GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Oto Buzdolabı

kategorisinde 109 adet ürün bulundu.
|
Filtrele
Oto buzdolabınızın hafif olmasını ister misiniz?

  Evet, isterim

  5 kg altı net ağırlığa sahip oto buzdolapları

Oto Buzdolabı

Oto buzdolabı modelleri küçük ebatlara sahip olduğu için arabanızdaki alanı verimli bir şekilde değerlendirebilmenize olanak tanır. Kullanışlı mini buzdolabı çeşitleri, arabanıza rahatça sığdırabileceğiniz tasarımlarıyla kolaylık elde etmenizi sağlar. Dilerseniz uygun ebatlardaki ürünleri otomobilinizin bagajında da saklayabilirsiniz. Oto buzdolabı markaları arabanızın çakmaklık bölümünden elektrik enerjisi alarak güvenli bir şekilde çalıştırabileceğiniz ürünler tasarlar. Düşük elektrik tüketimi gerçekleştirerek avantaj yaratan ürünler oto buzdolabı fiyatları bakımından da ekonomik opsiyonlar oluşturmayı başarır. Kompresörlü oto buzdolabı çeşitleri, geniş yapıları ve düşük ses seviyesi ile çalışmaları sayesinde kullanım konforunuzu artırır.

Oto Buzdolabı İle Aracınıza İşlevsellik Katın

Oto Buzdolabı

Kapaklı tasarımlarıyla güven veren oto buzdolabı 12v modelleri, yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi kısa bir sürede soğutabilmeniz için idealdir. Çakmak girişi bağlantısı ile kullanılabilen ürünler, pratik yapıları sayesinde farklı otomobil modelleriyle uyumlu bir şekilde çalıştırabilmeniz için uygundur. Soğutma ve dondurma yetilerine sahip olan elektrikli oto buzdolabı ürünlerinden uzun yol seyahatlerinizde ya da kamp veya piknik yaparken başarılı bir şekilde faydalanabilirsiniz. LED aydınlatma desteği sunan dijital göstergesi bulunan mini buzdolabı çeşitleri sayesinde ürününüzün çalışma özelliklerini net bir biçimde okuyabilmeniz kolaylaşır. Çakmaklık girişli oto buzdolabı çeşitleriyle elektrik enerjisi ihtiyacını pratik bir şekilde karşılayarak soğutma gerçekleştirebilirsiniz.

Isı Yalıtımı Yaratan Gövde Tasarımları

Oto Buzdolabı

Sıcağa karşı dayanıklılık yaratan kaplamalara sahip olan otomobil buzdolabı modelleri sayesinde yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi ısı yalıtımı oluşturarak saklayabilmeniz kolaylaşır. LED aydınlatmalı göstergesinde akü oranını görebilmenize imkân tanıyan modern mini oto buzdolabı ürünleriyle elektrik enerjisini verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Dijital göstergeli ürünlerde sıcaklık değerlerinin hangi birimle gösterileceğini de seçebilmeniz mümkün hale gelir. Çıkarılabilir sepete sahip olan otomobil buzdolaplarıyla sadece belirli ürünleri bir arada soğutup kolayca tüketebilirsiniz. Çakmaklı oto buzdolabı modelleri arasındaki ürünlerin soğutma seviyesini gövde üzerindeki ayar tuşlarıyla belirleyebilmenizi sağlaması, yiyeceklerinize ve içeceklerinize en uygun ayarları yapabilmenize olanak tanır. Gece saatlerinde kullanıcılarına konfor sağlayan iç aydınlatmalı ürünler, buzdolabınızın içerisindeki gıdaları net bir şekilde görebilmenizi sağlar. Dilerseniz Oto Aksesuar kategorisini ziyaret ederek alanın diğer birçok ürününü de inceleyebilirsiniz.

Çözülme Sorununu Önleyen Tasarım

Oto Buzdolabı

İç kısımda ve dış bölünde yalıtımlı kasalara yer veren araç içi buzdolabı modelleriyle çeşitli yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi çözülme, erime gibi sorunlara karşı koruyabilirsiniz. Ekonomik çalışma modu bulunan buzdolabı ürünleri, minimum oranda elektrik harcayarak kullanabilmeniz için uygundur. Maksimum soğutma moduna geçiş yaparak buzdolabınızın mümkün olan en kısa sürede soğutma ve dondurma işlemlerini gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Kompresörlerin sarsıntılara karşı dayanıklı olması, yolculuk halindeyken oluşabilecek zorluklara karşı buzdolabınızı korur. Ergonomik tutamakları bulunan mini buzdolabı modellerini tek elinizle rahatça taşıyabilirsiniz. Diğer araç içi aksesuarları için de Araç İçi Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilir, perde ve güneşlikleri Perde, Güneşlik kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler

 • Aracınızın aküsünün voltajı azaldığında otomatik olarak kapanan oto buzdolabı modelleri güvenli bir kullanım yaşamanıza olanak tanır.
 • USB soketi bulunan araç buzdolapları, enerji akışı sağlayarak cep telefonunuzu ya da bilgisayarınızı şarj edebilmenizi mümkün hale getirir.
 • Darbelere karşı dayanıklı poliüretan kasalar, buzdolabınızın kullanım ömrünü uzatır.
 • UV ışınlarına karşı koruma sağlayan gövdeler, mini buzdolabınızdaki yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi başarılı bir şekilde muhafaza eder.
 • Pikniğe giderken yiyeceklerinizin oluşturabileceği kokuları önlemek için araç buzdolabı çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Buzdolabınızın iç kısmını düzenli olarak silmeniz koku oluşumunu ve kirleri önleyebilmenizi sağlar.
 • Mini buzdolabınızı gölge alanlarda saklamanız daha verimli bir kullanım yaşayabilmenize yardımcı olur.
 • Buzdolabınıza yerleştireceğiniz yiyeceklerin ve içeceklerin kaplarıyla kapaklarının sıkı halde kapalı olmasına dikkat etmeniz gerekir.
 • Buzdolabınızı toprak, çimen ya da ahşap alanlarda konumlandırırken ürününüzün eğimsiz şekilde dengede durmasını sağlayabilirsiniz.
 • Araç buzdolabı modellerinde yer alan mini bölmeler, küçük ebatlara sahip yiyecekleri gruplayabilmeniz için uygundur.