GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Havalı Silah

kategorisinde 4165 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Havalı Silah

Özellikle açık hava aktivitelerinde, atış deneyiminizi geliştirebileceğiniz havalı silah ve ekipmanlarıyla benzersiz bir kullanım deneyimi elde edersiniz. Geniş marka ve fiyat yelpazesiyle kullanıcıların beğenisine sunulan havalı silahlar, otomatik ya da yarı otomatik atış mekanizmasıyla gerçek bir silah kullanım hissi yaşatır. Atış için gereken enerjinin, şarjör mekanizması içerisine yerleştirilen 12 gramlık karbondioksit tüpünden karşılanması prensibine göre çalışan havalı silahlar, özellikle 100 metrenin altında gerçekleştirilen atışlarda tahribat gücü yüksek bir etki bırakır.

Tüm Özellikleriyle Havalı Silah

Havalı Silah

Metal gövdesi ve fiziksel detaylarıyla gerçeğini aratmayan havalı silahlar, genel itibarıyla aynı çalışma prensibi üzerine kuruludur. Hareketli namlu mekanizması, kullanıcılar üzerinde hem gerçekçi bir etki bırakır hem de atış esnasında estetik bir görüntü oluşturur. Kalibre özelliği değişebilmekle beraber plastik ve metal saçma atabilen havalı silahlar, saniyede 105 metreyi aşabilen saçma hızına erişebilirler. Bu da hedef üzerinde, belirli bir mesafenin altında yapılan atışlarda ciddi derecede deformasyon oluşturur. Ortalama 700 gram ağırlığa ve 9 cm namlu uzunluğuna sahip olan havalı silahlar, ileri düzey nişan için son derece uygun fiziksel forma sahiptir. Ayarlanabilir gez sistemi sayesinde hedefin bulunduğu açıya ve uzaklığa bağlı olarak özel ayarlamalar yapabilirsiniz. Yüksek şarjör kapasitesi sayesinde ise özellikle hedef çalışmaları için beklentilerinizi tam anlamıyla karşılar. Bu özelliklerin yanı sıra, manuel emniyet mekanizmasıyla hem kendiniz hem de çevreniz için oluşabilecek riski minimize eder.

Benzersiz Tabanca Kılıfı

Havalı Silah

Tabanca ebatına ve kalibre özelliğine uygun olarak üretilen kılıf, erişilmesi kolay olan uyluk bölümüne takılarak havalı tabancaya hızlıca ulaşmanıza olanak tanır. Üretiminde kullanılan malzemelerin niteliği sayesinde tabancayı üzerinde deformasyona sebebiyet verebilecek dış etkilerden maksimum düzeyde korur. Ergonomik olarak dizayn edilen ürün, çıtçıtlı yapısı sayesinde tek hamlede tabancaya erişebilmeyi sağlar. Yedek şarjör bölmesiyle aynı anda iki şarjör taşıyabileceğiniz ürün, tabancanızı hem dış etkilerden korur hem de güvenle taşıyabilmenizi sağlar. Tabanca kılıfını, gövdesinde ve bağlantı aparatlarında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

İşlevsel Atış Kulaklığı

Havalı Silah

Açık ve kapalı alanlarda yapılan silah atışları esnasında oluşan yüksek sesi absorbe etme özelliğine sahip olan atış kulaklığı, işlevsel ve ergonomik tasarımı ile beklentileri karşılayarak, düşük sesli bir atış deneyimi elde etmenize olanak tanır. Ayarlanabilir yapısıyla kişisel kullanıma son derece uygun olan ürün, yumuşak ve geniş yastıklarıyla da üst düzey konfor sunar. Özellikle kapalı alanlarda yapılan atışlarda oluşan sesi soğurarak 27 desibele kadar düşürebilen atış kulaklığı, ses neticesinde oluşabilecek konsantrasyon kaybını engelleyerek hedefe konsantre olmanızı da kolaylaştırır.

Fiziksel ve Teknik Detaylar

  • Kullanıcı ve çevre güvenliğini düşünen havalı tabanca emniyet mekanizması.
  • Saniyede 105 metreyi aşabilen saçma hızı.
  • Beden ölçülerine göre ayarlanabilen tabanca kılıfı.
  • Hafif profile sahip ve rahat kullanım özellikli atış kulaklığı.
  • Kafa boyutuna göre ayarlanabilen atış kulaklığı mekanizması.

Havalı Silah Kullanıcılarına Özel Tavsiyeler

  • Silaha uyum sağlayan tabanca kılıflarının kullanılması, havalı silah üzerinde oluşabilecek dış çevre kaynaklı deformasyon riskini azaltır.
  • Havalı silah kullanımından önce ve sonra genel bakımının yapılması, hem çevre güvenliği hem de silahın kullanım ömrünü korumak açısından önemlidir.
  • Yüksek tahribat gücüne sahip havalı silahların, ev ya da iş yeri gibi yaşam alanlarında kullanımı uygun değildir.
  • Havalı silahların kullanımı hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, doğru kullanım açısından önemlidir.
  • Havalı silahların atış mekanizmasında herhangi bir sorun oluşturmamak adına taşıma, kullanım ve muhafaza koşulları son derece önemlidir.