GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Küllük

kategorisinde 630 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Araç Küllük Ürünleri

İzmarit ve küçük çöplerin biriktirilmesi için tasarlanan araç küllük çeşitleri pratik bir kullanım sağlıyor. Her araçta farklı olan bardaklık bölmesine ya da küçük eşyaları koymak için tasarlanmış bölmelere rahatlıkla koyulabiliyor. Araç içinin temiz kalması için kullanılması önemli olan araba küllüğü farklı modellerde ve boyutlarda kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bardaklık bölmesi olmayan araçlarda küllük tutucu aparat çeşitleriyle de küllük modelleri rahatlıkla kullanılıyor.

Estetik ve Kullanışlı Küllük Modelleri

Araç Küllük Ürünleri

Araç küllük modelleri kapaklı ya da kapaksız, çakmaklı, LED ışıklı gibi her zevke uygun farklı seçenekler sunuyor. Araç içerisinde çakmağınızın her an elinizin altında olabileceği çakmaklı küllük, pratik bir kullanım sağlıyor. Arabanızla uyum sağlayacak farklı renk seçenekleri de bulunan çakmaklı küllükler araç içine renk katıyor. İşlevsel modeller arasında yer alan ışıklı araç küllüğü özellikle gece sürüşlerinde oldukça kullanışlı oluyor. LED ışıklı küllük çeşitleri kapaklı olan tasarımıyla da kötü kokunun araç içerisine yayılmasına engel oluyor. Hem hijyenik hem de estetik olan bu modeller kullanıcıların da beğenisini kazanıyor. Araba içerisindeki bardaklık bölümüyle uyumlu olacak şekilde tasarlanan, hem küllük hem bardak olarak kullanılabilen çift amaçlı modeller de oldukça kullanışlı bir seçenek oluyor. Araç içi küllük çeşitleri arasından her araç sahibi kendi zevkine uygun bir model bulabiliyor. Küllüğünüz ile beraber kahvenizi, çayınızı da seyahat sırasında yanınızda bulundurmak için Stand, Bardak Tutucu kategorisindeki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Küllük Tutucu ile Kolay Kullanım

Araç Küllük Ürünleri

Bazı araçlarda küllük koymaya uygun bir bölüm bulunmuyor. Bu gibi durumlarda hem bardak hem de küllük tutmaya yarayan tutucular, araç içerisinde pratik bir kullanım sağlıyor. Oto küllük modelleriyle uyumlu olacak şekilde, istenilen ölçüde ayarlanıyor. Küllük tutucular klima ızgaralarına monte edilerek kullanılıyor. Bu ürünler bardak, şişe ya da küllük olmak üzere farklı ürünleri sabit tutmak için tasarlanıyor. Kullanılan ürünlere göre ebat ayarlaması da rahatlıkla yapılıyor. Klimanın önünde olduğu için içecekleri tutması amacıyla kullanıldığında uzun süre soğuk tutmayı sağlıyor. Bu özelliğiyle de oldukça kullanışlı oluyor. Küllük tutucu ile var olan küllüğünüzün yanında fazladan bir küllük kullanmak da mümkün. Yolculuğunuzda telefonunuzu, tabletinizi de sürüş dikkatinizi dağıtmadan kullanmak için Telefon, Tablet Tutucu kategorisindeki şık ve sağlam ürünleri inceleyebilir, hemen alışveriş yapabilirsiniz.

İdeal Fiyatlardaki Araba Küllükleri

Araç Küllük Ürünleri

Farklı tasarımlara ve özelliklere sahip otomobil küllükleri fiyatlarıyla da değişkenlik gösteriyor. Genel olarak araç sahibi her kullanıcının alabileceği ideal fiyatlardan satışa sunulan bu ürünler özelliklerine ve malzemesine uygun küçük fiyat farklılıklarıyla dikkat çekiyor. Araba küllüğü ışıklı kapaklı modeller bu avantajlarıyla biraz daha yüksek fiyatlara sahip oluyor. Son derece kullanışlı özelliklere sahip olmasıyla öne çıkan bu modeller kullanıcılar tarafından beğeniliyor. Araç içi küllük kapaklı ve kapaksız olma özellikliğine göre de fiyat farkına sahip oluyor. Kapaksız modeller kapaklı olanlara göre daha uygun fiyatlardan kullanıcılarına ulaşıyor. Malzeme özelliği de fiyatlar üzerinde belirleyici oluyor. Yanmaz plastikten üretilen küllükler içi çelik malzeme olan çeşitlere göre daha uygun fiyatlardan alıcısına ulaşıyor. Tüm diğer araç içi aksesuar ürünleri için de Araç İçi Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilir, örneğin şık koltuk kılıflarını da Koltuk, Koltuk Kılıfı kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Araç Küllüğü Kullanmanın Avantajları

  • Araç içerisindeki çöplerin ve izmaritlerin yerlere dökülmesini, aracı kirletmesini engeller.
  • Kapaklı modeller araç içerisinde kötü koku oluşumunun önüne geçer.
  • Çelik modeller uzun yıllar kullanabilme avantajı sağlar.
  • LED özelliğe sahip ışıklı küllükler gece sürüşlerinde daha konforludur.
  • Kullanım özelliklerinin yanı sıra araç içerisinde dinamik ve estetik bir görüntü oluşturur.

Araç Küllüğü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Aracın bardaklık için ayrılmış bölümüyle uyumlu olmalıdır.
  • Gece sıklıkla araç kullanılıyorsa aydınlatma özelliğine sahip ışıklı modeller tercih edilmelidir.
  • Malzeme olarak yanmaz plastik ya da içi çelik olan küllükler satın alınmalıdır.
  • Boşaltırken kolaylıkla çıkarılıp takılabilecek özellikte olmasına dikkat edilmelidir.
  • Severek kullanacağınız, aracınızla uyumlu, aynı zamanda kullanışlı olması da küllük tercihinizde önemlidir.