GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
İlgili Kategoriler

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Oyuncak & Hobi

kategorisinde 1008638 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Oyuncak & Hobi

Oyuncak figürler, çocuklarınızın zihinsel ve fiziksel gelişimine oyun aracılığıyla katkıda bulunarak son derece önemli bir fonksiyon üstleniyor. Türlerine göre çocuklarınızın el ve vücut koordinasyonlarını, psikomotor aktivitelerini, zihinsel etkinliklerini ve şekil becerilerini geliştiren oyuncaklar, çeşitli oyuncak markaları tarafından büyük bir titizlik ve özenle üretiliyor. Her yaşta çocuk için tasarlanan ve yetişkinlerin de hobi gereci olarak faydalanabildiği oyuncak seçenekleri, uygun fiyat seçenekleriyle de beğeni kazanıyor.

Bebek Oyuncaklarını Keşfedin

Oyuncak & Hobi

Bebek oyuncakları, 3 aydan sonra kullanılabilen ve bebeklerinizin kişisel gelişimlerine katkıda bulunan ürünlerden oluşuyor. Sünger, pelüş, yün, yumuşak plastik gibi malzemelerden üretilen bebek oyuncakları, bebeğinizin daha pozitif bir ruh haline kavuşmasına ve kendisini mutlu hissetmesine yardımcı oluyor. Bebek kategorisinde ağırlıklı olarak çıngıraklar, halka oyuncakları ve şekil eşleştirme oyunları dikkat çekiyor. Süngerden, pelüşten ya da plastikten tasarlanan çıngıraklar, yumuşak dokularıyla bebeğinizi korurken ritmik sesleriyle de bebeğinizin ilgisini çekiyor. Halka oyuncakları, beşiğe ya da pusete takmanız durumunda bebeğinizin şekil algısının gelişmesine katkıda bulunuyor. 9. aydan sonra kullanılabilen şekil eşleştirme oyunları ise bebeğinizin farklı geometrik şekilleri tanımlayabilmesini mümkün hale getiriyor.

Zeka Geliştirici Oyuncaklarla Tanışın

Oyuncak & Hobi

Oyuncak kategorisinde, her yaşta çocuğun zekasına olumlu katkılarda bulunan çeşitli oyuncak modelleri yer alıyor. Çocuklarınızın kavrama ve şekil becerilerinin gelişmesine yardımcı olan puzzle çeşitleri; ahşaptan, plastikten ya da kartondan imal edilen farklı çeşitleriyle çocuk sağlığını koruyucu nitelik sergiliyor. Lego oyuncakları ise çocuklarınızın sınırsız bir hayal gücüne sahip olmasına olanak tanıyor. Legolar sayesinde çocuklarınız oyuncak robot ve model maket gibi farklı oyuncak türlerini kendi elleriyle yapabiliyor ve bu sayede zihinsel etkinliklerinin hız kazanması mümkün oluyor. Zeka geliştirme fonksiyonu bulunan çocuk eğitici oyuncaklar arasında son derece keyifli şekil eşleştirme ve labirent çözme oyunları da bulunuyor.

Elektronik Oyuncaklarla Teknolojiyi Yakalayın

Oyuncak & Hobi

Son teknolojiyle üretilen elektronik oyuncaklar, çocuklarınıza son derece keyifli vakitler yaşatırken hobi gereci olarak da kullanılabiliyor. Pille ya da doğrudan elektrik gücüyle çalışan oyuncaklar, kendi başlarına hareket edebilmeleri, komutları algılayabilmeleri ve ses çıkarabilmeleri sayesinde çocukların en sevdiği seçenekler arasında yer alıyor. Şarjla çalışan uzaktan kumandalı araç seçenekleri, ideal boyutlarıyla 36 ay ve üstündeki çocuklarınıza gerçek bir otomobil deneyimi yaşatabilmenize yardımcı olurken elektrikli uzay oyuncakları ise çocuklarınızı fantastik bir maceraya davet ediyor. Okul öncesi oyuncaklar arasında da çeşitli elektronik modeller yer alıyor. Pille çalışan ve kendi kendine zıplayabilen hayvan figürleri, masal anlatan bez bebekler ve dijital özellikli çıngıraklar da yer alıyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Oyuncak modelini sipariş vermeden önce çocuğunuzun yaşına uygun olup olmadığını kontrol etmeniz önerilir.
  • Küçük yaştaki çocuklarınız için yutulamayacak kadar büyük oyuncak modellerini tercih etmenizde fayda bulunur.
  • Bebekleriniz için oyun halısı satın alabilir ve bebeğinizin daha pozitif bir ruh haline kavuşmasını sağlayabilirsiniz.
  • Kendine ait saklama çantası bulunan oyuncak modellerini seçerek ürünlerin evde dağınıklık oluşturmasını önleyebilirsiniz.
  • Portatif salıncak, kaydırak, top havuzu gibi ürünler satın alarak çocuğunuzun eğlencesini her yere taşıyabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Oyuncak fiyatları; üretici marka, ürün niteliği ve imalat malzemesi gibi özelliklere göre değişkenlik gösterebilir.
  • Çocuklarınıza açık alanda da eğlence sunmak istiyorsanız outdoor oyuncaklar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.
  • Oyuncak seçenekleriyle birlikte parti malzemeleri de satın alabilir ve çocuklarınız için eğlenceli bir atmosfer yaratabilirsiniz.
  • Set halinde satılan oyuncak modellerini tercih ederek daha ekonomik koşullarla daha çok sayıda ürün satın alabilirsiniz.
  • Ahşap oyuncak modellerini tercih ederek çocuklarınıza hem nostaljik hem de sağlıklı bir deneyim yaşatabilirsiniz.