FİLTRELEME SEÇENEKLERİ Filtreleme Seçenekleri
Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

TL

-

TL

Marka

Durum

  • Sıfır (303493)
  • İkinci El (1031)

Kargo Ücreti

  • Ücretsiz Kargo (204575)
  • Diğer (99949)

Kargo Süresi

  • Aynı Gün Kargo

Satıcı

Başarılı Satıcı

  • Başarılı Satıcı

Günün Fırsatı

  • Günün Fırsatı Ürünleri (2140)

Satıldığı Bölge

  • Yurt Dışı (203)
  • Türkiye (303386)

Akıllı Sıralama

Oyuncak & Hobi

için 304524 ürün bulundu.
Akıllı Sıralama

Oyuncağın yaşı olmaz derler. Bize göre bu doğru da. Tam da bu yüzden GittiGidiyor’da farklı yaşlara ve de farklı ilgi alanlarına hitap eden birçok oyuncak & hobi ürünleri mevcut. Örneğin oyun hamuruyla zaman geçirmek sadece küçüklerin değil, büyüklerin de eğlencesidir! Hatta oyuncak hamuruyla yapılan birçok profesyonel çalışma bulabilirsiniz. Bunun yanında büyüklere hitap eden maket uçaklar ve action figürler ayrıca diğer seçimler olarak alıcıya sunuluyor.
 
0-3 yaş grubu çocuklar için oyuncak seçimi, diğer gruplara göre en önemli seçimdir. Genelde aileler tarafından kız çocukları için oyuncak seçimi ile erkek çocukları oyuncak seçimi farklı yapılır. Bu yaş grubu çocukların oyuncak dünyası, hayal gücünün dünyası ile doğrudan kesişmekte ve gelişimi direkt etkilemektedir. Bu nedenle lego ve puzzle gibi eğitici oyuncaklar daha sıklıkla tercih edilir.
 
3-6 yaş grubu çocuklar için oyuncak seçimi, toplumsal cinsiyet olgusunun oyuncaklara daha çok yansıdığı yaş grubudur. Erkek çocuklar için genelde oyuncak araba ve oyuncak silahlar çoğunluk kazanırken, kız çocuklar için oyuncak bebek ve oyuncak ayı gibi oyuncaklar tercih edilir. Bizim tavsiyemiz bu yaş grubu çocukların, bilişsel aktiviteyi destekleyen oyuncakların tercih edilmesi elbette. Eğitici oyuncaklar bu yaş grubundaki çocuğunuz için kuşkusuz daha da yapıcı olacaktır.
 
6-12 yaş grubu çocuklar için oyuncak seçimi, daha çok fiziksel ve sosyal aktiviteye yönelik oyuncaklar ön plana çıkmakta. Örneğin akülü araba sadece erkek çocuğu için değil, kız çocuğu için de bir seçim olmakta. Bunun yanında evcilik oyuncakları bu yaş grubu çocuğunuzun sosyalleşmesine olanak tanıyarak, rol eğitimine katkı sağlayacaktır.
 
Barbie bebek ya da kimi action figure ürünleri popülerleştikçe, fiyatları da doğru orantılı olarak artmaktadır. Aynı şekilde yeni çıkan Lego oyuncakları ve yeni seri transformers oyuncakları fiyat olarak görece fazlayken, serilerin yeni ürünleri çıktıkça, eski serilerin fiyatları da düşmektedir. Ucuz oyuncak ve çocuğunuz için zararlı maddeler içermeyen organik oyuncak çeşitleri de GittiGidiyor.com’da!

GittiGidiyor'u kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Sayfa Başına Dön