GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Plaka, Plaka Aksesuarları

kategorisinde 2180 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Plaka, Plaka Aksesuarları

Plaka, bir aracın kime ait olduğunu gösteren aracın ön ve arkasına takılan küçük bir tabeladır. Plakanız aslında sizi yansıtır. Aracına özen gösteren sürücüler, araç içi ve dışında birçok aksesuar kullanarak estetik görünüme önem verir. Sizi temsil eden plakanızı kişiselleştirmek sadece bir plaka kodu değil plakalık ile de mümkündür. Araç plakalık, otomobil sahiplerinin zevk ve tarzı ile oluşturulur. Plakalıklar çeşitli dizayn, renk ve modellerle kullanıcılarına sunulur. Otomobili ve plakayı kişiselleştiren aksesuarlar arasında plaka altı koruma aparatları, değişik plakalıklar ve plaka çerçeveleri bulunur. Plakayı kendine özgü olarak dizayn etmek isteyen kullanıcılar bu aksesuarlar ile ürünlerini kişiselleştirebilir.

Hem Estetik Hem Kullanışlı

Plaka, Plaka Aksesuarları

Plaka aksesuar kullanımından sonra çok daha ilgi çekici hale gelir. Plaka çerçevesi kullanmak standart plakanızın çok daha hoş durmasını sağlar. Bunun yanı sıra plakalıklar ise şıklığın ötesinde plaka koruma işlevi görür. Plakanın yıpranmasını ve dışarıdan gelen fiziksel bir etkenden korunmasını sağlar. Plakanızın ömrünü uzatmak için plakalık kullanımı çok önemlidir. Plakalıklar araç plakasını korumakla beraber çok çeşitli modelleri ile de dikkat çeker. Yapımında sağlam plastik veya metaller kullanılır. Plakalıklarda kullanılan malzemenin kalite ve dayanıklılığına göre ürünün plakanızı koruma miktarı artar. Üretim esnasında dayanıklılık arttıran malzemeler kullanılır. Böylece solmayan, yıpranmayan bir plakalığa sahip olmanız sağlanır.

Her Zevke Uygun Plakalık Modelleri

Plaka, Plaka Aksesuarları

Araç sahiplerinin zevklerine cevap verecek, birçok niteliğe sahip plakalık modelleri kullanılan ürün ile değişir. Pleksi plakalık yapımında kullanılan pleksi malzemesi sayesinde kullanışlı bir üründür. Estetik olarak farklı kullanımlara olanak sağlar. Pleksi plakalık yazıları lazer kesim ile gömülü bir şekilde yapılır. Bilgisayar üzerinden seçilebilen fontlar ile tamamen araç sahibinin zevki yansıtılır. Lazer kesim ile yazılan yazılar hava şartlarından etkilenmez ve suya dayanıklıdır. Kişiselleştirilebilir özelliği sayesinde isme özel plakalık tasarımı mümkündür. Yazının dışında bir çok renkte plakalık tercihlere sunulur. Genellikle aracın rengi ile uyum sağlayan renkler tercih edilse de zevke göre mavi, kırmızı, siyah ve beyaz plakalık da satışa sunulur. Pleksi plakalık ışıklı olarak da tasarlanabilir. Plaka üzerinde bulunan yazıların arkasına ışıklandırma yapılır. Işıklı plakalık geceleri dikkatleri üzerine çeken estetik bir görünüm sunar.

Kolay Montaj Uygun Fiyatlar

Plaka, Plaka Aksesuarları

Pleksi dışında nikel kullanılarak dizayn edilen bir başka plakalık ise nikelaj plakalık olarak geçer. Nikelaj plakalık çerçeveleri göz alıcı parlaklığı ile hem aracınızın hem de plakanızın çok uzaktan bile fark edilmesini sağlar. Parlaklığı ile dikkatleri üzerine toplayan tek plakalık nikelaj plakalık değildir. Krom plakalık da eşsiz bir parlaklığa sahiptir. Lazer kesim ile içe gömülü yazılım dışında kabartmalı plakalık da bulunur. Kabartmalı plakalık plakanızın vurgulanmasını sağlar. Yazılar dışa doğru çıkıntılı olarak tasarlanır. Takmatik plaka montaj sırasında avantaj sağlar. Geçirmeli özelliği ile plakalıklar kolaylıkla takılıp çıkarılabilir. Sağladığı faydalar göz önünde bulundurulduğunda aksesuar plaka fiyatları kullanıcılara uygun seçenekler sunar. Kullanıcı dostu plakalıklar tam bir fiyat performans ürünüdür. Plakanın ömrünü uzatma ve kullanıcının zevkine yanıt verme koşulları, araç sahiplerinin fiyat anlamında göz önünde bulundurması gereken önemli maddelerdir. Malzeme sağlamlığı ve istenilen model ile birlikte fiyatlar değişiklik gösterir. Oto lastik ve jant çeşitleri için bu sayfamızı; tüm oto aksesuarları için Oto Yedek Parça Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Plakalık Kullanmanın Avantajları

  • Araç plakasını dış etkenlerden korur.
  • Aracı kişiselleştir ve araç sahibinin zevkine göre dizayn edilir.
  • Kişiselleşen plaka ile tanınma özelliğini katlar.
  • Kolay montajı ile araç sahibini yormaz.
  • Plakanın ömrünü uzatır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Araca ve plakaya uyum sağlaması önemlidir.
  • Seçilen ürünün sağlamlığına dikkat edilmelidir.
  • Kolay uygulanabilir olması gerekir.
  • Plakayı koruma özelliğine dikkat edilmelidir.
  • Plaka boyutlarına uygun olmalıdır.