GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Tabu

kategorisinde 338 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Tabu

7'den 70'e çoğu kişinin severek oynadığı tabu oyunu, gününüze eğlence katmak için sizlerle buluşuyor. Çoğu kişinin aile ya da arkadaş grubuyla geçirdiği vakti daha eğlenceli hale getirmek için sıklıkla tercih ettiği tabu, birçok kutu oyunu içerisinde en çok tercih edilenler arasında yerini alıyor. Çocuklardan yetişkinlere kadar her yaş grubuna hitap eden farklı içeriklere sahip bu oyunu, cebinize dost tabu fiyatları ile kolayca edinebilirsiniz. Herkesin eğlence anlayışına uygun çeşitli tabu modelleri, farklı tabu markaları ile siz oyunseverlerle buluşuyor.

Bu Oyun İle Tabuları Yıkın

Tabu

Hem klasik hem de farklı bir eğlence ortamı yaratmak isteyen oyunseverlerin tercih edebileceği bu oyun, arkadaşlarınızla oynarken hem komik hem de rekabetçi bir eğlence ortamı yaratmayı vadediyor. Genellikle kafelerde ya da kutu oyun oynanabilen mekanlarda bulunan tabuları her zaman topluluk içinde oynamak keyif vermeyebilir. Bazen yakın çevrenizle ve arkadaşlarınızla ev ortamının rahatlığında bol kahkahalı bir oyun oynamak isteyebilirsiniz. Bu aşamada, eviniz için alacağınız bir tabu oyunu size büyük rahatlık verecektir. Tabu oyununun kurallarını değil, ama mekanın kurallarını sizin belirleyeceğiniz bir oyun çok daha zevkli olacaktır. Tabu oynarken kukla kullanacağınız aşamada ortamdaki nesnelerden ve mekandan faydalanabileceğinizi göz önünde bulundurarak evde oynayacağınız oyunun sizi daha çok motive edeceğini düşünebilirsiniz. Yine de kafe veya farklı ortamlarda oynamayı sevenler için, işletmelerin bu klasik oyundan edinmeleri avantaj sağlayacaktır.

Herkese Göre Bir Tabu Var

Tabu

Birçok kişi tarafından sevilerek oynanan ve tercih edilen tabu oyunu, kutu oyunları arasında en köklü ve eğlenceli olanlardan biri olarak görülüyor. Neredeyse herkesin oynadığı, oynamasa bile bildiği bu oyun, bir aile oyunu olmaktan daha fazlasına sahiptir. Hem yetişkinler hem de çocuklar için farklı içerikte seçeneklere sahip farklı tabu oyunu çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar klasik tabu, tabu XL gibi farklı çeşitlere sahip oyunlardır. İhtiyacınıza ve zevkinize uygun olan tabuyu seçerek arkadaş grubunuzla yaptığınız buluşmaları daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz. Diğer yandan, çocuklarının eğlenerek öğrenmesini ve kelime dağarcığını geliştirmesini isteyen ebeveynler için de tabu junior doğru seçenek olacaktır. İçinden çıkan tabu kartları, kukla, kum saati vb. gibi çeşitli eşyalarla tek düze değil, farklı, eğlenceli ve rekabetçi bir eğlencenin kapılarını aralayabilirsiniz.

Farklı Becerilerinizi Ortaya Çıkarın

Tabu

Tabu, eğlenirken geliştiren bir oyun olması ile sizi şaşırtabilir. Tabu oynarken keyifli zaman geçirmenin yanında farklı becerilerinizi geliştirdiğinizi de fark edebilirsiniz. Tabunun bir takım oyunu olması öncelikle sizi bir takım oyuncusu haline getirecektir. Bu da gerçek hayatta herkesin edinmesi gereken faydalı ve aranan bir özelliktir. Çocuk tabu oyunları sayesinde ebeveynler, çocuklarını takım çalışmasına uygun bireyler olarak yetiştirmenin eğlenceli yolunu tabu ile keşfedebilir. Süreli olması sayesinde zaman yönetimi becerinizi geliştirebilirsiniz ve çizim yapmanız gereken bölümde resim becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Tabu Oyunu Avantajları ve Faydaları

  • Kolayca taşınabildiği için her yere götürebilir ve rahatça oynayabilirsiniz.
  • Hem yetişkinler hem de çocuklar için farklı seçenekleri ile herkese hitap eder.
  • Tabu bir takım oyunu olduğundan, küçük yaştan yetişkinlere kadar herkese takım uyumu becerisi konusunda fayda sağlar.
  • Zaman tutularak oynandığından zaman yönetimi becerisi kazanmanızı sağlar.
  • Kukla vb. aksesuarlar kullanmanızı gerektiren durumlar sayesinde pratik ve hızlı düşünme yolları keşfetmenizi sağlar.

Tabu Oynarken Dikkat Edilecek Kurallar

  • Kelimeleri bölerek anlatmak yasaktır ve bu durum oyunu daha zorlu ve eğlenceli hale getirir.
  • Kelimeleri anlatırken işaret dili veya mimikler kullanılmamalıdır.
  • Kelimeleri anlatmak için İngilizce anlamlarını ya da ifadeleri kullanamazsınız.
  • Anlatılacak kelimeye benzer veya onu çağrıştıran bir kelime kullanılamaz.
  • Çoğu kişinin belki de en çok yaptığı hata: Tabu kelimelerini takım üyeleri söylese bile anlatıcı bu kelimeleri kullanamaz.