GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Koltuk, Koltuk Kılıfı

kategorisinde 114834 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Koltuk, Koltuk Kılıfı

Koltuk kılıfı modelleri arabanızın dekorunu tamamlar. Kılıfların estetik tasarımları çeşitli desenlerle süslenir. Koltuk kılıflar renk bakımından birçok alternatifi de beğeninize sunar. Kılıflar şık tasarımlarının yanı sıra koruyucu özellikleriyle de öne çıkar. Arabanızın orijinal koltuklarını korumak için kılıf kullanabilirsiniz. Koltuk kılıfı markaları üretimlerinde dayanıklı malzemeler kullanır. Koltukların kumaşları pamuklanma sorununa karşı korunaklı bir yapıya sahiptir. Kumaşlar yumuşak dokularıyla konfor sağlar. Yolculuklarınızda cildinizin tahriş olmaması için araç koltuk kılıfı kullanabilirsiniz. Bu ürünlere koltuk kılıfı fiyatları yönünden ekonomik şekilde ulaşabilirsiniz.

Koltuk, Koltuk Kılıfı Kullanarak Arabanızı Koruyun

Koltuk, Koltuk Kılıfı

Arabaların koltukları için üretilen kılıflar esnektir. Esneyebilen kumaşları sayesinde araç koltuğu kılıflarını kolayca yüzeye geçirebilirsiniz. Esneme özelliği yırtılma sorununa karşı da çözüm üretir. Esnek kılıflarla yaratıcı bir tasarım oluşturabilirsiniz. Tek renkli koltuk kılıflarıyla arabanızın iç dekorasyonunu sade bir şekilde tamamlayabilmeniz kolaylaşır. Renkli desenlere sahip olan kılıflar da vardır. Spor araç koltuğu için üretilen kılıflar dikkat çekici ve canlı renklere sahiptir. Çeşitli logolara ve yazılara tasarımlarında yer veren kılıflar son derece estetiktir. Araç koltuk kılıfı çeşitleri arasından arabanızın markasının logosunu içeren kılıfları satın alabilirsiniz. Dilerseniz, benzer ürünlerden biri olarak minder ve yastıkları da inceleyebilirsiniz.

Koltuk Kılıflarıyla Konforunuzu Artırın

Koltuk, Koltuk Kılıfı

Baş destekli koltuk kılıfları başınız için yumuşak bir yüzey oluşturur. Kamuflaj deseninden hoşlanan kişiler için üretilen kamuflajlı kılıflar arabanızın görünümünü değiştirebilmenizi sağlar. Ortopedik özelliklere sahip olan kılıflar baş, boyun, bel gibi noktaları destekler. Ortopedik araç koltuk kılıfı sipariş ederek seyahatiniz boyunca kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Koltuk kılıfları, nefes alabilir kumaşlarıyla da rahatlık yaratır. Kılıfların hava alabilir yapısı koku oluşumunu önler. Nefes alabilir yüzeye sahip kılıflar sayesinde koltuğunuz daha temiz kalır. Pratik kılıflar kullanım kolaylığı sağlayarak size zaman kazandırır. Kancalı pratik araç koltuk kılıfı modelleriyle kısa bir sürede ürününüzü arabanızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Kancaları alt kısımdan geçirdikten sonra kılıfınızı gererek koltuğunuzun yüzeyini daha şık hale getirebilirsiniz. Araç sürerken telefonunuzu güvenli bir şekilde kontrol etmek için arzu ederseniz telefon & tablet tutucularını da inceleyebilirsiniz.

Emniyet Kemeri ve Hava Yastığı Uyumluluğu

Koltuk, Koltuk Kılıfı

Arabanızın emniyet kemeriyle uyumlu koltuk kılıfları sayesinde güvenliğinizi koruyabilirsiniz. Hava yastığını engellemeyen koltuk kılıfları yolculuklarınızda güvenliğiniz korunur. Kılıflardaki iplikler de güvenliğinizin korunmasına yardım eder. Yüksek kaliteye sahip olan iplikler araç koltuk koruma kılıfı modellerini sağlamlaştırır. Süngerlerle lamine edilen kılıflar yumuşaklıklarını korur. Arabaların arka koltukları için özel olarak üretilen kılıflar da vardır. Araç arka koltuk kılıfı kullanarak otomobilinizi daha zarif hale getirebilirsiniz. Arka koltuk kılıfları tozlanma, kirlenme ve renk solması gibi problemlere karşı koltuklarınızı korur. Bel destekli koltuk kılıflarıyla uzun yolculuklarda konforunuzu üst düzeyde tutabilirsiniz. Deri malzeme ile üretilen koltuk kılıfları oldukça şıktır. Arabanızın direksiyonunda ve vitesinde deri kaplamalar kullanarak kılıflarınızın tasarımını tamamlayabilirsiniz. Tüm diğer araç içi aksesuarları için ise Araç İçi Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilir, örneğin bagaj havuzlarını da Bagaj Havuzu kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Öne Çıkan Bilgiler

  • Koltuk kılıfları silinebilir yüzey özelliğine sahiptir.
  • Tela kumaşa yer veren kılıflar süngerlerinizin yumuşaklığını korumasını sağlar.
  • Arabalar için üretilen koltuk kılıflarında cilt dostu kumaşlar kullanılır.
  • Dolgulu kılıflar biçimli kumaşlarıyla şık bir görünüm yaratır.
  • Silikonlu kılıflar yumuşak kenarlıklarıyla vücudunuzu destekler.

Özen Gösterilmesi Gereken Detaylar

  • Koltuk kılıfı satın alırken ürünlerin ölçülerinin koltuklarınızı ölçüleriyle uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir.
  • Ön ve arka koltuklar için ayrı kılıflar sipariş ederken bu ürünlerin birbirini tamamlayacak desenlere sahip olmasına özen göstermelisiniz.
  • Kumaş koltuk kılıflarını ters çevirerek çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.
  • Deri koltuk kılıflarını temizleyici spreylerle silebilirsiniz.
  • Koltuk kılıfınızı takarken alt kısımda yer alan lastiklerin koltuğunuzu sarması gerekir.