GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Tavla, Dama

kategorisinde 1079 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Tavla, Dama

Tavla ve dama modelleri, dekoratif görünümleriyle yaşam alanlarınızda ve iş yerlerinizde son derece etkileyici bir tarz oluşturmanıza yardımcı olurken kullanışlı yapılarıyla da sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirmenizi sağlıyor. Türk ve Yakın Doğu kültürünün en sevilen oyunlarından olan tavla, her ortamda rahatlıkla tercih edilebilmesi nedeniyle çok sayıda kişinin hayranlığını kazanırken dama ise dünyanın en popüler strateji oyunları arasında bulunuyor. Çeşitli oyuncak markaları tarafından üretilen tavla ve dama setleri, uygun fiyat seçenekleriyle de beğeni topluyor.

Tavla Modelleriyle Tanışın

Tavla, Dama

Tavla modelleri, zengin tasarım seçenekleri ve etkileyici görünümleriyle çok sayıda kullanıcının en çok ilgi gösterdiği oyun setleri arasında bulunuyor. Ahşap, plastik, silikon, polyester, kristal gibi malzemelerden üretilen tavla takımı modelleri, hem oyun seti hem de dekoratif eşya olarak büyük ilgi görüyor. Ahşap tavla modelleri, klasik tavla geleneğini yaşatmak isteyenlerin öncelikli tercihi olurken iki kişilik tavla çeşitleri de farklı boyut seçenekleri ile her türlü ihtiyaca yanıt vermeyi başarıyor. M, L, XL ve XXL gibi boyut seçenekleri bulunan tavla modelleri, dileyen kullanıcılar için mini tavla şeklinde de tasarlanabiliyor. Bu sayede tüm seyahatlerinizde oyun zevkini de beraberinizde götürmenize imkan veren tavla seti çeşitleri, size kesintisiz bir oyun deneyimi sağlıyor.

Dama Takımlarını Keşfedin

Tavla, Dama

Strateji oyunu denince akla gelen ilk seçenekler arasında yer alan dama, özellikle çocukların ve gençlerin zihinsel gelişimine olumlu katkılar sağlaması nedeniyle de övgü topluyor. Her yaşta kullanıcı için özel olarak tasarlanan dama takımı seçenekleri ise zengin çeşit yelpazesi sayesinde her tarza hitap ediyor. Ahşap, plastik, silikon gibi malzemelerden üretilen dama setleri; 30 cm x 30 cm, 40 cm x 40 cm, 50 cm x 50 cm gibi ölçülerde tasarlanıyor. Daha pratik bir taşıma imkanı sunmak için katlanabilir yapıda tasarlanan dama takımları, kapalı haldeyken kutuya dönüşmeleri sayesinde dama pullarını da kendi içlerinde muhafaza edebiliyor. Aynı zamanda satranç da oynayabilmenize olanak tanıyan ürünler, çok amaçlı yapıları sayesinde beğeni kazanırken dama fiyatları ise son derece uygun olmaları ile her kesimden kullanıcının övgüsünü topluyor.

Özel Tasarımlarla Rahat Edin

Tavla, Dama

Tavla ve dama takımları, klasik modellerinin yanı sıra özel tasarım seçenekleriyle de kullanıcıların hayranlığını kazanıyor. Dileyen kullanıcılar için kristal, bakır, gümüş gibi farklı materyallerden üretilen takımlar, bu sayede son derece etkileyici bir görsellik sunuyor ve yaşam alanlarınızın dekorasyonuna katkı sağlıyor. Deri çanta seçeneği sunan modeller ise tavla ve dama takımınızı dilediğiniz yere konforlu bir şekilde götürebilmenize olanak tanıyor. Dış cephesi deri kaplamalı olan modeller, orta bölümlerinden kapatıldığı zaman klasik bir deri çanta görünümüne kavuşuyor ve hem görsellik hem de kullanım kolaylığı açısından kullanıcıdan tam not alıyor. Özel tasarımlı dama ve tavla fiyatları, ideal seçenekler sunarak bu yüksek kaliteye herkesin ulaşabilmesini mümkün hale getiriyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Dama ve tavla takımlarını satın almadan önce ürün boyutu ve malzemesi gibi özelliklerini incelemeniz önerilir.
  • Tavla ve dama modellerini çocuklarınız için satın alıyorsanız, yutulamayacak kadar büyük pulları seçmeniz tavsiye edilir.
  • Özel tasarımlı kaliteli tavla ve dama modellerini toplayarak kendinize etkileyici bir kişisel koleksiyon oluşturabilirsiniz.
  • Aynı anda çok sayıda oyun oynayabilmenize olanak tanıyan ürünleri tercih ederek alandan tasarruf edebilirsiniz.
  • Dilerseniz isme özel ya da desenli tavla seçeneklerine yönelerek kendinize ait özgün bir tarz yaratabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Tavla ve dama fiyatları; ürün boyutu, imalat malzemesi ve kalitesi gibi özelliklere göre değişkenlik gösterebilir.
  • Yedek tavla pulu seti satın alabilir ve pullarda kayıp olması durumunda oyununuza kesintisiz bir şekilde devam edebilirsiniz.
  • Set halinde satılan tavla ve dama modellerini tercih ederek çok sayıda ürünü ekonomik koşullarla satın alabilirsiniz.
  • Tavla ve dama takımınızın yanında satranç taşları da alabilir ve aynı takımla satranç da oynayabilirsiniz.
  • Ayaklı oyun masası modellerinden satın alarak tavla ve dama oyunlarınızı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.