GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Oyun

kategorisinde 52164 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Oyun

Çocukların kişisel gelişimine ve el becerilerini kullanmasına katkılarıyla ebeveynlerin beğenisini kazanan oyun markaları, kız ve erkek çocukları için birçok ürün modeli geliştirir. Rengârenk bir oyun dünyası yaratarak çocuğunuzu masallar diyarına götüren birbirinden güzel oyuncaklar, vakti verimli geçirme konusunda da son derece iyi seçenekler içerir. Elektronik oyuncaklar pil desteğiyle ya da şarj özelliğiyle pratik bir kullanım olanağı oluşturarak çeşitli oyun modelleri yaratır. Zekâ oyunlarıyla çocuğunuzun hafızasını ve pratik işlem yapabilme yeteneğini geliştirebilirsiniz. Oyun fiyatları açısından ekonomik seçenekler sunan markalar, eğlenceli ve eğitici birçok oyuncak üretir.

Hareketli ve Eğlenceli Oyunlar İçin

Oyun

Kurmalı oyuncak modelleri sempatik tasarımlarıyla çocukların ilgisini çeker. Kurma kollarıyla ayarlanabilen bu oyuncaklar saniyeler içerisinde kurulur. Uygun zeminlere yerleştirildiklerinde yürüyen figürlerle çocuğunuz keyifli anlar yaşar. Aynı zamanda ışık ve ses çıkarma gibi çeşitli fonksiyonlara da sahip oyuncaklar çocukların ilgisini çekmeyi başarır. Kurmalı modellerin dışında pilli oyuncak çeşitleriyle de çocuğunuzu eğlendiren bir ürün sipariş edebilirsiniz. Hacivat ve Karagöz gibi geleneksel ögeler taşıyan kuklaların yanı sıra hayvan ve insan figürlerinden oluşan kuklalar da çocuğunuzla beraber çeşitli oyunlar oynayarak onu mutlu edebilmenize yardımcı olur. Kumaşlı kukla çeşitleri aracılığıyla gerçekçi ve sevimli bir şekilde giydirilmiş çeşitli figürleri konuşturup çocuğunuzu eğlendirebilirsiniz.

Aileyle Beraber Oynanabilen Oyunlar

Oyun

Aile içi iletişimi ve birlikteliği geliştiren, anne ve babanın da çocukla beraber oyun dünyasına dalabilmesini sağlayan masa oyunları, vakti verimli değerlendirmek için idealdir. Hem şans faktörünün hem de hafıza, el becerisi ve strateji gibi etkenlerin önemli rol oynadığı çeşitli oyunlar arasından çocuğunuzun yaş grubuna en uygun olanlarını sipariş edebilirsiniz. Taşlarla oynanabilen oyunlara ek olarak oyun kartları ile de keyfine varabileceğiniz çeşitli aktiviteleri çocuklarınızla beraber gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer oyun alanı oluşturan maske ve kostüm ürünleri, çocuğunuzun hayalindeki kahramana dönüşmesini sağlar.

Oyun Ekipmanlarıyla Eğlenceyi Katlayın

Oyun

Çocuğunuzun sürprizlerle arkadaşlarına ve aile üyelerine çeşitli şakalar hazırlayabilmesini sağlayan ekipmanlar birbirinden komik anılar biriktirmek için uygundur. Pratik bir şekilde kullanılabilen şaka malzemeleri aracılığıyla çeşitli böcek ve hayvan figürlerine erişebilirsiniz. Birbirinden yaratıcı şaka ve sihirbazlık araçlarıyla siz de çocuğunuzu önce şaşırtıp ardından güldürebilirsiniz. Oyun çeşitliliğini artıran oyuncaklar ve birbirinden özel gereçler kızınızın veya oğlunuzun zamanı dolu dolu geçirebilmesine yardım eder. Bahçe ya da çocuk odası gibi alanlara kurulabilen taşınabilir ve katlanabilir oyuncaklar çocuğunuz için özel bir bölge oluşturur.

Bilinmesi Gerekenler

  • Hareket edebilen ve ses çıkaran oyuncaklar çocukları harekete geçirerek daha rahat enerji atmalarına yardım eder.
  • Plastik oyuncaklar esnek ve dayanıklı gövdeleriyle kırılmaya karşı sağlam bir yapı taşır.
  • Renkli kartlarla oynanabilen oyunlar sayesinde kızınız ya da oğlunuz hem renkleri hem de çeşitli figürleri tanıyarak bilgi hazinesini geliştirir.
  • Oyun parkları kurarak çocuğunuzun güvenli bir şekilde çeşitli oyunları sizin gözetiminizle deneyimleyebilmesini sağlarsınız.
  • Pelerinlerin yanı sıra bant ve iple sabitlenebilen çeşitli maskelerle, çocuğunuz kendisini bambaşka bir karaktere bürüyerek arkadaşlarıyla keyifli zamanlar geçirir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Seçeceğiniz oyuncakların yaş grubu bilgisine dikkat ederek çocuğunuzun yaş seviyesine uygun bir ürün sipariş edebilirsiniz.
  • Kartlarla, taşlarla ya da zarlarla oynanan oyunlardan sonra set içerisindeki tüm parçaları dikkatlice toplamaya özen gösteriniz.
  • Pilli oyuncakların fazla enerji tüketmesini engellemek için kullanım sonrasında ürünü kapalı konuma getiriniz.
  • Şarjlı oyuncakları kullanım sonrasında şarja takarak çocuğunuzun bir sonraki kullanımına hazır hale getirebilirsiniz.
  • Kurmalı oyuncakların kurma kolunun sıkışmasını önlemek için bu oyuncakları düzenli olarak kontrol edebilirsiniz.