GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Isıtma, Soğutma Sistemleri

kategorisinde 26310 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Oto Isıtma, Soğutma Sistemleri

Arabanızın iç kısmının sıcaklık seviyesini belirleyebilmek ısıtma, soğutma sistemleri markaları tarafından geliştirilen ürünleri kullanabilirsiniz. Yaz aylarında aracınızın kabininin soğutmak için kullanabileceğiniz ürünlerle sıcaklara karşı önlem alabilirsiniz. Isıtma, soğutma sistemleri modelleri arasındaki kış mevsimine uygun ürünlerle yolculuklarınızı sıcak bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Camlarınızda oluşabilecek buğulanmayı yok etmek için kullanabileceğiniz ürünler de vardır. Fan sistemiyle çalışan buğu çözücüler sayesinde otomobilinizi yolculuklarınızı güvenli şekilde gerçekleştirebilmek için uygun duruma getirebilirsiniz. Aracınızda çakmaklık girişine bağlayarak fanlı ısıtıcıları çalıştırabilirsiniz. Isıtma, soğutma sistemleri fiyatlarıyla da dikkat çeker. Ekonomik olan ürünlerle bütçenizi aşmadan gereksinimlerinize çözüm üretebilirsiniz. Elektriği minimum düzeyde kullanan cihazlar tasarruf edebilmenizi sağlar.

Arabaların Havasını Değiştiren Isıtma, Soğutma Sistemleri

Oto Isıtma, Soğutma Sistemleri

Birden fazla fonksiyona sahip olan ürünleri kullanarak işlevsellik elde edebilirsiniz. Hem cam buğularını çözmek için hem de aracınızın içini ısıtmak için fanlı ısıtıcıları kullanabilirsiniz. Çalışma seviyesin ayarlanabilen otomobil ısıtma sistemleri sayesinde hızlı bir şekilde kabininizi ısıtabilirsiniz. Yeterli sıcaklığı elde ettiğinizde ürününüzün kademesini düşürerek elektrik tüketimini minimize edebilirsiniz. Aracınızın torpido gözünün üst kısmına monte edebileceğiniz fanlarla ısıtma ve soğutma gerçekleştirebilirsiniz. Geniş bir alana etki edebilen fanlardan yardım alarak birkaç dakikada otomobilinizin havasını değiştirebilirsiniz. Karları ve buzları eritmek için aracınızın içinden camlarınıza tutarak fanlı ısıtıcıları kullanabilirsiniz. Camlara kısa bir sürede etki eden bu ürünler yolculuklarınıza konfor katar.

Arabanızı Koruyan Aksesuarlar

Oto Isıtma, Soğutma Sistemleri

Kaput keçesi ve göğüs keçesi modellerini kullanarak arabanızın motor bölümünü koruyabilirsiniz. Isı yalıtımı yaratan keçeler sayesinde motorunuzun düşük sıcaklık değerlerinden olumsuz etkilenmesini önleyebilirsiniz. Oto ısıtma sistemleri arasındaki keçeler farklı boyutlarda tasarlanır. Bu sayede arabanızın modeliyle uyumlu olan ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz. Otomobilinizin iç bölümünde elektronik ürünlerden yararlanarak iklimlendirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Araç içi ısıtma ürünleri arasındaki vantilatörlerle kabininizi serinletebilirsiniz. Sessiz çalışan vantilatörler konforlu bir kullanım yaşayabilmenizi sağlar. Vantilatörlerin hafif ve küçük olması kullanım rahatlığı yaratır. Vantilatörünüzün açısını ayarlayarak belli bir alanı daha etkili şekilde serinletebilirsiniz.

Otomobilinize Uygun Isıtma ve Soğutma Ürünleri

Oto Isıtma, Soğutma Sistemleri

Isıtma ve sistemleri arasında otomobil yedek parça ürünleri de bulunur. Fan termikleri ile arabanızın motorunun sağlıklı bir şekilde soğutulmasını sağlayabilirsiniz. Fan termikleri fanların ne zaman devreye girmesi gerektiğini belirler. Araba ısıtma sistemleri içerisinde bulunan fan termikleriyle radyatör soğutma fanının verimli bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Otomobilinizin kalorifer sistemini çalıştırmak için kullanabileceğiniz aksesuarlar da bulunur. Oto yedek parça, aksesuar ürünleri arasında bulunan kalorifer motorlarından yararlanarak aracınızın havasını ihtiyaçlarınıza uygun şekilde değiştirebilirsiniz. Kalorifer motorları dar yapıları sayesinde soğutma sisteminize kısa bir sürede monte edebilmeniz için uygundur. Aracınızın kalorifer bölümünü havalandırmak için difüzör peteklerini kullanabilirsiniz. Difüzör petekleri ızgara şeklindeki tasarımlarıyla yabancı maddelerin iç kısma ulaşmasını önler ve havanın dışarıya çıkabilmesini kolaylaştırır. Araçlara özgü farklı birçok kış ürünü için de Kış Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilir, örneğin buğu gidericileri Buğu Giderici kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Artı Yönler

  • Kaput keçeleri parçalanmaya karşı dayanıklı malzemelerle üretilir.
  • Aracınızın fanını açtığınızda devreye giren klima rezistanslarıyla devir ayarını kolayca yapabilirsiniz.
  • Radyatör spreyleri sızıntıları ve kaçakları tıkayabilmenizi sağlar.
  • Yedek su depolarını kullanarak radyatörünüzün verimini artırabilirsiniz.
  • Otomobiller için üretilen kettle modellerini aracınızın çakmaklık yuvasını kullanarak çalıştırabilirsiniz.

Bunlara Dikkat Edin!

  • Keçe modellerini kullanırken klipsleri uygun noktalara monte etmeye dikkat etmelisiniz.
  • Klima rezistansı değişimi yaparken satın alacağınız rezistanslarının aracınızdaki klima modeliyle uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.
  • Radyatörünüzün sızıntı yapmasını önlemek için radyatör spreyleri ile bakımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kalorifer motorlarının gövdesinde yer alan vida noktalarına uygun ebatlara sahip vidalarla montaj işlemlerini yerine getirmelisiniz.
  • Otomobilinizin markasını, modelini ve üretim yılı bilgisini baz alarak aracınızla tam uyumlu aksesuarlara ulaşabilirsiniz.