GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Oyun Konsolu

kategorisinde 494 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi kapasite için arıyorsunuz?

Oyun Konsolu

Farklı markalar tarafından üretilen oyun konsolu modelleri, eğlenceyi dilediğiniz her yerde parmaklarınızın ucuna getirme amacıyla tasarlanıyor. Yüksek oyun kalitesi ve sinema filmlerini aratmayan senaryolarla bezeli oyunları sizlerin beğenisine sunan oyun konsolları, farklı dünyaları keşfetmeniz için sizleri bekliyor.

Sony PlayStation

Oyun Konsolu

Japonya kökenli marka Sony, PlayStation serisiyle oyun konsolu sektörünün liderlerinden biri konumunda bulunuyor. PlayStation One, PlayStation 2, PlayStation 3 ve PlayStation 4 olmak üzere 4 ana modeli bulunan PlayStation, oyun dünyasında çıta belirleyici ürünler arasında yer alıyor. Serinin ayrıca PSP ve PS Vita isimli portatif konsolları ve çeşitli fiziki özelliklerine göre farklılık gösteren yan modelleri de bulunuyor. Sony'nin son mucizesi PlayStation 4, 500 GB ya da 1 TB'lık dahili depolama alanı ve 8 GB RAM'lık bellekle çalışıyor. 4K ve Full HD video çözünürlük biçimlerini beğeninize sunan ürün, saniyede 60 kare oynatarak benzersiz bir teknoloji deneyimi yaşamanıza olanak tanıyor. Online servislerle desteklenen cihaz, dünyanın her yanındaki PlayStation 4 oyuncusuyla canlı bağlantı kurmanıza da destek sağlıyor. Aynı zamanda bir meyda oynatıcısı olan PlayStation 4; film, video, müzik ve resimleri 4K kalitesinde televizyon ekranında görüntüleyebilmenize imkan veriyor.

Microsoft Xbox

Oyun Konsolu

Microsoft'un Xbox isimli oyun konsolu serisi de, teknoloji dünyasındaki en güçlü cihazlar arasında kabul ediliyor. Xbox 360, Xbox One X, Xbox One S ve Xbox One S All-Digital Edition gibi versiyonları bulunan konsol, 4K görüntü kalitesi ve Dolby Atmos ses sistemiyle sizi oyun atmosferine tam anlamıyla sokmayı başarıyor. Fiziki disk olmadan da oyun oynamanıza imkan tanıyan Microsoft Xbox, aynı zamanda gelişmiş bulut sistemiyle tüm verilerinizi kendi dijital ortamında muhafaza edebiliyor. Xbox Live sunucularıyla güvenli ve hızlı online deneyim sunan cihaz, saniyede 60 kare oynatarak ve her kareyi 326 GB/sn bellek bant genişliğinde göstererek görüntü kalitesinde çıtayı çok yukarılara taşıyor. 6 teraflopluk grafik işleme gücüne sahip olan ürün, ön yükleme özelliğiyle piyasaya henüz sürülmemiş oyunlara erişmenizi mümkün kılıyor. Aynı zamanda 4K kalitesinde Ultra HD Blu-ray oynatmanıza da izin veren Xbox oyun konsolu; film, dizi, müzik ve fotoğraf görüntüleme deneyimlerinizde adeta çığır açıyor.

Nostaljik Konsollar: Nintendo ve Atari

Oyun Konsolu

Oyun konsollarının 80'li ve 90'lı yıllardaki en büyük üreticileri Nintendo ve Atari, varlıklarını günümüzde de sürdürmeyi başarıyor. Yeni nesil konsollarıyla nostaljiyi teknolojiyle harmanlayan Nintendo, klasikleşmiş oyunların yeni versiyonlarını sizlerin beğenisine sunuyor. Nintendo 2DS, Nintendo Switch, Nintendo New 3DS XL gibi televizyona bağlanan ya da portatif olarak kullanılabilen konsollarını piyasaya süren firma, uygun fiyat avantajı da sağlayarak oyun deneyiminde farklı bir soluk aradığınız süreçlerdeki en büyük destekçiniz konumunda bulunuyor. Atari oyun konsolu da, kendi tarzıyla çağın ihtiyaçlarını bir araya getirmeyi başarıyor. Klasik oyunlarını yüksek görüntü kaliteli konsollarıyla yeniden yorumlayan Atari, düşük oyun konsolu fiyatları ve renkli oyun seçenekleriyle klasik oyun seven kullanıcıların tercihi haline geliyor.

Oyun Konsolu Alacaklara Öneriler

  • Oyun konsolu tercihinizi oynamak istediğiniz oyunlara göre yapmak, doğru tercih şansınızı artırabilir.
  • Oyun konsolu alırken, cihazın televizyonunuzla uyumunu kontrol etmeniz, teknik sorunlar yaşamanızı engelleyebilir.
  • Oyun konsollarının en yeni sürümlerini satın almak, güncelleme problemleri yaşamanızı engelleyebilir.
  • Oyun konsolları çoğunlukla tek gamepad ile satıldıklarından, ikinci bir gamepad almanız gerekebilir.
  • El yapınıza en uygun gamepad seçeneğini tercih etmek, oyuncu sağlığı açısından faydalı olabilir.

Bunlara da Dikkat

  • Oyun konsollarını tozdan, rutubetten ve suyla temastan korumak, cihaz ömrünü uzatabilir.
  • Kullanmadığınız zamanlarda cihazı fişten çekmek, olası arızaları engellemenizi sağlayabilir.
  • Oyun konsolunuzu düzenli aralıklarla temizlemeniz, cihazınızı daha iyi korumanıza yardımcı olabilir.
  • Konsolunuzun optik okuyucusunu zorlamayacak CD'ler kullanmanız, cihazın aşınmasını önleyebilir.
  • Oyun konsolunuzla uyumlu ek cihazlar satın almanız, oyun zevkinizi daha da yükseltebilir.