GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Outdoor Çantalar

kategorisinde 5825 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Outdoor Çantalar

Valizlerin daha fazla eşyayı taşıyabilmesi ve tekerlekli yapısıyla rahat hareket ettirilebilmeleri büyük bir avantajdır. Diğer yandan yumuşak bir yapıya sahip kumaş seyahat çantaları ise sırta takılabilmeleri ya da elde taşınabilmeleri nedeniyle tercih ediliyor. Kısa süreli seyahatlerde farklı boy ve ebatlardaki kabin içi seyahat çantaları tercih edilirken, daha uzun seyahatler için özel olarak sağlam malzemeden üretilen ve tekerleklere sahip olan geniş hacimli valizler tercih ediliyor. Bunun yanı sıra sadece seyahat süresine değil, kullanım tercihine göre de sırta takılan, yumuşak kumaş dokuya sahip çantalar gezginlerin favorileri arasındadır. Şehir içi gezilerde sırt çantaları hem pratiklik sağlıyor hem de geziniz süresince yanınızda taşımak zorunda olduğunuz eşyaları güvenle koruyor. Outdoor seyahat çantası seçerken, satın alacağınız ürünün fiyatı kadar dikkat etmeniz gereken başka noktalar da vardır.

Kısa Geziler ya da İş Seyahatleri

Seyahat Çantası

Ne kadar seyahat ettiğiniz ve bu seyahatlerin ne uzunlukta olacağı outdoor çanta seçimlerinizde büyük öneme sahiptir. Genellikle kısa süreli iş seyahatlerine çıkan biriyseniz, kabin içi diye tabir edilen ve uçakta baş üstü dolaplara kolayca sığabilen seyahat çantalarını tercih edebilirsiniz. Özellikle uçaktan indikten sonra bagaj bekleme alanında zaman kaybetmek istemiyorsanız, kabinde taşınacak olan bu çantalarla kısa sürede havaalanından ayrılabilirsiniz. Hem kumaş hem de sert bir yapıya sahip olabilen bu çantalarda dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta ise eşyalarınızı gruplandırabileceğiniz bölmelere sahip olmalarıdır. Hem kıyafetlerinizi hem de dokümanlarınızı tek bir çantada taşımak istediğinizde, karışıklığa sebep olmamak için farklı boyutlardaki bölmeler hayatınızı kolaylaştırıyor.

Fazla Eşya İçin Büyük Hacim

Seyahat Çantası

Sert yapıya sahip tekerlekli seyahat çantalarının özellikle tekerlekli olması taşıma açısından büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca büyük hacimleri sayesinde valizler tatil ya da uzun süreli seyahatlerde yanınıza birçok eşya almanıza olanak sağlıyor. Birçok büyük hacimli valiz kendinden şifrelenebilen kilit yapısıyla da üretiliyor. Böylece siz dışarıdayken eşyalarınız çantanızın içerisinde güvende oluyor.

Outdoor Çantalarda Taşınabilirlik Önemli

Seyahat Çantası

Uzun süreli tatil planlarınız için ihtiyaç duyacağınız birçok eşyayı taşıyacak olan geniş hacimli valizleri seçerken, 4 tekeri ve sağlam bir dış yüzeyi olmasına dikkat etmelisiniz. Bu 4 teker sayesinde, 20 kilo ve üzerindeki ağırlıkları kolayca taşıyabilirsiniz. Bunun yanı sıra özellikle fotoğraf makinesi, cüzdan ve pasaport gibi eşyalarınızı yanınızda taşımak zorunda kaldığınız yurt dışı seyahatleri için küçük outdoor çanta modelleri tercih edebilirsiniz. Çeşitli markaların el çantası, sırt çantası ve bel çantası modelleri arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.

Outdoor Çantaların Avantajları

  • Birçok seyahat çantasının tekerlekleri sayesinde eşyalarınızı taşımak sorunda kalmazsınız. Hatta 4 tekerlekli çantaları çekmenize bile gerek kalmadan iterek yanınızda taşıyabilirsiniz.
  • Seyahat çantaları, dayanıklılık sağlayan naylon kumaş ya da sert plastik malzemelerden üretiliyorlar.
  • Seyahat çantaları leke tutmayan malzemeden üretildikleri için taşıma sırasında kirlenmiyorlar.
  • Bazı seyahat çantaları eşyalarınızı gruplayarak taşımanıza olanak sağlayan bölmeli yapıya sahiptir.
  • Birçok seyahat çantası, şifreli kilit yapısıyla eşyalarınızın güvenliğini de sağlıyor.

Outdoor Çanta Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Kullanım amacınızı iyi belirleyerek valiz, sırt çantası ya da kabin içi bagaj arasından seçim yapmalısınız.
  • Taşıyacağınız eşya çok ise büyük hacimli valizleri seçerken 4 tekerlekli olmasını göz önünde bulundurmalısınız.
  • Seyahat bitiminde çantanızı muhafaza edeceğiniz alanı da göz önünde bulundurarak uygun boyutlarda seçmelisiniz.
  • Eşyalarınızın güvenliğinden endişe duyacağınız bir lokasyona seyahat edecekseniz, valizinizde kilit fonksiyonu olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Özellikle büyük valiz seçimlerinde farklı markaların çantaları incelenerek, dayanıklılık ve taşınabilirlik açısından değerlendirilmeli.