GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Outdoor Aksesuar, Ekipman

kategorisinde 65526 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Outdoor Aksesuar, Ekipman

Doğanın içerisinde olmayı sevenlerin aktivite esnasında ihtiyaç duyduğu pek çok yardımcı malzeme vardır. Hem konforunuzu artıran hem de aktivitenizin sorunsuz devam etmesini sağlayan bu outdoor ekipmanlar doğanın içine çıkmak isteyen herkes için oldukça önemlidir. Doğa içerisinde her türlü duruma karşı hazırlıklı olmak gerekir. Hangi aktiviteyle veya sporla ilgileniyorsanız ilgilenin doğanın içinde olmak tedbirli olmayı gerektirir. Yer yön bulmak için kullanacağınız pusuladan oturmak için gerekli olan kamp sandalyelerine kadar outdoor aksesuar ve ekipmanlarının geniş bir yelpazesi vardır. Kişisel ihtiyaçlarınıza göre size en uygun olanları yanınıza alarak doğada daha kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

Konforunuz İçin Gerekli Ekipmanlar

Outdoor Aksesuar, Ekipman

Kamplar için özel üretilen tabure ve sandalyeler kolay taşınabilmesi için katlanabilir yapıya sahiptir. Alüminyum ham maddeleri ile de size fazla ağırlık yapmaz. Özellikle hava yağışlı ise yere veya herhangi bir doğal zemine oturmak pek mümkün olmaz. Kamp esnasında ıslanmamak gerektiği için oturacak bir şeye ihtiyacınız olur. Ayrıca yerde oturmak her zaman istediğiniz konforu size sunmaz. Bu sebeple yanınızda taşıyabileceğiniz katlanır sandalyeler konforunuzu oldukça yükseltir. İkinci olarak kampçıların en önemli ihtiyaçları arasında ışık yer alır. Orman içerisinde veya sahilde güneş gittikten sonra pek fazla ışık kaynağı kalmaz. Bu sebeple yanınızda getireceğiniz bir ışık kaynağı size yardımcı olabilir. Bu ışık kaynakları için onlarca farklı seçenek mevcuttur. Pillerle çalışan ışık kaynakları olduğu gibi güneş enerjisi ile çalışan ışık kaynakları da vardır. Yine aynı şekilde çadırın içerisinde veya dışarısında asarak kullanabileceğiniz ışık kaynakları olduğu gibi kafa lambalarını da tercih edebilirsiniz. El fenerlerinden ışıldaklara kadar farklı seçenekler arasından size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Yazları kamp yaparken güneş enerjisi ile çalışan bir ışık kaynağı tercih ederseniz hem yeterli ışığı elde edersiniz hem de doğayı korumuş olursunuz.

Soğuk Havalarda Hangi Ekipmanlar Gerekir?

Outdoor Aksesuar, Ekipman

Kampların vazgeçilmezi olan ateş, kış aylarında hem sizi keyiflendirecek hem de ısınmanıza yardımcı olacaktır. Ateşi kolay yakabilmek için yanınıza taşıyacağınız bir ateş başlatıcı çubuk sizi büyük uğraşlardan kurtarabilir. Ateş başlatıcıları yakacak maddelerinize doğru güçlü kıvılcımlar yayar. Bu sayede kısa sürede ateşlerinizi yakabilirsiniz. Çakı ve balta gibi ekipmanlar ise ateşinizi besleyeceğiniz odunları hazırlamada size yardımcı olur. Bunun haricinde hava şartlarından çok etkilenmemek için el ve ayak ısıtıcısı gibi ekstra ısı kaynaklarını yanınızda taşıyabilirsiniz. Oldukça küçük ama etkili olan bu ısıtıcılar soğuk kaynaklı oluşabilecek tehlikelerin önüne geçer. Aktiviteniz içerisinde doğada kamp yapmak da varsa termal battaniyeler uyku konforunuzu yükseltir. Gece havanın daha fazla soğuma ihtimaline karşı sizi dış şartlardan yalıtacak bir termal battaniye sayesinde sıcak bir uyku çekebilirsiniz.

Olmazsa Olmaz Yardımcı Ekipmanlar

Outdoor Aksesuar, Ekipman

Paslanmaz çelikten tercih edeceğiniz kamp çakıları sizler için daha uzun süreli kullanım sağlar. Işık kaynağı olarak nostaljik görünümlü gaz lambalarını da kullanabilirsiniz. Uzun süreli kullanımları sayesinde size kamp boyunca ihtiyacınız olan ışığı sağlar. Her gittiğiniz lokasyonda telefon çekmeyebilir. Bu sebeple yer yön bulmanızı kolaylaştıracak küçük bir pusulayı yanınızda taşıyabilirsiniz. Kamp düdüğü, her doğaya çıkan insanın çantasında bulunması gereken bir ekipmandır. Gerektiğinde doğada yerinizi belli etmek için düzenli olarak düdüğü üfleyebilirsiniz. El ve ayak ısıtıcılar çok zorlu hava şartlarında vücut sıcaklığınızı yükseltmeye yarar.