bitene kadar herkese birer birer kartları dağıtmaya başlar. Bu durumda 4 ya da 5 kişilik oyunda, 2 oyuncu birer kart fazla alır. Bu kartlar henüz oyunun başında hangi oyuncunun hangi bölgelere sahip olduğunu göstermektedir.

5. Bunun ardından oyuncuların tamamı sahip oldukları bölgelere bir adet piyade yerleştirir.

6. Oyundaki42 bölgenin tamamında birer Piyade bulunduğunda, oyuncular sırayla kendilerine ait istedikleri bölgelere birer adet Piyade daha koyar. Tüm oyuncular ellerindeki askerler bitinceye kadar ordularını yerleştirmeye devam etmektedir. Bir anlaşmazlık yaşanmaması için ilk oyuncunun bir Piyade koymasının ardından sıranın diğer oyuncuya geçmesi ve böylece Piyadelerin birer birer koyulması gerekmektedir. Yerleştirmeye en küçük yaşta olan oyuncu başlar.

Not: Bir bölgede bulundurabileceğiniz askeri birliklerin sayısı için herhangi bir sınırlama yoktur. İsterseniz bir bölgeyi çok sayıda askerle güçlendirmeyi ve diğer bölgelerinize daha az sayıda asker koymayı tercih edebilirsiniz.

7. Ordular tamamen yerleştikten sonra General tüm bölge kartlarını toplar ve bunun arından iki ?joker? kartı desteye ekler, kartları karıştırır ve kapalı bir şekilde oyun alanının yanına koyar.

8. Bu işlemlerden sonra oyuncular ilk turu oynamaya hazır olurlar. İlk olarak her oyuncu bir zar atar ve en büyük zarı atan oyuncu oyuna başlar ve oyun saat yönünde devam etmektedir.

Nasıl Oynanır?

Sıra bir oyuncuya geldiğinde 3 farklı talimatı uygulaması gerekir.

·        Yeni askeri birliklerin alıp bunları oyun alanına yerleştirir.

·        İsterse diğer bir oyuncuya savaş ilan eder.

·        İsterse askerlerinin yerlerini istediği şekilde değiştirir.

1. Yeni Askeri Birliklerin Alınması Aşaması

Oyuna başlarken dâhil olmak üzere oyunda sıra size her geldiğinde destek güç için yeni askeri birlikler alırsınız. Kaç adet askeri birlik alacağınız kontrolünüz altındaki bölge sayısına ve kontrolünüz altındaki kıtaların değerine göre değişir.

Bölgeler

İlk olarak kontrolünüzdeki bölgeleri sayın ve bu sayıyı 3?e bölün. Bu aşamada tam bölünemeyen sayılarda ondalık değerler dikkate alınmadan hesaplanır. Çıkan sayı kadar askeri birliği alınmaktadır. Bu yeni askerleri kontrolünüz altındaki bir bölgeye veya bölgelere yerleştirin. Oyuncu olarak askerlerinizi istediğiniz gibi dağıtabilirsiniz.

Not: Oyunda sıra size her geldiğinde en az 3 askeri birlik alırsınız. Kontrolünüz altında bölgelerin sayısı 8 veya daha az olsa bile 3 askeri birlik alabilirsiniz.

Kıtalar

Kontrolünüzde olan her kıta için de yeni askeri birlikler alırsınız. Sıranızın başında eğer bir kıtadaki tüm bölgeler kontrolünüz altındaysa o kıta tamamen sizin kontrolünüzde anlamına gelir. Oyun alanında yer alan kıta isimlerinin üzerindeki kıta bonus kutusu size o kıta için kaç adet askeri birlik almanız gerektiğini gösterecektir. Bu yeni aldığınız askerleri de kontrolünüzde olan bölgelere istediğiniz gibi yerleştirin.

2. Savaş Aşaması

Tüm yeni askeri birliklerinizi yerleştirdikten sonra oyunda rakiplerinize savaş ilan edip etmeyeceğinize karar vermeniz gerekir. Bir düşman bölgesinde yer alan tüm askerleri yok etmek ve bölgeyi bu şekilde ele geçirmek istiyorsanız onlara savaş ilan edin. Bu aşamada çarpışmalar zar atarak yapılır.

Eğer oyuncu savaşmayı seçerse;

·        Sadece sizin bölgelerinizden biriyle ortak sınırı olan veya noktalı çizgi ile gösterilen bir deniz hattı ile bağlantısı bulunan bölgelere savaş açabilirsiniz. Örneğin; iki farklı uçta olmalarına rağmen Alaska?nın Kamçatka?ya bağlantısı bulunduğunu ve bu bölgelerin birbirlerine rahatlıkla savaş açabileceğini unutmayın.

·        Her seferinde yalnızca bir bölgenizden ve yine yalnızca bir bölgeye savaş ilan edebilirsiniz.

·        Çarpışmayı başlatmak için en az iki askeri birliğinizin bulunduğu bir bölge seçmeniz gerekir.

·        İlk yapılan çarpışmadan sonra o bölgedeki tüm düşman askerlerini yok edene kadar savaşa devam edebilirsiniz veya farklı bir bölgeye de savaş açabilirsiniz. Sıra sizdeyken bir bölgeye istediğiniz kadar saldırabilme ve istediğiniz kadar bölgeye savaş ilan edebilme yetkiniz bulunmaktadır. Bu sizin tamamen size bırakılır.

 Çarpışma

1.      İlk olarak çarpışmada kaç askeri birlik kullanacağınıza karar verin ve bu birlikleri sınırdan geçirip savunma bölgesine rahatça gönderin. 1, 2 veya 3 birlik gönderebilirsiniz. Bölgenizde daha fazla askeriniz olsa da çarpışmada en fazla 3 birlik kullanma yetkiniz olacaktır.

Bölgenizi asla askeri birliksiz bırakamazsınız. Saldırı başlattığınız bölgeyi korumak için en az 1 adet birliğin geride bırakılması gerekmektedir.

2.      İl aşamada savunmadaki taraf, bölgesini kaç askerle savunacağına karar verir. Savunmadaki taraf, sahip olduğu asker sayısına bakılmaksızın en fazla 2 birlik kullanabilmektedir. Eğer 1 birliği varsa sadece onu kullanmaktadır. Savaş açan tarafın aksine, savunmadaki taraf çarpışmada son askerini de kullanabilmektedir. Bölgeyi korumak için bir birliğin kalmasına gerek olmamaktadır.

Not: İster savunmadaki taraf, ister savaş açan olun ne kadar çok zar atarsanız kazanma şansınız da o kadar yüksek olur. Fakat bu daha çok asker kaybetmenize de neden olabilir.

3.      Çarpışmayı başlatmak için ilk olarak zarların atılması gerekir. Savaş açan taraf, kullandığı her birlik için bir kırmızı zar kullanırken savunmadaki taraf da kullandığı her birlik için bir mavi zar atacaktır. İki oyuncunun da zarları aynı anda atması gerekir.

Çarpışmanın Sonuçlanması

İlk etapta attığınız en yüksek zarı karşınızdaki oyuncunun en yüksek zarıyla karşılaştırın. Eğer savaş açan tarafın zarı daha yüksekse, savunmadaki taraf bir askeri birliğini kaybedecektir. Savunmadaki tarafın attığı zar daha yüksekse, savaş açan taraf bir askeri birliğini kaybeder. Bu durumda yenilen askeri birlikler oyun alanı dışındaki askerlerin yanına konur. Birden fazla zar attıysanız ikinci en yüksek sayılar da karşılaştırılır. Eğer karşınızdaki oyuncudan 1 veya 2 zar fazla attıysanız, yani karşınızda zarınızla karşılaştırılacak bir zar yoksa o zar ya da zarlar dikkate alınmaz.

Önemli Kurallar

·        Zarlar aynı gelirse savunmadaki taraf her zaman kazanır.

·        Bir zar atışta savaş açan taraf her zaman en fazla 2 askeri birlik kaybedebilir.

·        Çarpışma sonucunda savunmadaki tarafın bölgede 1 veya 2 askeri birliği duruyorsa, savaş açan taraf kalan askeri birliklerini saldırıyı başlattığı bölgeye geri çekebilir veya eğer isterse tekrar düşmanına savaş ilan edebilir.

Bir Bölgeyi Ele Geçirme

Eğer savunmadaki tarafın bölgede askeri kalmazsa, o bölgeyi ele geçirmiş olursunuz. Savaşın sonunda ayakta kalan askerlerin bölgede tutulması gerekir. Yeni aldığınız bölgeye, saldırıyı başlattığınız bölgeden de askeri birlik getirme imkânınız bulunmaktadır.

Fakat saldırının başladığı bölgede en az 1 askeri birlik kalması gerektiğini unutmayın.

Önemli bir hatırlatma: Sıra sizdeyken istediğiniz kadar saldırı yapabilirsiniz ve ilk saldırınız başarısız olsa dahi bu kural değişmez. Kaç kere veya kaç farklı bölgeye savaş ilan edeceğiniz tamamen size bağlıdır.

Savaşı Sonlandırma

Saldırılarınız sona erdirdiği anda en az bir bölgeyi ele geçirdiyseniz, bölge kartı destesinin en üstündeki kartı çekin. Bunun ardından askerlerinizin yerlerini de değiştirebilirsiniz.

3. Askerlerin Yerinin Değiştirme İmkânı

Sıra eğer sizdeyse ne yaptığınızdan bağımsız olarak askerlerinizin yerlerini değiştirerek sıranızı sonlandırabilirsiniz. Askerlerinizin yerini savunmanızı güçlendirmek veya sonraki savaşınıza hazırlanmak için değiştirme imkânınız vardır.

Not: Askerlerinizin yerlerini değiştirmek için bir saldırı yapmak veya bir çarpışma kazanmak zorunda değilsiniz. Sıranızın sonunda eğer istediğiniz takdirde askerlerinizin yerlerini değiştirebilirsiniz.

Askerlerinizin yerlerini değiştirmek için kendi bölgelerinizin yalnızca birinden, o bölgeyle bağlantılı yalnızca bir diğer bölgenize istediğiniz sayıda asker taşıyabilirsiniz. Bölgeler, doğrudan komşularsa ya da aralarındaki diğer tüm bölgeler sizin kontrolünüzde ise bu durum bölgelerin ?bağlantılı? olduğu anlamına gelir. Oyun içerisinde düşman bölgelerin üzerinden geçemezsiniz.

Oyunda bir bölgeyi boş bırakamayacağınız için geride en az 1 birlik bırakmayı asla unutmayın.

Sıra sizdeyken askeri birliklerinizin yerlerini değiştirmeyi tamamladıktan sonra sıranız sona erer. Sonrasında zarları sizden sonra oynayacak oyuncu kullanacaktır.

Fazladan Askeri Birlik Kazanılması

Kontrolünüzdeki kıtaların ve bölgelerin sayısına bağlı olarak alacağınız yeni askerlerin yanı sıra bölge kartlarınızı kullanarak da fazladan askeri birlik kazanabilirsiniz.

Bölge Kartları

Ele geçirilen bölgelerin ardından oyuncular bir adet bölge kartı çekerler. Bu kartları her bölge aldıklarında çeken oyuncular bu sayede çeşitli setler toplayabilirler. 3 kart bir seti oluştururken oyuncular 3 farklı set sahibi olabilmektedir.

·        3 adet aynı askeri birlik simgesi olan set.

·        3 adet farklı askeri birlik simgesi olan set.

·        Aynı askeri birlik simgesi olan 2 adet kart ve Joker kart.

Bu durumlarda kişiler bir set elde etmiş olurken bu setleri askeri birlikler ile değişebilirler.

Bu aşamada oyunun bu dönemine kadar kaç adet set takas ettiklerine göre alacakları birlikler de değişikliğe uğrayacaktır.

·        1 set takas eden kişiler 4 askeri birlik,

·        2 set takas eden kişiler 6 askeri birlik,

·        3 set takas eden kişiler 8 askeri birlik,

·        4 set takas eden kişiler 10 askeri birlik,

·        5 set takas eden kişiler 12 askeri birlik,

·        6 set takas eden kişiler 15 askeri birlik elde etmektedir.

Kontrolünüz Altına Bulunan Bölgeler İçin Bonus

Takas ettiğiniz 3 karttan en az birinin üzerinde kontrolünüzdeki bölgelerden birinin adı yer alıyorsa, 2 adet yeni askeri birlik daha alırsınız. Ancak bu iki askeri birliği o karttaki bölgenin üzerine yerleştirmeniz gerekir. Kendiniz bölgeyi seçemezsiniz.

Bir Oyuncuyu Bozguna Uğratma

Bir rakibinizin oyun alanındaki son askeri birliğini yok ettiğiniz anda onu bozguna uğratmış olursunuz ve o oyuncunun tüm bölge kartlarını siz kazanırsınız. Bu kartları elinizdeki kartlara ekleyin ve sonrasında görev kartını da kapalı olarak oyun dışına çıkarın.

·        Eğer 6 ya da daha fazla kart kazanırsanız, elinizdeki kart sayısını 4 veya daha aza düşürmek için hemen setleri askeri birliklerle takas etmeniz gerekmektedir. Fakat elinizdeki kart sayısı 4, 3 veya 2?ye düştüğünde takası durdurun.

·        Fakat 6 karttan daha azını kazanırsanız, setleri askeri birliklerle takas etmek için sıranın tekrar size gelmesini beklemelisiniz.

·        Bir çarpışma sonucunda set takası yapabilmek için ilk olarak bir rakibinizi bozguna uğratmış olmanız ve sonrasında ondan 6 veya daha fazla kart kazanmanız gerektiğini unutmayın. Diğer durumlarda set takası sadece sıranızın başında yapılabilir.

·        Bu aşamada gizli göreviniz rakibinizi bozguna uğratmak ise bu aşamada oyunu kazanan oyuncu da siz olacaksınız.

Kazanan

Gizli Görevini ilk olarak tamamlayan oyuncu oyunu kazanmış olacaktır. Bu oyuncu Gizli Görev kartını diğer oyunculara göstererek görevinin ne olduğunu ispatlar ve herkes bu sayede görevi doğrular. Diğer oyun türlerinde de bu kuralların büyük bir kısmı geçerli olmaktadır.

Not: RİSK Gizli Görev oynarken görevinizi bir başka oyuncunun yardımıyla tamamlama ihtimaliniz de olabilir. Örnek vermek gerekirse sizin göreviniz sarı orduları yok etmekse ve bir başka oyuncu oyun alanındaki son sarı askeri birliği de bozguna uğratırsa, o oyuncu Gizli Görevinizi tamamlamanıza yardım etmiş olacaktır.

2. Oyun: RİSK Klasik (3-5 Oyuncu)

Bu oyun tarzında kurallar diğer oyun tarzları ile aynı olurken amaçta bir değişiklik yapılmaktadır. Burada amaç herkesi yenmek ve ayakta kalan tek ordu olmaktır.

3. Oyun: RİSK 2 Kişilik Oyun

Bu oyun seçeneği de aynı klasik oyun gibidir ancak bu oyunda iki tarafın ordularının yanında bir de tarafsız ordular yer almaktadır. Bu tarafsız ordular arada tampon görevi görecektir.

4. Oyun: RİSK Komuta Merkezi

Bu oyun, oyunu daha hızlı bir şekilde oynamak isteyen kişiler için klasik oyunun biraz daha kısa bir halidir. Oyunun amacı kendi komuta merkezinizi hala elinizde tutarken diğer ülkelerin komuta merkezlerini ele geçirmektir.

 

 

 

 

Oyuncu Sayısı : 2-6

 

 

Dil : Türkçe

 

 

Süre : 120

 

 

Yaş : 10+

 

 

 

Orjinal Lisanslı Üründür

Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 106,63 TL 319,90 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 106,63 TL 319,90 TL
4 79,98 TL 319,90 TL
6 57,32 TL 343,89 TL
9 39,28 TL 353,49 TL
12 30,39 TL 364,69 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 106,63 TL 319,90 TL
6 54,92 TL 329,50 TL
9 36,61 TL 329,50 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 106,63 TL 319,90 TL
6 55,98 TL 335,90 TL
9 39,10 TL 351,89 TL
12 29,86 TL 358,29 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 106,63 TL 319,90 TL
6 57,32 TL 343,89 TL
9 39,28 TL 353,49 TL
12 30,39 TL 364,69 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 106,63 TL 319,90 TL
6 55,98 TL 335,90 TL
9 38,03 TL 342,29 TL
12 29,06 TL 348,69 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, vade farkıyla 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 106,63 TL 319,90 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 106,63 TL 319,90 TL
4 79,98 TL 319,90 TL
6 57,32 TL 343,89 TL
9 39,28 TL 353,49 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 106,63 TL 319,90 TL
6 54,92 TL 329,50 TL
9 36,61 TL 329,50 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 106,63 TL 319,90 TL
6 55,98 TL 335,90 TL
9 39,10 TL 351,89 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 106,63 TL 319,90 TL
6 57,32 TL 343,89 TL
9 39,28 TL 353,49 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 106,63 TL 319,90 TL
6 55,98 TL 335,90 TL
9 38,03 TL 342,29 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles, Miles & Smiles, Shop & Fly, Shop & Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, vade farkıyla 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

3 Taksit x 106,63 = 319,90 TL

12 Taksit x 30,39 = 364,69 TL

9 Taksit x 36,61 = 329,50 TL

12 Taksit x 29,86 = 358,29 TL

12 Taksit x 30,39 = 364,69 TL

12 Taksit x 29,06 = 348,69 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Saat 14:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • Sürat Kargo
Satıldığı Bölge
İstanbul
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Saat 14:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kargo Şirketleri
Sürat Kargo

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön