Sepetim

Geri Satıcı Açıklaması

Lastik Kapımda Mobil Lastik Değişim Hizmeti. İstanbul,Ankara, İzmir, Manisa, Antalya ve Kocaeli' nde için satıcı açıklaması
(#737494834)

Lastik Kapımda İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Manisa ve Kocaeli' nde 8 mobil araçla lastik değişim hizmetini kapınıza getiriyor.

Lastik değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Biz lastiklerinizi değiştirirken siz vaktinizi sevdiklerinize ve işinize ayırın.

www.lastikkapimda.com - 0 850 307 00 99

Montaj randevusu hafta içi ve Cumartesi günleri saat 09:00 - 18:00 arası için verilmektedir. Bayram, resmi tatil veya mesai saatleri dışı için randevu verilmemektedir.

Lastik montaj ve balans hizmetleri için kargo ile gönderim yapılmamaktadır.

Lastik Kapımda hizmeti için belirtilen fiyat araç başı (4 adet lastik için) lastik değişim ve balans ayarı için geçerlidir.

Lastik montajı sırasında oluşabilecek ilave hizmetler (supap değişimi, lastik tamiri) ayrıca faturalandırılacaktır.

Lastik Kapımda hizmetlerinden yararlanabilmek ve bilgi almak için 0 850 307 00 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Lastik değişim randevularınız sizin ve araçlarımızın uygunluk durumuna göre birlikte belirlenecektir, aynı gün için randevu oluşturulamamaktadır. Randevu oluşturmak istediğiniz günden en az 24 saat önce çağrı merkezimizi arayıp randevu talep kaydı bırakmanız gerekmektedir. Aksi halde lastik montaj hakkınız kaybolacaktır.

 

 

 

 

Detaylı bilgileri aşağıdaki soru cevap bölümünde bulabilirsiniz.

Soru: Lastik Kapımda Nedir?

Cevap: Lastik Kapımda; binek lastikleri, hafif ticari araç lastikleri ve 4X4 lastikleri segmentlerinde, tam donanımlı mobil araçlar ve uzman ekibiyle, lastiğe bağlı temel hizmetleri müşterilern belirlediği adreste sunan Türkiye? nin en büyük mobil servis ağıdır.

Lastik Kapımda bir Asist Lastik A.Ş. markasıdır.

 

Soru: Lastik Kapımda? dan ne tür hizmetleri alabilirim?

Cevap: Lastik Kapımda ?Size En Yakın Lastikci? mottosu ve %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Lastik Kapımda olarak; lastik sökme ve takma, lastik balans ayarı, lastik saklama, lastik tamiri ve supap değişimi hizmetlerini ayağınıza getirmektedir. Bu hizmetlerin hiçbiri için lastikciye gitmenize artık gerek yok.

 

Soru: Lastik Kapımda ile ne tür araçlara hizmet alabilirim?

Cevap: Lastik Kapımda Mobil Montaj araçlari, binek, hafif ticari (3.500kg altı) ve 4X4 segmentinden tüm araçlara lastik sökme takma, lastik balansı, lastik tamiri ve supap değişimi (kauçuk, metal veya sesnsörlü supaplar için) hizmetlerini verebilmektedir.

Arka aksta çift lastik uygulaması olan ve jant göbeği geniş olan kamyonetler lastikleri için çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

 

Soru: Mobil Lastik değişim hizmetini nasıl alabilirim?

Cevap: Satın almış olduğunuz lastikler size veya, talebinize göre, Lastik Kapımda deposuna ulaştıktan sonra çağrı merkezimizdeki arkadaşlar sizinle iletişimde geçecekler. Çağrı merkezimizdeki arkadaşlar sizden gerekli bilgilerini (İletişim bilgileriniz, araç bilgileriniz, lastik bilgileriniz ve almak istediğiniz hizmet bilgileri) ve  lastiklerin değişeceği açık adres bilgsini alacaklar. Bu bilgiler alındıktan sonra randevunu günü ve saatini sizinle birlikte belirliyoruz.

0 850 307 00 99 nolu çağrı merkezimi siz de arayıp müşteri temsilcimizle size uygun gün, saat ve lokasyon için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Randevu günü ve saatinde uzman teknisyenimiz mobil montaj aracımız ile daha önce belirtmiş olduğunuz adrese gelerek gerekli işlemleri tamamlayacak. Siz bu süre içerisinde aracın başında beklemek zorunda değilsiniz. Gerekli işlemler tamamlandıktan sonra ekip arkadaşımız size bilgilendirecek. Sizin adınıza düzenlenmiş olan Lastik Kapımda İş Emri Formu? nu imzalayarak ekip arkadaşımıza teslim etmenizle birlikte süreç tamamlanmış olacak.

İmzalamış olduğunuz Lastik Kapımda İş Emri Formu, daha sonra e-mail olarak sizinle paylaşılacak.

 

Soru: Lastik saklama hizmetinden nasıl yararlanabilirim?

Cevap: Lastik Kapımda olarak aracınızdan çıkan lastikleri sezonsal olarak lastik otelimizde ağırlıyoruz.

Lastik değişim hizmeti yapıltıktan sonra lastik otelimizde ağırlayacak olduğumuz lastiklerinize ait tüm bilgiler (lastik markası, lastik ebadı, üretim tarihi ve diş derinliği) alındıktan sonra lastikler aracınızn plakasına göre etiketlenerek depomuzda sezon boyunca saklanacağı raflardaki yerini alır.

Lastik Kapımda deposunda lastikler uygun saklama koşullarına göre hazırlanmış raflarda muhafaza edilir. Lastik Kapımda depoları sigortalanmıştır.

 

Soru: Lastik otelindeki lastiklerimi taktırmak için ne yapmalıyım?

Cevap: Lastik otelinde ağırladığımız lastiklerinizi taktırmak için 0 850 307 00 99 nolu çağrı merkezimizi arıyarak randevu oluşturabilirsiniz. Sezonsal olarak lastik değişim zamanı (yaz-kış lastikleri değişimi) yaklaştığında Lastik Kapımda müşteri temsilcilerimiz de size arayarak randevunuzu oluşturacaklardır.

 

Soru: Lastik otelindeki lastiklerimi taktırdığımda ödemeyi nasıl yapacağım?

Cevap: Lastik Kapımda mobil montaj ekibinden almış olduğunuz tüm hizmetleri kapıda kredi kartı ile ödeme yönetmimiz sayesinde kolayce ve güvenle ödeyebilirsiniz. Cep telefonunuza gödnerecek olduğumuz İş Bankası sanal pos ekranı linkine tıklayarak tüm ödemelerinizi kredi kartınızla güvenli ve kolayca yapabilirsiniz. Lastik otelindeki lastiklerinizin değişim ücreti güncel fiyatlar üzerinden yapabileceksiniz.

 

Soru: Lastik Kapımda mobil lastik değişim hizmetlerini hangi şehirlerde alabilirim?

Cevap: Lastik Kapımda olarak 7 tam donanımlı mobil aracımızla İstanbul, Kocaeli, Ankara ve İzmir illerinde ve bu illerin tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

 

Soru: Lastik Kapımda mobil montaj ekibi lastiklerimin balans ayarlarını yapacak mı?

Cevap: Lastik Kapımda mobil montaj araçları son teknoloji lastik sökme takma makinası, lastik balans ayar cihazı, kompresör, lastik tamir ve supap değişim ekipmanları ile tam donamılı olarak size hizmet vermektedir. Lastiklerinizin balans ayarları, mobil araca uygun özel dizayn edilmiş balans ayar cihazı ile uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ekibimiz sıfır hata anlayışı ile hizmet vermektedir.

 

Soru: Yerinde lastik değişim hizmetinden yararlanmak için kaç adet lastik almalıyım?

Cevap: Lastik Kapımda mobil lastik değişim hizmetinden, alınan lastik adedinden bağımsız olarak, araç bazında yararlanabilirsiniz. Aracınız için ister bir adet ister dört adet lastik değişim hizmeti almış olun, aynı fiyatlandırma üzerinden ücretlendiriliyor olacaksınız.

Lastik tamiri, supap değişimi, gibi hizmetleri ise almış olduğunuz ürün/hizmet adedine göre faturalandırılacaktır.

 

Soru: Mobil, yerinde, lastik değişim hizmetini ne tür lastikler için alabilirim?

Cevap: Otomobil, hafif ticari ve 4X4 segmentlerinde herhangi bir farklılık gözetmeksizin 13 inch? ten 22? inch? e kadar olan tüm lastikler (buçuklu kamyonet/kamyon lastikleri hariç) için yerinde lastik değiştirme hizmetinin ayrıcalığından ve kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Lastik Kapımda kapıda montaj aracı, Run Flat / Run on Flat / ZP (Zero Pressure) / Seal lastiklerin değişimi için gerekli son teknoloji ve yenilikçi ekipmanlarla donatılmıştır. Lastik Kapımda servis ekibi tüm lastiklerin değişimi için gerekli uzmanlık ve tecrübeye sahiptir.

 

Soru: Aracımdan çıkan lastikler ne olacak?

Cevap: Aracınızdan çıkan lastiklerin sezonsal olarak saklanmasını talep etmeniz durumunda, lastiklerinizin gerekli bilgileri alındıktan sonra sizin adınıza depolarımızda, içinde bulunulan sezon süresince saklamaya alınacaktır.

Aracınızdan çıkan lastiklerin saklanmaması durumunda, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Atık Lastik Yönetmeliği? ne uygun olarak geri dönüşüm verilmek üzere toplanmaktadır. Biriktirilen atık lastikler, ilgili bakanlık ve dernekler tarafından geri dönüşüme verilmek üzere lastik toplama konusunda yetkilendirilmiş özel ekiplere teslim edilmektedir.

İsterseniz aracınızdan çıkan lastikleri siz de teslim alabilirsiniz.

 

Soru: Mobil lastik değişim hizmetine ilave olarak hangi hizmetleri alabilirim?

Cevap: Mobil lastik değişim hizmeti alırken talebiniz ve/veya uzman ekibimizin tespiti ve yönlendirmesi üzerine lastik tamiri ve supap değişimi (kauçuk, metal veya sensörlü) gibi ilave hizmetleri alabilirsiniz.

 

Soru: Almış olduğum ilave hizmetleri nasıl ödeyeceğim?

Cevap: Lastik Kapımda mobil montaj ekibinden almış olduğunuz tüm hizmetleri kapıda kredi kartı ile ödeme yönetmimiz sayesinde kolayce ve güvenle ödeyebilirsiniz. Cep telefonunuza gödnerecek olduğumuz İş Bankası sanal pos ekranı linkine tıklayarak tüm ödemelerinizi kredi kartınızla güvenli ve kolayca yapabilirsiniz.

 

Soru: Mobil lastik değişim hizmetinden yararlanabilmek için aracımı nasıl bir yere bırakmalıyım?

Cevap: Lastik Kapımda, yerinde lastik değişim hizmetinden yararlanmak için aracınızın düz bir zeminde olması ve etrafının servis ekibimizin çalışabilmesi için yeterli derecede acık olması gerekmektedir.

Yerinde lastik değişim hizmetinin sağlıklı ve güvenli bir şekilde verilemeyeceği durumlarda aracınızı daha güvenli bir alana çekmeniz gerekmektedir.

 

Soru: Yerinde lastik değişim hizmetini kapalı otoparkta alabilir miyim?

Cevap: Lastik Kapımda montaj araclı filomuz 15 metreküplük panelvanlardan oluşmaktadır. Bu nedenle tavan yüksekliği 3 metrenin altındaki alanlara girebilmesi mümkün değildir.

Lastik Kapımda mobil montaj aracının giremeyeceği alanlarda, aracınızın uygun bir yere çekilmesi gerekmektedir.

 

 

Tüm Açıklama

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

İncelediğiniz Ürünün Yorumları

Lastik Kapımda Mobil Lastik Değişim Hizmeti. İstanbul,Ankara, İzmir, Manisa, Antalya ve Kocaeli' nde

Lastik Kapımda Mobil Lastik Değişim Hizmeti. İstanbul,Ankara, İzmir, Manisa, Antalya ve Kocaeli' nde

4.9
24 Kullanıcı Değerlendirmesi

s****7

20.05.2022

Yorum sahibi ürünü satın aldı

20.05.2022

s****7

a****6

20.05.2022

KONFORA BAK

Yorum sahibi ürünü satın aldı

20.05.2022

a****6

Evde otururken lastiklerim değişti. 10 numara 5 yıldız hizmet. alçın Kardeşim eline koluna sağlık. Teşekkür ederim.

t****o

19.05.2022

Harika Bir Uygulama

Yorum sahibi ürünü satın aldı

19.05.2022

t****o

Dün randevumu oluşturdum bugün saat tam 11 de adresime geldiler ilgili bilgili ve alakalı bir hizmet gerçekten güzelce uygun biyerde söküm takım işlemlerini ve balans ayarını gerçekleştirdiler izmir bölgesi çalışanına ekibe çok teşekkür ederim iyi çalışmalar herkese tavsiye ederim sanayide bekleme derdine son verecek bir uygulama 50 dakika da komple herşey hazır 🙌

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
6 40,67 TL 244,03 TL
9 27,87 TL 250,84 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 78,32 TL 234,95 TL
4 58,74 TL 234,95 TL
6 39,73 TL 238,35 TL
9 27,87 TL 250,84 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 77,94 TL 233,81 TL
6 38,97 TL 233,81 TL
9 25,98 TL 233,81 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 78,32 TL 234,95 TL
6 39,73 TL 238,35 TL
9 26,48 TL 238,35 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 78,32 TL 234,95 TL
6 40,67 TL 244,03 TL
9 27,87 TL 250,84 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 78,32 TL 234,95 TL
6 39,73 TL 238,35 TL
9 27,87 TL 250,84 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6 ve 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
6 40,67 TL 244,03 TL
9 27,87 TL 250,84 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 78,32 TL 234,95 TL
4 58,74 TL 234,95 TL
6 39,73 TL 238,35 TL
9 27,87 TL 250,84 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 77,94 TL 233,81 TL
6 38,97 TL 233,81 TL
9 25,98 TL 233,81 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 78,32 TL 234,95 TL
6 39,73 TL 238,35 TL
9 26,48 TL 238,35 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 78,32 TL 234,95 TL
6 40,67 TL 244,03 TL
9 27,87 TL 250,84 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 78,32 TL 234,95 TL
6 39,73 TL 238,35 TL
9 27,87 TL 250,84 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6 ve 9 taksit uygulanmaktadır.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 ve 4 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkıyla 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, vade farkı ile 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 1500 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit, vade farkı ile 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Ziraat Bankası Ziraat Bankası Bankkartlarınızla yapacağınız ödemelerde; 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 600 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

9 Taksit x 27,87 = 250,84 TL

9 Taksit x 27,87 = 250,84 TL

9 Taksit x 25,98 = 233,81 TL

9 Taksit x 26,48 = 238,35 TL

9 Taksit x 27,87 = 250,84 TL

9 Taksit x 27,87 = 250,84 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Ertesi Gün Kargo
 • Kargo Şirketleri
 • Diğer
Satıldığı Bölge
İstanbul
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Ertesi Gün Kargo
Kargo Şirketleri
Diğer
Çerez Kullanımı
Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır.
Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.
Kapat
Sayfa Başına Dön