GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Kamp Mutfağı

kategorisinde 8857 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kamp Mutfağı

Doğa tutkunu gezginler için uygun olan ve hayatı kolaylaştıran kamp mutfağı gereçleri ile pratik bir şekilde yemek hazırlayabilirsiniz. Doğayla iç içe bir şekilde vakit geçirirken karnınızı açık havada doyurabilmenin lezzetini yaşayabilmek için markalar tarafından beğeninize sunulan yardımcı gereçlerden faydalanabilirsiniz. Ateş yakmaktan pişirme için uygun bir ürüne sahip olmaya kadar birçok konuda işlerinizi kolaylaştıran kamp mutfağı eşyalarını, marka çeşitliliği içerisinde inceleyip satın alabilirsiniz. Yiyeceklerinizi koyabileceğiniz pratik kaplarla kamp çantanıza yiyecek depolayabilirsiniz. Sıcak ve soğuk içecek tüketirken kullanabileceğiniz hesaplı fiyat seçeneklerine sahip dayanıklı bardaklarla sıvı tüketimi ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Fiyatları açısından seçebileceğiniz kamp mutfağı ürünleri arasındaki çakmaklarla ateş yakarken pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. Ateşle yemek pişirmenin yanı sıra yabani hayvanlardan da korunabilirsiniz.

Termoslarla Sıcak ve Soğuk Suya Sahip Olun

Kamp Mutfağı

Kullanışlı kamp termosları aracılığıyla kampınızda sıcak ve soğuk suya sahip olabilirsiniz. Uzun süreli saklama için uygun olan termoslar, yüksek kapasiteleri sayesinde içecek depolaması konusunda size destek olur. Pratik bir kullanım yaratan termos modelleri, kolay su doldurulabilmesini sağlayan açılabilir kapaklarıyla işlerinizi kolaylaştırmayı başarır. Paslanmaz çelik gövdeye sahip termoslar, sıcaktan ve soğuktan korunabilen dayanıklı yapılarıyla uzun soluklu bir kullanım yaşatır. Kullanışlı tutamak kulpu aracılığıyla termosunuzu rahatlıkla kontrol edip bardakların kapasitesine uygun miktarda su doldurabilirsiniz. Modern termoslar, bagajınızda ve kamp çantanızda taşınabilmeye uygundur.

Ateş Elde Etmek için Uygun Ekipmanlar Alın

Kamp Mutfağı

Piknik ocağı ekipmanıyla hem günübirlik pikniklerinizde hem de uzun kamp tatillerinizde güvenli bir şekilde ateş elde edip yemek pişirebilirsiniz. Taşınabilir piknik ocakları, güvenli bir şekilde yakılıp söndürülebilmeleri ve güçlü ateş desteği sağlamalarıyla sıcak yemekler hazırlayabilmeniz için uygundur. Çay ve kahve hazırlamak için pratik bir destek yaratan piknik ocaklarını çadırınızdan uzakta bir noktaya kurarak kullanabilirsiniz. Portatif görünümü ve kontrolü kolaylaştıran alev ayarı özelliğiyle verimli bir kullanım yaşarsınız. Magnezyum ateş başlatıcı ürünlerini kullanarak kamp ateşi yakabilirsiniz. Gece saatlerinde hava soğuduğunda, ateş ışığında ve ateş sıcaklığında arkadaşlarınızla bir arada oturup sohbet edebilirsiniz. Mangal yakmak için de ateş başlatıcıların kullanışlı yapısından faydalanabilirsiniz.

Yiyecek ve İçeceklerinizi İdeal Isıda Saklayın

Kamp Mutfağı

Termal piknik çantası ile yiyecek ve içeceklerinizi düzenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Sıcaklığı koruyan ve güneş ışınlarından etkilenmeyen bu çantalar, kulplu tasarımlarıyla kolunuzda ya da omzunuzda taşınabilmeye uygundur. Ekstra ceplere sahip fermuarlı tasarım, küçük boyutlu materyalleri de güvenle yanınızda götürebilmeniz için idealdir. Soğuk içeceklerin soğuk kalmaya devam etmesini sağladıkları gibi, sıcak ürünlerin de sıcak kalmasına olanak tanıyan bu çantalar geniş bir depolama alanı yaratır. Hijyenik bir yapıya sahip olan ve içini boşaltıp kolayca temizleyebileceğiniz kamp mutfağı malzemeleri arasında yer alan termal çantalar güçlü ısı yalıtımı özelliğiyle öne çıkar. Termal çantalar, zemine rahatça yerleştirebilmenizi sağlayan taban kaplamalarıyla doğada kullanıma son derece uygun bir yapıdadır.

Bilinmesi Gerekenler

  • Termosların ağızlık kısmı bardağa içecek koyarken sıçrama sorunu yaşamanızı önler.
  • Ateş başlatıcıları, kuru ot ve yaprakların olmadığı açık bir alanda kullanabilirsiniz.
  • Değiştirilebilir ocak başlıkları ile tava ve çaydanlık seti gibi farklı gereçlere uygun bir başlığa sahip olabilirsiniz.
  • Kamp ızgaraları aracılığıyla etlerinizi lezzetli bir biçimde pişirebilirsiniz.
  • Sert plastik kaplamaya sahip portatif buzluklar ile içeceklerinizi dilediğiniz kadar soğutup tüketebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Yanıcı ürünleri tulum ve çadırınızın yakınlarında kullanmamalısınız.
  • Kamp bıçaklarını kullanırken ellerinizi korumaya özen göstermelisiniz.
  • Piknik ocaklarını ihtiyacınız kadar açıp gazdan tasarruf edebilirsiniz.
  • Kamp bardaklarını sıcak suyla yıkayarak farklı içecekler için değerlendirebilirsiniz.
  • Kamp mutfağı ürünleri arasındaki tavaları ocağınızın büyüklüğüne göre seçebilirsiniz.