GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Temizlik Ürünleri

kategorisinde 8675 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Temizlik Ürünleri

Otomobilinizin bakımı için gerekli olan oto temizlik ürünleri ile aracınızın kabinini hijyenik hale getirebilirsiniz. Sahip oldukları parfümlü kokularla dikkat çeken oto temizlik seti çeşitlerini sipariş etmeniz, arabanızın bakımını düzenli olarak gerçekleştirebilmenize yardım eder. Otomobilinizin bagajında ya da evinizin garajında saklayabileceğiniz temizlik ürünleri fiyatları açısından hesaplı özellikler taşır. Ekonomik ürünleri sipariş ederek bütçenize uygun şekilde aracınızın hijyenini sağlayabilirsiniz. Lekeleri ortadan kaldırmak ve otomobilinizin kabinini kusursuz hale getirmek için temizlik ürünleri markaları tarafından formülize edilen spreyleri kullanmanız gerekir. Leke çıkarıcı spreyleri döşemelerden koltuk kılıflarına kadar birçok alanda kullanabilirsiniz.

Etkili Formüllere Sahip Temizlik Ürünleri

Temizlik Ürünleri

Çeşitli markaların geliştirdiği temizlik ürünleri, modern teknolojiyle elde edilen formülleri sayesinde kirlerle mücadele etmenizi kolaylaştırır. Çok amaçlı temizleyici spreyler hem arabanızın iç kısmında hem de dış bölümünde yararlanabileceğiniz formülleriyle çeşitli kalıntıları ortadan kaldırabilmenize yardım eder. Yapışkanları sökmek için kullanabileceğiniz spreyler, çeşitli etiketleri aracınızın gövdesinden çıkarttığınızda oluşan izleri yok edebilmeniz için idealdir. Cıvata ve somunların sıkışarak aracınıza zarar vermesini engellemek için mekanik kısımlarda kullanılabilmeye uygun oto temizlik ürünleri ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yağlama özelliği bulunan bakım ürünleri, yağlanmaya ihtiyaç duyan parçaların tam randımanla çalışmasına yardım eder. Arabanızın klimasında kullanabileceğiniz koku gidericilerle otomobilinizin ferah bir koku kazanmasını sağlayabilirsiniz. Oto temizlik ve bakım ürünleri arasındaki koku gidericiler farklı koku seçeneklerini beğeninize sunar.

Temizlik İşlemlerinde Konfor İçin

Temizlik Ürünleri

Arabanızın valflerinde kullanabileceğiniz spreyler, metal parçaların sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlar. Valf temizleyici modelleri, çalışma sonucunda ortaya çıkan kirlerin ve tortuların valflerden sökülebilmesi için ideal niteliklere sahiptir. Oto döşeme temizlik ürünleri ile arabanızın daha hijyenik hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Sıvı haldeki döşeme temizleyiciler, su ile karıştırarak kullanabilmeniz için uygundur. Temizlik bezlerinden yardım alarak döşeme temizleyici sıvıyı aracınızın koltuklarını silerken kullanabilirsiniz. Kötü kokuları giderebilmeniz için de uygun olan temizleyiciler, lekeleri yok ederek döşemelerinizin ilk günkü gibi parlak görünmesine yardımcı olur. Püskürtücülerle beraber de kullanabileceğiniz sıvı döşeme temizleyiciler aracınızın koltuklarına zarar vermez.

Temizlik Malzemeleriyle Hijyen Elde Edin

Temizlik Ürünleri

Sprey halinde ya da sıvı olarak üretilen oto temizlik malzemeleri ile aracınızın kabinini detaylı bir şekilde silebilirsiniz. Fırçalama tekniğiyle kullanabilmeniz için de uygun olan temizlik malzemeleri, koltuklarınızda oluşan kirleri ortadan kaldırabilmenizi sağlar. Motor temizleyicileriyle dizel ya da benzinli motorlarda kullanabilmeniz için uygun olan ürünlere sahip olabilirsiniz. Motor aksamındaki kirleri ve tortuları yok ederek tam performans alabilmeniz için motor temizleyici spreyleri kullanmanız gerekir. Egzoz emisyonunu optimize etmek için de motor temizleyici spreylerden yararlanabilirsiniz. Tamir, bakım ve temizlik ürünleri arasında bulunan sentetik yüzeye sahip temizlik bezleri, aracınızın döşemelerini ya da camlarını silebilmeniz için uygun özellikler taşır. Oto lastik ve jant çeşitleri için bu sayfamızı; tüm oto aksesuarları için Oto Yedek Parça Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler

  • Temizlik bezleri, yumuşak yüzeyleri sayesinde sürtünme sonucunda oluşabilecek çizikleri engeller.
  • Radyatörünüzde sızıntı oluşmasını engellemek için radyatörlere özel olarak tasarlanan sızıntı önleyici spreyleri kullanabilirsiniz.
  • Ağır yağ sökücü spreyler, yoğun formülleri sayesinde motorda biriken çeşitli yağları ortadan kaldırabilmenizi sağlar.
  • Kar ve su süpürücü aparatlarına bagajınızda yer vererek arabanızın camlarını kısa sürede silebilirsiniz.
  • Otomobil, motosiklet ve aksesuar çeşitleri arasındaki kurulama havluları, ıslak noktaları leke bırakmadan kurutabilmeniz için idealdir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Oto yedek parça, aksesuar çeşitleri içerisinden sipariş edebileceğiniz temizlik bezlerini farklı noktalara uygulamadan önce, ürününüzü su ve deterjan ile yıkayarak yeniden temiz hale getirebilirsiniz.
  • Döşeme temizleyici spreyleri, temizlik yapacağınız alanın ölçülerine uygun miktarda kullanmanız gerekir.
  • Lastik parlatıcılarından sadece dış yüzeyde ve aracınızın lastikleri ile jantlarını parlatmak için yararlanabilirsiniz.
  • Otomobilinizin genel temizliğini yaparken kullanabileceğiniz temizlik deterjanlarını yeterince köpürttükten sonra kullanmanız gerekir.
  • Buharlı far temizleme setlerini kullanarak farlarınızdaki lekeleri ortadan kaldırmak için mikrofiber bezlerle ovalama yapabilirsiniz.