GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Panjur, Izgara

kategorisinde 5274 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Araç Panjur - Izgara

Panjur, ızgara modelleri yeni nesil teknoloji kullanılarak tasarlanan araçların hem performansını ve verimliliğini artıran hem de radyatör mekanizması başta olmak üzere ön aksamının korunmasını sağlayan ürünlerdir. Her marka ve model için farklı şekillerde tasarlanan araç panjur çeşitleri, plastik, alüminyum ve paslanmaz çelik gibi farklı materyallerden üretilir. Yüksek standartlarda malzeme ve işçilik kalitesiyle optimize edilen ürünlerin, araçların aerodinamik yapısı üzerinde etkili görevleri vardır.

Araç Ön Panjur Sineklik Modelleri

Araç Panjur - Izgara

Araçların motoru hem şehir içinin yoğun trafiği ve sık gerçekleşen dur kalk pozisyonları karşısında hem de uzun yolda süratli seyir halindeyken aşırı derecede ısınır. Araçlarda yüksek performansla çalışan ve hararet yapan motorun soğumasını sağlayan radyatör, soğutmak için ihtiyaç duyduğu hava sirkülasyonunu panjurlardan alır. Farklı model ve marka araçlar için özel olarak tasarlanan ızgara sistemleri, gerekli hava akımını radyatöre iletmesinin yanı sıra iri parçaların da içeri kaçmasını engeller. İşlevsel özellikli panjurların iç kısmına ve farların etrafına itinayla yerleştirilen alüminyum ya da çelik araç panjur teli seçenekleri, küçük gözenekli file yapısına sahiptir. Böylece sinek, böcek, yaprak ve toz gibi küçük partiküllerin araca zarar vermesi önlenir. Dilerseniz, Bagaj ve Ekipman kategorimizi inceleyerek de araç dışı aksesuar ürün ağınızı genişletebilirsiniz.

Aerodinamik Performans Sunan Oto Panjur Sistemleri

Araç Panjur - Izgara

Gelişmiş özellikli tasarım detayları ile ön plana çıkan kaliteli araç panjur ızgara markaları, araçların performansını her bakımdan maksimum seviyeye çıkarmayı hedefler. Gerek eski model gerekse standart taşıt modellerinde sadece aracın ön kısmının kapanması, hava alması ve radyatörün korunması için üretilen panjurlar, yenilikçi teknoloji sayesinde yüksek işlevsellik kazanır. Sportif özellikli araçlarda, gelişmiş donanımlı otomobillerde şık ve estetik yapısıyla dikkat çeken ürünler, yüksek hızda ya da virajlarda araçların aerodinamik dengesini oluşturur. Sürat ve ani manevralarda ön panjur sisteminden gelen kontrollü hava sirkülasyonu sayesinde sürücülerin direksiyon kontrolü ve motor içi basıncı maksimum seviyede olur. Kapı kollarından kapı yan çıtalarına kadar araç dışını dekore edebileceğiniz krom ve kaplama ürünlerini de inceleyebilirsiniz.

Dekoratif ve İşlevsel Özellikli Araba Panjuru

Araç Panjur - Izgara

Oto panjur fiyatları ürünlerin markasına, tasarım detaylarına, üretimde kullanılan materyal ve uygulanan işçilik kalitesine göre değişir. Araç ızgaraları her araç türü için farklı tasarım detaylarına sahiptir. Şekil olarak çeşitlilik sunan ürünler, araçların ön kısmında bulunan marka logosunun ön planda olmasını sağlar. Plastik, alüminyum ve çelik gibi malzemelerden tasarlanan panjurlar oldukça estetiktir. İşlevsel özellikleri sayesinde araçların performansını da yükselten ürünler, dengeli hava akımını radyatörden içeri alarak yakıt tasarrufunu maksimum seviyeye çıkarır. Otomobillerin arka camına geniş bir çerçeve görünümünde takılan oto cam panjuru modelleri, aynı zamanda arka kapılarda bulunan üçgen tasarımlı sabit camlara da takılabilir. Tüm diğer araç dışı aksesuarları için ise Araç Dışı Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilir, örneğin hava ızgaralarını da Hava Izgaraları kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Araç Ön Izgara Kullanmanın Avantajları

  • Araç ızgara çeşitleri radyatörü koruyan en önemli materyaldir.
  • Ön panjurlar araçlarda fan vazifesi gören işlevsel parçalar olduğu için radyatörün soğutma etkisini maksimum seviyede destekler.
  • Ürünler hem radyatöre hem de aracın motor bölümüne sinek, böcek, kuş ve taş gibi zararlı parçaların girmesini önler.
  • Kaliteli tasarımlar marka ve logosunu ön plana çıkaran çeşitleri sayesinde araçların daha estetik ve dekoratif bir görünüm kazanmasını sağlar.
  • Panjurların işlevsel özellikleri hem araçların aerodinamik dengesini korur hem de yakıt tasarrufu yaptırır.

Araç Panjur Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Satın alacağınız ön panjur türü aracınızın markası ve modeli ile birebir uyumlu olmalıdır.
  • Ürünlerin tasarımında kullanılan plastik malzemelerin kalitesi ve sağlamlığı dikkate alınmalıdır.
  • Alüminyum materyalden üretilen panjurların daha dayanıklı ve esnek yapıya sahip olduğu unutulmamalıdır.
  • Izgara, panjur çeşitlerinin koruyucu tasarım detaylarına sahip olması ve paslanmaz çelik gibi özellikler taşıması oldukça önemlidir.
  • Özellikle araçların arka büyük camında dekoratif görüntü ve güneşlik amacıyla taktırılan araba cam panjuru modellerini seçerken, dikiz aynasından görüşünüzü engellemeyen bir yapıda olması önemlidir.