GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Kamp Matara, Termos, Bardak

kategorisinde 6706 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kamp Matara, Termos, Bardak

Her fırsatını bulduğunda orman veya denizle buluşan, şehir hayatından doğaya kaçanlar; doğal yaşamın keyfini sürerken birçok ihtiyaçlarını da yanlarında getirdikleri ekipmanlar sayesinde sağlarlar. Temel ihtiyaçlarınız olan barınma ve ısınmayı karşıladıktan sonra kampın keyifli kısmına geçelim diyorsanız bu kategorideki ürünlere göz atabilir, kamp termosu, kamp matarası ve kamp bardağı ile kamp aktivitenizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Termoslarla Sıcağı Sıcak, Soğuğu Soğuk İçin

Kamp Matara, Termos, Bardak

Kampın en güzel anlarından biri de yemek sonrası kahvenizi, çayınızı yudumladığınız zamandır. Karnınızı doyurmuş, sandalyenizi kurmuş, yaktığınız ateşin başında otururken, sıcacık bir çay veya kahveyle anın keyfini çıkarmak istediğinizde ihtiyacınız olan sıcak suyu ateşte kaynatmaya çalışmak yerine yanınızda getirdiğiniz termostan sağlayabilirsiniz. Hatta kahvenizi veya çayınızı evde hazırlayıp, termosunuzda hazır olarak da getirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek konu kampta ne kadar süre kalacağınız ve termosunuzun ısıyı kaç saat muhafaza edebildiğidir. Termosların tek özelliği mevcut sıcak ısıyı muhafaza etmek değil, soğuk sıvıların da ısınmasının önüne geçmektir. Yemeğinizin yanında içeceğiniz soğuk içeceklerinizi de termos modellerine doldurabilir, uzun süre soğuk şekilde muhafaza edebilirsiniz. Hatta daha büyük boyuttaki termoslarda ekstra buz küpleri yardımıyla bu süreyi daha da uzatabilirsiniz.

Termos ve Bardak Çeşitleri

Kamp Matara, Termos, Bardak

Kamp keyfinizi arttıracak teknoloji harikası ürünler, sizin ihtiyaçlarınıza göre farklı renk, boyut ve özelliklerde karşınıza çıkar. Kahve üreticisi Starbucks'tan kamp malzemesi deyince akla ilk gelen marka Stainless'e kadar birçok markanın ürünlerine rastlayacağınız bu kategoride kişisel zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Kahvenizi, çayınızı veya soğuk içeceğinizi paylaşacağınız biri yoksa evde hazırladığınız içeceği tek kişilik bardak ya da mataralarda muhafaza ederek yükten ve yerden tasarruf edebilirsiniz. Tek kişilik kamp bardaklarını kendi içlerinde hacimlerine göre ayırmak mümkündür. 200 ml'den 500 ml'ye kadar farklı hacimlerde karşımıza çıkan bardakların ısıyı muhafaza etme yeteneklerine göre değişkenlik gösterdiğini unutmayın. Model ve renk seçiminizi yapmadan önce mutlaka ihtiyaçlarınıza göz atmanızda fayda vardır. 2 kişilik bir kamp düşünüyorsanız 1 litrelik termoslar ihtiyacınızı karşılayabilir. 24 saate yakın performans gösteren bu termosları da marka, fiyat ve özelliklerine göre değerlendirip tercihinizi yapabilirsiniz. Eğer kampta uzun süre geçirecekseniz, sadece içecekleri değil de gıdaları da soğuk tutmak istiyorsanız tercihinizi daha büyük hacimli termoslardan yana kullanmalısınız. Hacmi 30 litrenin üzerine kadar çıkabilen, buz küpleriyle destekleyebileceğiniz kamp termosları yer kaplasa da uzun süreli performanslarıyla size büyük kolaylık sağlar. Yemeklerinizi sıcak tutmak için ise termos özelliği olan sefer taslarını inceleyebilirsiniz. Çelik yapıdaki sefer taslarıyla evden getirdiğiniz yemekleri veya kampta pişirdiklerinizi sıcak olarak muhafaza edebilirsiniz.

Sıcak Tutan Termos Alırken Dikkat Edilecekler

Kamp Matara, Termos, Bardak

Öncelikle kaç kişilik bir termosa ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. Kamp süreniz ve buna bağlı olarak termosunuzun performansı büyük önem arz etmektedir. Kamp matarasının dayanıklılığı önemli bir özelliktir. Uzun süre kamp yapacaksanız daha sağlam yapıda bir termos tercih etmelisiniz. Termosunuzun soğuk tutabilme özelliğini de göz ardı etmeyin. İhtiyacınız olduğunda bu konuda da sizi yarı yolda bırakmamalı. Alacağınız ürünün kolay temizlenebilir olması işinizi kolaylaştırır. Öncelikle ihtiyacınızı tespit ederek boyutu belirlemeniz gerekir. Termosunuzun yalıtım performansı büyük önem arz eder. Eğer büyük termos alarak gıdalarınızı koruyacaksanız iç hacminin kullanışlı olmasına dikkat etmenizde fayda vardır. Küçük hacimli bardak alacaksanız içim konusunda kullanışlı olmasına dikkat etmelisiniz. Ürünün kolay temizlenebilir olması işinizi kolaylaştıracaktır. Kamp maceranızın keyifli başlaması ve devam etmesi için diğer kamp malzemelerine de göz atmayı unutmayın.