GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Pilsan Akülü Araç

kategorisinde 794 adet ürün bulundu.
|
Filtrele
1

Pilsan Akülü Araba

Kaliteli oyuncaklar denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Pilsan, 1940 yılından beri faaliyet gösteriyor. Yüzde yüz yerli sermaye ile üretilen Pilsan akülü araba ve daha pek çok outdoor oyuncak ile çocuğunuzun keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Çocukların severek oynadığı Pilsan akülü araçlar sokakta, bahçede, parkta güvenle kullanılabilir. Çocukların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamanın yanı sıra, vücutlarının alet ve makinelerle nasıl etkileşime girdiğini öğrenmelerine da yardımcı olan Pilsan akülü araba modelleri farklı tasarımlar ve renk seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Açık ve temiz havada çocukların severek zaman geçirmeleri için ideal oyuncaklar olan Pilsan akülü arabalar kategorimizde sizleri bekliyor! Pilsan akülü araba model ve özelliklerini detaylı olarak kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Açık Hava Oyuncakları Denildiğinde İlk Akla Gelen: Pilsan Akülü Araçlar

Pilsan akülü araç modelleri, outdoor oyuncak yani açık hava oyuncakları denildiğinde akla gelen ilk seçenekler oluyor. Hem erkek hem de kız çocuklarının severek kullandığı Pilsan akülü araba modelleri, çocukların psiko-motor becerilerinin gelişmesine de katkı sağlıyor. Çocuklarınızın hem tek başına hem de açık havada tanışacağı diğer çocuklarla keyifli zaman geçirmesine yardımcı olan bu oyuncakların, onların sosyalleşmesine de yardımcı olur. Kaliteli ve dayanıklı yapıları ile sağlam olan bu araçları, çocuğunuz güvenle kullanabilir. Ayrıca çocuk sağlığına da uygun olarak tasarlanan Pilsan akülü motor, araba ve traktör modelleri emniyet kemerine de sahip bulunur. Pilsan akülü araçların kimileri sökülebilir ön ve arka siperliklere sahip bulunur. Böylece bu araçları bir yerden bir yere kolayca taşıyabilirsiniz.

Pilsan Akülü Araba Modelleri Nelerdir?

Pilsan akülü ATV, otomobil, motor ve traktör gibi farklı araçlardan esinlenerek akülü araçlar tasarlamaktadır. Her zevkten çocuğa hitap edecek Pilsan akülü araçlar geniş bir renk yelpazesi sunar. Pilsan akülü araç modelleri farklı hız seçenekleri, ileri geri vites özellikleri, hareketli ya da sabit aynalar, LED ışıklı farlar gibi detaylarla dizayn edilmiştir. Pilsan akülü araçlar arasında ayrıca uzaktan kumandalı modeller de bulunur. Eğer çocuğunuz aracı kendi yürütemeyecek kadar küçükse Pilsan uzaktan kumandalı akülü araba modellerini de tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra Pilsan akülü araba 12 volt ve 6 volt gibi çeşitli seçeneklerle beğeninize sunulur. 6 voltluk aküler daha yavaştır ve küçük çocukların kullanımı için uygundur. 12 voltluk olanlar ise 6 voltluklardan daha hızlıdır ve yaşı daha büyük çocukların kullanımı için idealdir.

Pilsan Akülü Araç Fiyatları

Açık havada çocukların keyifli zaman geçirmeleri için Pilsan akülü araç modelleri imdada yetişiyor. Tamamen çocuk sağlığı ve güvenliği düşünülerek tasarlanmış olan Pilsan akülü araç modelleri arasında farklı araçlardan esinlenilerek tasarlanmış seçenekler bulunuyor. Pilsan akülü traktör, motor, ATV aracı, otomobil gibi seçenekler bunlardan bazıları. Pilsan akülü araç fiyatları da bu seçenekler arasında ve modelin sahip olduğu çeşitli özelliklere göre farklılık gösterebiliyor. İster çocuğunuzu mutlu etmek isterseniz de sevdiğiniz bir yakınınızın çocuğunu sevindirmek için Pilsan akülü araç hediye edebilirsiniz. Kırmızı, beyaz, siyah, mavi gibi farklı renk seçenekleriyle sunulan Pilsan akülü araçlar, çocukları mutlu etmeye yeter! Pilsan akülü araba fiyatlarını detaylı olarak hemen sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen modeller ise; Akülü Araç kategorimizde sizleri bekliyor!