Sepet

Geri Satıcı Açıklaması

Helix DSP Mini Ses İşlemcisi için satıcı açıklaması
(#558348724)
AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO+FATURALI+ORJİNAL ÜRÜN
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Marka
Diğer
Güç
500 - 999 Watt
Durum
Sıfır
Garanti
Var, Başlamamış

Helix DSP Mini Ses İşlemcisi

Küçük boyutlu, seste büyük!

Kompakt boyutlarda ileri teknoloji - boyutuna rağmen, HELIX DSP MINI en son teknolojiyle donatılmıştır. 96 kHz örnekleme hızı ve 40 kHz'den daha yüksek bir Yüksek Çözünürlüklü ses bant genişliği ile birlikte en yeni jenerasyonun 64 Bit Ses DSP'si olağanüstü ses kalitesi sağlar. Ek olarak, DSP MINI, “Artırılmış Bas İşleme”, “StageXpander” veya “RealCenter“ işlevi gibi, ses sisteminizi değiştirmek için yeni olanaklar sunan yeni DSP ses özellikleri sunar.

Ancak sadece ses kalitesi açısından değil, DSP MINI, sinyal işlemcisi teknolojisinde yeni bir çığır açıyor. Tüm izleme görevleri için olağanüstü güçlü bir 32 Bit İşlemci (ACO), özellikle DSP PC-Tool yazılımımızla veri iletişiminde ve aynı zamanda farklı ses kurulumları arasında geçiş yaparken belirleyici bir hız artışı sağlar. Ayrıca, normal kurulum yerine ses ayarları için 10 dahili hafıza yeri sağlar.

Bu yeterli değildi - ADEP.3 devresine sahip yüksek seviye girişi (Gelişmiş Teşhis Hata Koruması, 3. Nesil), Otomatik Uzaktan kumanda anahtarı, bir optik giriş ve sistem ekleme için HELIX Genişletme Kartı yuvası (HEC yuvası) Bluetooth® Ses Akışı veya Yüksek Çözünürlüklü USB gibi ses akışı, temel donanımın bir parçasıdır.

DSP MINI, HELIX'a özgü, temiz görünümde - küçük boyutlarından dolayı araçta "bir yere" gizlenemeyecek kadar güzel. Doğal olarak, HELIX DSP MINI, profesyonel ve özellikle kullanıcı dostu DSP PC-Tool Software V4 sayesinde her zaman olduğu kadar kolay bir şekilde yapılandırılabilir. Büyüklüğün önemli olduğunu kim söyledi?

Özellikler

64 Bit çözünürlükte ve saniyede 1,2 milyar MAC işlemiyle son derece güçlü “sabit nokta” Audio DSP

Rakipsiz ses kalitesi için 40 kHz'den daha yüksek Yüksek Çözünürlüklü ses bant genişliği

ACO - Tüm kontrol ve iletişim görevleri için Advanced 32 Bit İşlemci

Ses ayarları için 10 dahili hafıza yeri

Milisaniye içinde kurulum geçişi

Yüksek hızlı veri transferi ve geliştirilmiş kullanılabilirlik

Sistem eklentileri için HELIX Genişletme Kartı yuvası (HEC)

ADEP.3 devreli ve Otomatik Açma işlevli akıllı yüksek seviye girişi

6V besleme gerilimine kadar Start-Stop özelliği

Subwoofer'ın bas tepkisini dinamik olarak optimize eden “Artırılmış Bas İşlemi”, stereo perspektifi önemli ölçüde genişleten “StageXpander”, hem sürücü için hem de mükemmel odaklanmış bir ses sahnesine izin veren “RealCenter” işlevi gibi benzersiz DSP Ses Efektleri yardımcı sürücü ve çok daha fazlası

Çizgi, SPDIF ve HEC / AUX için ayrı matrislerle serbestçe tanımlanabilir sinyal yönlendirme

Daha iyi ses kalitesi için optimum sinyal yolu ve güç kaynağı

Zemin döngülerinden kaçınmak için “yerden kaldırma” düğmesi

Araca kolay entegrasyon için çok kompakt boyutlar

Sezgisel DSP PC-Tool V4 yazılımı ile en kolay konfigürasyon

Özel özellikler:

96 kHz örnekleme hızı

HELIX DSP MINI, tüm sinyalleri 96 kHz’in iki katına çıkmış örnekleme oranıyla yönetmeyi sağlar. Böylece, ses bant genişliği artık 22 kHz gibi normal değerlerle sınırlı olmamakla birlikte, 40 kHz'den daha yüksek bir frekans tepkisi sağlar. Örnekleme oranının iki katına çıkarılması, olası aritmetik işlemlerin yarısı yarıya düştüğünden önemli ölçüde daha yüksek DSP gücü gerektirir.

Sadece en son DSP yonga üretiminin uygulanması örnekleme hızını 96 kHz'e çıkarmaya ve aynı anda yeni özellikler eklemeye izin veriyor.

Akıllı yüksek seviye girişi ADEP.3

Modern, fabrikada takılan araç telsizleri, bağlı hoparlörleri tanılamada gelişmiş olasılıkları içerir. Özellikle, en yeni nesil araba telsizleri ilave izleme fonksiyonları ile donatılmıştır, bu nedenle, bir mesaj işlemcisi bağlandığında, ancak DSP MINI ile bağlanmadığında, arıza mesajları ve belirli özelliklerin kaybı (örneğin, solma fonksiyonu) oldukça sık görülür.

Yeni ADEP.3 devresi (Gelişmiş Arıza Teşhisi, Hata Koruması, 3. Nesil), yüksek ses seviyelerinde gereksiz yere OE radyonun hoparlör çıkışını yüklemeden tüm bu sorunları önler.

ACO - Gelişmiş 32 Bit İşlemci

HELIX DSP MINI, hem dahili hem de harici tüm izleme ve iletişim işleri için en yeni nesil olağanüstü bir 32Bit İşlemci içerir. 8Bit önceki nesillerin karşısında bu MCU, DSP PC-Tool yazılımımızla kurulum anahtarlama ve veri iletişimi konusunda çok daha yüksek hızlara ulaşıyor. Diğer önemli bir avantaj, İşlemcinin entegre, yerli önyükleyici olmasıdır. Mikrodenetleyici kontrollü ADEP.3 devresini ayarlamak için örneğin fabrika radyolarının teşhis sistemindeki gelecekteki değişiklikler / değişiklikler veya cihazın ilave arayüzlerle genişletilmesi durumunda, DSP'nin tüm bileşenlerinin yazılım yükseltmesine izin verir. Ek olarak, yeni flash bellek sayesinde, ACO ses ayarları için normal iki yerine 10 bellek konumu sunar.

Start-Stop özelliği

HELIX DSP MINI'nin anahtarlamalı güç kaynağı, motorun krank işlemi sırasında akünün voltajı 6 Volt'a düşse bile sabit bir dahili besleme voltajı sağlar.

Güç tasarrufu modu

Güç Tasarruf Modu, temel kurulumda bulunur. Bu, 60 saniyeden daha uzun bir süre giriş sinyali olmadığında HELIX DSP MINI'ye bağlı amplifikatörlerin güç tüketimini önemli ölçüde azaltmanıza olanak tanır. Lütfen “CAN” veya diğer dahili veri yolu yapılarına sahip birçok güncel otomobilde, radyonun “görünmez” olarak 45 dakikaya kadar açık kalmaya devam edebileceğini unutmayın. arabayı kilitleyip bıraktıktan sonra bile! “Güç Tasarrufu Modu” aktif hale geldiğinde uzaktan çıkış ve dolayısıyla bağlı amplifikatörler kapanacaktır. Bir müzik sinyali uygulanırsa, HELIX DSP MINI, bir saniye içinde uzaktan çıkışı yeniden etkinleştirir. 60 saniyelik kapanma süresinin değiştirilmesi de mümkündür. veya “Güç Tasarrufu Modunu” DSP PC-Tool yazılımı üzerinden tamamen devre dışı bırakın.

Start-Stop özelliği

HELIX DSP MINI'nin anahtarlamalı güç kaynağı, motorun krank işlemi sırasında akünün voltajı 6 Volt'a düşse bile sabit bir dahili besleme voltajı sağlar.

Otomatik Dijital Sinyal Algılama

Analog Giriş'den dijital girişe geçiş, Optik Giriş üzerinde bir sinyal algılanır algılanmaz otomatik olarak yapılır. Bu özellik DSP PC-Tool yazılımında devre dışı bırakılabilir. Alternatif olarak, analog ve dijital girişler arasında manuel geçiş yapmak için isteğe bağlı bir uzaktan kumanda kullanabilirsiniz.

DSP Özellikleri

RealCenter

“RealCenter” özelliği, Audiotec Fischer tarafından geliştirilen ve benzersiz bir merkez sinyali oluşturmak için hem sol hem de sağ ön kanalda bulunan müzik bilgisini vurgulayan bir algoritmadır. Yalnızca kanalların toplandığı genel prosedürlerin aksine, merkez sinyalin yoğunluğu ayrıca sol ve sağ kanalın stereofonik bilgi içeriği tarafından da dinamik olarak kontrol edilir.

Kulağa karmaşık geliyor ama bu etki şaşırtıcı: Bu, yalnızca sol veya sağ kanal bir ses sinyali verirse, orta kanal bir sinyal üretmeyeceği anlamına gelir. Ortak algoritmalar söz konusu olduğunda, merkez kanalın ses seviyesi sadece 6 dB azalır (= yarım ses seviyesi). Audiotec Fischer’in “RealCenter” ı, hem sürücü hem de yardımcı sürücü için aynı anda benzersiz, genişletilmiş bir ses sahnesine izin verir! Bu nedenle, müdahaleci, küçük bir ses aşaması gibi geleneksel bir merkez kanalın dezavantajları geçmişte kaldı.

Artırılmış Bas İşleme

Audiotec Fischer’in “Dinamik Bas Geliştirme” ve “SubXpander” gibi iki devrim niteliğindeki ses özelliğinden oluşan tescilli “Artırılmış Bas İşleme”, özellikle subwoofer'lerin bas üretimini çarpıcı bir şekilde geliştirmek için geliştirilmiştir.

“Dinamik Bas Geliştirme”, müzik stilinden veya ana ünitedeki ton kontrollerinden bağımsız olarak, maksimum derin bas ve en yüksek ses basıncını ustaca birleştirir. Giriş sinyaline bağlı olarak, “Dinamik Bas Geliştirme” daha düşük frekans aralığını kazanır ve subsonik filtrenin kesme frekansını değiştirir. Sonuç, subwoofer'ı aşırı yüklenme riski olmadan mekanik ve elektriksel olarak yüksek ses seviyelerinde aşırı yüklenme riski olmadan düşük ve orta ses seviyelerinde belirgin şekilde daha güçlü ve daha derin bir bas tepkisidir. Hangi bas performansının birdenbire mümkün olduğu basitçe büyüleyici.

Daha düşük ve “daha ​​koyu” bir bas üretimi istiyorsanız, “SubXpander” ek olarak etkinleştirilebilir. Bu nedenle, 50 ila 100 Hz arasındaki frekans aralığındaki temel tonlara subharmonik tonlar eklenir.

StageXpander

Araçtaki hoparlör düzenlemesine bağlı olarak, ön koltuklarda az ya da çok geniş bir stereo ses aşaması oluşturulabilir. Bir merkez hoparlör, müziğin mekânsal çoğalmasını ek olarak sınırlayabilir. İşte Audiotec Fischer’in yeni “StageXpander” özelliği devreye giriyor - akustik sınırlamaları bozmuş gibi görünen ve böylece seslerin veya enstrümanların yerelleştirilmelerinin hassasiyetini olumsuz yönde etkilemeden daha geniş bir stereo taban oluşturmayı sağlayan bir ses özelliği!

Etki kişisel tercihlerinize göre dört adımda ayarlanabilir.

ClarityXpander

Tiz reprodüksiyonunda daha fazla şeffaflık ve madde mi arıyorsunuz? “ClarityXpander” ile Audiotec Fischer şimdi doğru aleti sunuyor. Düzgün bir şekilde ayarlanmış (ve bu nedenle üç adımda seçilebilir) özellik, üst frekans aralığında ek harmonikler ekler - bu, özellikle orijinal konuşmacılar tiz yanıtında parlaklık yoksa, kullanışlıdır. Ekstra tiz tekme sadece iki ön kanal için geçerli değildir, aynı zamanda orta kanal için ayrı olarak ayarlanabilir. Daha da iyisi - orta kanal otomatik ve dinamik bir kontrolü etkinleştirmenize izin verir, böylece “yüklü” tizli müzikler işitme duyunuzu yormaz.

Teknik Özellikler

Girişler 4 x RCA / Cinch

4 x Yüksek seviye hoparlör girişi

1 x Optik SPDIF (12 - 96 kHz)

1 x Uzaktan Kumanda

Giriş hassasiyeti RCA / Cinch 2 - 4 Volt

Yüksek Seviye 5 - 11 Volt

Çıkışlar 6 x RCA / Cinch

1 x Uzaktan ÇıkışıÇıkış gerilimi 4 volt

Frekans tepkisi 10

Hz - 44.000 Hz

DSP çözünürlüğü 64 Bit

DSP gücü 295 MHz (1,2 milyar MAC işlemi / saniye)

Örnekleme hızı 96 kHz

DSP tipi Ses sinyali işlemcisi

Sinyal dönüştürücüler A / D: Asahi Kasei

D / A: Asahi Kasei

Sinyal-gürültü oranı dijital girişi 106 dB (A ağırlıklı)

Sinyal-gürültü oranı analog girişi 103 dB (A ağırlıklı)

Toplam harmonik bozulma (THD + N) dijital giriş <% 0.001

Toplam harmonik bozulma (THD + N) analog girişi <0,002

IM bozulması (IMD) dijital giriş <0.004%

IM bozulması (IMD) analog girişi <0,004

Çapraz konuşma> 90 dB

Çalışma voltajı 9,6 - 18 Volt (maksimum 5 sn, 6 Volt'a kadar)

Akım çekme <400 mA

Maks. uzaktan çıkış akımı 500 mA

Ek özellikler HEC yuvası, Zemin kaldırma anahtarı, Kontrol Girişi, 32 Bit İşlemci, ADEP.3 devresi, Otomatik Uzaktan kumanda anahtarı

Boyutlar (Y x G x D) 40 x 177 x 104 mm / 1,58 x 6,97 x 4,09 ”

Kutu İçerisinde Yer Alanlar

1 x Sinyal işlemcisi HELIX DSP MINI

1 x USB kablosu

1 x Montaj malzemesi

1 x Kullanım kılavuzu

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Tüm Açıklama

Geri Taksit Seçenekleri

İncelediğiniz ürünün taksit seçenekleri
Bireysel Kredi Kartları
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.125,95 TL 3.377,86 TL
6 562,98 TL 3.377,86 TL
9 375,32 TL 3.377,86 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.125,95 TL 3.377,86 TL
6 562,98 TL 3.377,86 TL
9 405,34 TL 3.648,09 TL
12 309,64 TL 3.715,65 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.125,95 TL 3.377,86 TL
6 562,98 TL 3.377,86 TL
9 375,32 TL 3.377,86 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.125,95 TL 3.377,86 TL
6 562,98 TL 3.377,86 TL
9 405,34 TL 3.648,09 TL
12 309,64 TL 3.715,65 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.125,95 TL 3.377,86 TL
6 596,76 TL 3.580,53 TL
9 405,34 TL 3.648,09 TL
12 309,64 TL 3.715,65 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; Peşin fiyatına 4 taksit hesap ekstresine 3 + 1 taksit olarak yansıtılacaktır. 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı 15 Haziran 2020 tarihine kadar geçerlidir. Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, Shop&Fly, Shop&Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; vade farkı ile 3, 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 3 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine vade farkı ile 9 veya 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Güvenli alışveriş
Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartlarına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ticari kredi kartınızla gıda, altın ve telekomünikasyon dahil tüm kategorilerdeki ürünleri 9 aya varan taksitle alabilirsiniz. Detaylı bilgi

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.125,95 TL 3.377,86 TL
6 562,98 TL 3.377,86 TL
9 375,32 TL 3.377,86 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.125,95 TL 3.377,86 TL
6 562,98 TL 3.377,86 TL
9 405,34 TL 3.648,09 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.125,95 TL 3.377,86 TL
6 562,98 TL 3.377,86 TL
9 375,32 TL 3.377,86 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.125,95 TL 3.377,86 TL
6 562,98 TL 3.377,86 TL
9 405,34 TL 3.648,09 TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 1.125,95 TL 3.377,86 TL
6 596,76 TL 3.580,53 TL
9 405,34 TL 3.648,09 TL
Worldcard Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızla (Anadolubank Worldcard dahil) yapacağınız ödemelerde; Peşin fiyatına 4 taksit hesap ekstresine 3 + 1 taksit olarak yansıtılacaktır. 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.
Bonus Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine peşin fiyatına 9 taksit uygulanmaktadır.

Peşin fiyatına 9 taksit avantajı 15 Haziran 2020 tarihine kadar geçerlidir. Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, Shop&Fly, Shop&Fly Business, American Express Card, American Express Business Card kampanyaya dahildir.
Maximum İş Bankası Maximum ve Maximiles kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, vade farkı ile 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır.
CardFinans Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; vade farkı ile 3, 6, 9 ve 12 taksit uygulanmaktadır. Finansbank ve Advantage kredi kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 3 taksit uygulanmaktadır.
Axess Axess, Wings ve Free kartınızla yapacağınız ödemelerde; 150 TL ve üzerine peşin fiyatına 3 taksit, 300 TL ve üzerine peşin fiyatına 6 taksit, 750 TL ve üzerine vade farkı ile 9 veya 12 taksit uygulanmaktadır. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.
Güvenli alışveriş
Kredili Ödeme Seçenekleri

Alışveriş kredisi nedir, koşulları nelerdir?

 • Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilirsiniz.
 • 36 aya varan vade seçenekleriyle alacağınız alışveriş kredisi Külçe Altın - Külçe Gümüş hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
 • Cep telefonu, tablet ve bilgisayar alışverişlerinizde kredi vade seçeneği 6 ay ile sınırlıdır.
 • Şubeye gitmeden ve sigorta masrafı olmadan alışveriş kredinizi anında alabilirsiniz.
 • Kredi son ödeme tarihine kadar oluşacak kredi faizinden kredi alan kişi sorumludur.

Alışveriş Kredisi nasıl kullanılır?

 • Ödeme ekranında yer alan "Alışveriş Kredisi İle Öde" butonuna tıklayın.
 • Sonraki adımda banka ekranına yönlendirileceksiniz.
 • Kredi tutarı ve vade sayısını belirledikten sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisi onaylandıktan sonra, tutar GittiGidiyor havuz hesabına aktarılacaktır.

Önemli

 • Alışveriş kredisi koşulları ve kredinin değerlendirme süreci banka sorumluluğundadır. GittiGidiyor'un kredi değerlendirme sürecinde yer almaz.
 • Alışveriş kredisinin taksitlendirilmesi, taksit ödemesi ve krediyle ilgili diğer tüm işlemler ilgili banka üzerinden yürütülür.
 • Sipariş iptali veya ürün iadesinden sonra alışveriş kredisinden caymak isterseniz bankanız ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

9 Taksit x 375,32 = 3.377,86 TL

12 Taksit x 309,64 = 3.715,65 TL

9 Taksit x 375,32 = 3.377,86 TL

12 Taksit x 309,64 = 3.715,65 TL

12 Taksit x 309,64 = 3.715,65 TL

Tüm Taksit Seçenekleri

Geri Kargo Bilgileri

İncelediğiniz ürünün kargo bilgileri

 • Satıldığı Bölge
 • İstanbul
 • Gönderim Alanları
 • Tüm Türkiye'ye gönderilir.
 • Kargo Ücreti
 • Ücretsiz Kargo
 • Kargo Süresi
 • Saat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
 • Kargo Şirketleri
 • Aras Kargo
Satıldığı Bölge
İstanbul
Gönderim Alanları
Tüm Türkiye'ye gönderilir.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo
Kargo Süresi
Saat 16:00 öncesi alınan siparişler aynı gün kargoya verilir.
Kargo Şirketleri
Aras Kargo

Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası, Çerez Politikası ve Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Sayfa Başına Dön