GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Avcılık, Balıkçılık

kategorisinde 198056 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Avcılık, Balıkçılık

Hem denizde hem de karada kullanılabilen yararlı ekipmanlarla avcılık yapmak daha kolay bir hal alır. Kara ve deniz için özel olarak üretilen ayrı elektronik gereçlerle de avlanma sırasında avantaj elde edebilirsiniz. Teknoloji ve tekniği bir araya getiren markalar, ergonomik özelliklere sahip yardımcı gereçler tasarlar. Hayvanların yerini tespit etmenizi kolaylaştıran ürünlerin yanı sıra hayvanlar tarafından fark edilmenizi zorlaştıran ekipmanlarla da verimli bir şekilde avlanabilirsiniz. Marka çeşitliliği ile beraber dilediğiniz ürünü fiyat özelliklerini baz alarak sipariş edebilirsiniz. Katlanıp açılabilen avcılık balıkçılık ürünleri taşıma konusunda kolaylık yaratırken fiyatları ile de bütçeniz için uygun bir seçim yapabilmenize imkân tanıyarak beğeninizi kazanır.

Balık Tutmayı Kolaylaştıran Yardımcı Ürünler

Avcılık, Balıkçılık

Yüksek ağırlıkları kaldırabilen oltalar aracılığıyla hem denizde hem göllerde büyük balık tutabilirsiniz. Kolay sarma özelliğine sahip olta makineleri ile yakaladığınız balıkları kısa sürede elinize alıp kovanıza atabilirsiniz. Ergonomik tutamak noktaları ile eliniz ıslakken dahi oltanızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Sorunsuz çalışan dişli sistemi ile misinanızı saniyeler içerisinde geri çekebilirsiniz. Kol çevirme konforu sağlayan olta makineleri balık tutma zevkini derinlemesine yaşayabilmenize olanak tanır. Küçük ve güçlü dişliler makaranızı sararken pratik bir kullanım yaratır. Farklı oltalara takabileceğiniz makineler ile uzun ömürlü ve zevkli bir kullanım deneyimi yaşarsınız. Teleskopik olta kamışlarından faydalanarak uzak mesafelere misinanızı gönderip büyük ve lezzetli balıklar yakalayabilirsiniz.

Balık Bulucularla Avcılığın Keyfini Çıkarın

Avcılık, Balıkçılık

Balıkların yerini tespit etmek için teknolojinin sağladığı olanaklardan yararlanabilirsiniz. Özellikle ticari balıkçılık faaliyetlerinde yararlanabileceğiniz modern balık bulucular aracılığıyla en verimli şekilde avlanabilirsiniz. Ağlarınızı doğru yere atıp yüksek başarı oranını yakalamak için balık bulucu aygıtların sağladığı teknolojik desteği kullanabilirsiniz. IOS ve Android cihazlarla uyumlu olarak çalışan balık bulucular sayesinde cep telefonunuz üzerinden çevrenizdeki balıkların yoğunluğunu tespit edebilirsiniz. GPS sistemini kullanan balık bulucular metrik olarak balıkların konumunu size ulaştırır. Modern haritalama teknolojisini kullanan bulucularla teknenizin enerjisini ve zamanınızı daha doğru şekilde kullanabilirsiniz. Zemin özelliklerini de haritalayan bulucularla kendinize güvenli ve verimli bir rota belirleyebilirsiniz. Suya dayanıklı sağlam tasarımları sayesinde teknenizde yaşayabileceğiniz aksaklıklara karşı korunaklı bir balık bulucuya sahip olabilirsiniz.

Dağ ve Ormanlarda Avantaj Yaratan Ekipmanlar

Avcılık, Balıkçılık

Hayvanları uzaktan vurabilmeniz için kullanışlı havalı silahlardan yararlanabilirsiniz. Uygun bir mesafeye eriştikten sonra tavşan, yaban domuzu, kuş gibi farklı hayvanları kolayca vurup avlayabilirsiniz. Avladığınız hayvanın derisini yüzmek ve pişirmeye hazır hale getirmek için avcılık bıçaklarından faydalanabilirsiniz. Tırtıklı bölmelere sahip bıçaklar zorlu parçaları rahatça kesebilmenize olanak tanır. Yağışlardan ve nemden etkilenmeyen silah ve bıçaklarla orman, dağ gibi bölgelerde zorlu arazi şartlarına rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz. Kamufle olmanıza yardım eden avcılık giysileriyle ortam renklerine uyum sağlayarak hayvanlar tarafından fark edilemez hale gelebilirsiniz. Lazer nişangâhı bulunan silahlarla daha net ve doğru bir şekilde nişan alıp verimli bir biçimde avlanabilirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler

  • Avcılık ve balıkçılık giysileri arasından su geçirmez özelliğe sahip modelleri satın alabilirsiniz.
  • Av için uygun botlarla kaygan zeminlere tutunabilirsiniz.
  • Silahınızı hedefinizi net olarak görebildiğinizde kullanabilirsiniz.
  • Av bıçaklarını kullanmadığınız zamanlarda kazalara meydan vermemek için kılıfında taşımalısınız.
  • Ekipmanlarınızı yanınızda taşıyabileceğiniz çantalarla ava çıkabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Ava çıkmadan önce silahınızın içinde yeterli miktarda kurşuna sahip olup olmadığınızı kontrol etmelisiniz.
  • Daha az ses çıkaran silahlarla diğer hayvanların kaçmasını önleyebilirsiniz.
  • Lazerle nişan alırken hayvanların lazeri görmemesine dikkat etmelisiniz.
  • Balık bulucunuzun şarjının yeterli olmasına ve şarj aletinizin yanınızda bulunmasına özen göstermelisiniz.
  • Olta kullanırken misinanızı sığ sulardan uzakta değerlendirmelisiniz.