GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Tamir, Bakım ve Temizlik Ürünleri

kategorisinde 53626 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Otomobil Tamir, Bakım ve Temizlik Ürünleri

Tamir, bakım ve temizlik ürünleri modelleri arabanızı daha hijyenli bir şekilde temizleyebilmenizi sağlar. Düzenli olarak otomobilinizi temizleyerek arabanızı daha hijyenik hale getirebilirsiniz. Yıkama şampuanları, arabanızın dış kısmını temizlerken kullanabileceğiniz bir üründür. Kolay köpüren şampuanlar tamir, bakım ve temizlik ürünleri markaları tarafından özel formüllerle üretilir. Arabanızın daha parlak ve temiz görünmesi için bu şampuanları yıkama süngerleriyle beraber de kullanabilirsiniz. Yıkama süngerleri yumuşak yüzeyleriyle dikkat çeker. Süngerlerin yumuşaklığı, çizilme sorununu önler. Tamir, bakım ve temizlik ürünleri fiyatları açısından da caziptir. Hesaplı ürünler arasında, otomobilinizin motor kısmında kullanabileceğiniz ekipmanlar da yer alır. Arabanızın motorunun sorunsuz şekilde çalışması için ateşleme sistemleri arasındaki ürünleri kullanabilirsiniz. Ateşleyiciler, arabanızın motorunu kısa bir sürede çalıştırabilmenizi sağlar.

Kullanışlı Tamir, Bakım ve Temizlik Ürünleri

Otomobil Tamir, Bakım ve Temizlik Ürünleri

Arabanızı parlatmak için oto cila ürünlerini kullanabilirsiniz. Torpidonuzun temizliğini yaptıktan sonra bu bölgeye cila sürebilirsiniz. Koruma özelliği de bulunan cilalar sayesinde torpidonuzun yüzeyi çatlamaz. Araç kabini temizliğinde parlatıcı süngerlerden de yararlanabilirsiniz. Oto parlatıcı süngerler yumuşaklıklarıyla dikkat çeker. Süngerlerde yer alan parlatıcı maddeler sayesinde koltuk kılıflarından direksiyon ve vites kılıfına kadar birçok alanı daha şık hale getirebilirsiniz. Arabanıza özel kokuları kullanmanız, otomobilinize bindiğinizde hoş bir kokuyla karşılaşmanızı sağlar. Otomobilinizin temizliği için yararlanabileceğiniz elektronik ürünler de vardır. Arabanızı temizlerken süpürgelerden yardım alabilirsiniz. Oto süpürge modelleri uzun kablolarla üretilir. Bu sayede oto süpürgenizi garajınızda kolayca kullanabilirsiniz.

Araba Bakımını Kolaylaştıran Ürünler

Otomobil Tamir, Bakım ve Temizlik Ürünleri

Toz lekelerini ve çamurları arabanızdan temizlerken oto şampuan ürünlerini kullanabilirsiniz. Yıkama kovanızdaki suya karıştırarak oto şampuanınızı köpürtebilirsiniz. Yıkama fırçalarıyla köpüklü suyu arabanıza sürmeniz, tortuları ve kirleri kolayca yok edebilmenizi sağlar. Şampuanlı yıkamanın ardından arabanızı su ile durulayarak yıkama işlemini sonlandırabilirsiniz. Oto yıkama ekipmanları arasında süngerler de yer alır. Arabanızın tamponlarını, gövdesini ve kapılarını silerken bu süngerlerin leke çıkarıcı etkisinden yararlanabilirsiniz. Yıkama eldivenlerini ellerinize takarak temizlik işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Eldivenler ellerinizin kimyasallara temas etmesini önler.

Otomobilinizin İhtiyaçlarını Karşılayan Ekipmanlar

Otomobil Tamir, Bakım ve Temizlik Ürünleri

Arabanızı tamir ederken kullanabileceğiniz birçok aksesuar vardır. Tamir cilalarıyla arabanızın yüzeyinde oluşmuş olan çizikleri kapatabilirsiniz. Oto tamir seti modellerini sipariş ederek arabanızı tamir edebilirsiniz. Tamir setlerinde yer alan bijon anahtarlarıyla lastiklerinizi kolay bir şekilde sökebilirsiniz. Lastik tamiri yaparken yararlanabileceğiniz yamalar da bulunur. İç lastik yamaları, lastiklerinizdeki açıkları kapatabilmenizi sağlar. Oto tamir ekipmanı setleri, lastiklerinizi onarırken size yardımcı olur. Tamir kitlerinin içinde yer alan ekipmanlar lastiklerinizi sökebilmenizi ve tamir edebilmenizi kolaylaştırır.

Bilmeniz Gereken Önemli Ayrıntılar

  • Basınçlı yıkama makinelerini arabanızın yanı sıra motorunuzu ya da bahçenizi yıkarken de kullanabilirsiniz.
  • Oto temizlik ürünleri arasındaki genel temizleme spreyleriyle balatalarınızdaki tortuları yok edebilirsiniz.
  • Tampon boyaları, tamponlarınızda oluşan çizikleri yok edebilmeniz için idealdir.
  • Boya koruyucu pasta ve cila modelleri sayesinde otomobiliniz daha yeni ve daha canlı bir dış görünüme sahip olur.
  • Oto kokusu çeşitleri farklı bitkilerin kokularını içeren formüllere sahiptir.

Bu Detaylara Dikkat Edin

  • Güderi bezleri arabanızın iç ve dış kısımları silerken kullandıktan sonra su ile yıkayarak kurumaya bırakabilirsiniz.
  • Lastik parlatıcı spreyleri lastiklerinize uygularken ulaşamadığınız noktalara arabanızı ileriye ya da geriye doğru alarak erişebilirsiniz.
  • Araba süngerlerini ıslak ya da nemli yüzeylere uygulamanız daha iyi sonuçlar almanızı sağlar.
  • Torpido bakım sütlerini torpidonuza sıktıktan sonra mikrofiber bezlerle yüzeyi silebilirsiniz.
  • Oto yıkama şampuanlarını paketlerinde belirtilen orantılara uygun miktarda suyla karıştırarak kullanmanız gerekir.