GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Kolçak

kategorisinde 8255 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kolçak

Otomobil, van, minibüs, jeep gibi motorlu taşıtların en önemli parçaları arasında yer alan kolçak modelleri, etkili tasarımları ve yüksek konforları sayesinde size benzersiz bir yolculuk deneyimi sunuyor. Hem şoför koltuğunda hem de yolcular için özel olarak tahsis edilen koltuklarda kullanılan oto kolçak türleri, yolculuk esnasında kollarınızı rahatça dinlendirebilmenizi ve kendinizi daha konforlu hissetmenizi sağlıyor. Isıtmalı, USB'li, dekoratif gibi seçenekleri bulunan araba kolçak çeşitleri, çeşitli oto aksesuar markaları tarafından özenle üretiliyor. Estetik görünümleri ve pratik kullanım şekilleriyle ön plana çıkan araç kolçak çeşitleri, ideal fiyatları ile de beğeni kazanıyor.

Klasik Kolçak Modelleriyle Tanışın

Kolçak

En çok tercih edilen kolçak türleri arasında, klasik tasarımlı ürünler ön plana çıkıyor. Ağırlıklı olarak fiberglastan üretilen ve bu sayede hem hafif hem de konforlu bir deneyim sunan klasik tasarımlı kolçak aparatı seçenekleri, vidalı ya da vidasız alternatifleriyle de otomobil sahiplerine kullanım kolaylığı sağlıyor. Vidalı ürünler, koltuğa montaj kolçak türünde olmaları sayesinde koltuğun iki yanına sabitleniyor ve bu sayede konforunuzu artırıyor. Montajsız kolçak çeşitleri ise kullanım alanlarına kolayca yerleştirilebilmeleri sayesinde araç sahiplerine büyük bir rahatlık sunuyor. Vidasız kolçak türleri, iç kısımlarında yer alan aparatlar sayesinde koltuk türlerine sabitlenebiliyor ve böylece kullanım esnasında gevşeme sorunuyla karşılaşmıyor.

USB Destekli Türleri Keşfedin

Kolçak

Kullanıcıların konforunu artıran en özel modeller arasında USB'li kolçak çeşitleri de yer alıyor. Aracınızın elektrik sistemine bağlanan ve bu sayede USB portunda elektrik bağlantısı bulunan ürünler, araçla yolculuk ederken bir yandan cep telefonunuzu ve tablet bilgisayarlarınızı da rahatlıkla şarj edebilmenize olanak tanıyor. USB kolçak çeşitleri; minibüs, midibüs, otobüs gibi çok yolcu taşıyan araçlarda sıklıkla tercih ediliyor ve böylece uzun seyahatler boyunca yolcuların dijital cihazlarında şarj problemi yaşamasını engelliyor. USB özellikli araç içi kolçak türleri ayrıca dilenirse araçların müzik sistemine de bağlanabiliyor ve böylece diijital cihazlarınızdaki müzikleri otomobilinizin hoparlörlerinden dinleyebilmenize olanak tanıyor. Özellikle uzun yolculuklarda büyük rahatlık sağlayan minder ve yastıkları da inceleyebilir, belinizi rahat ettirecek birçok model bulabilirsiniz.

Universal Ürünlerle Rahat Edin

Kolçak

Universal kolçak türleri, tüm araç tiplerine kolayca uyum sağlayabilmeleri sayesinde kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunuyor. Son derece pratik bir şeklide monte edilebilen ve hem büyük hem de küçük boyutlu araçlarda kullanılan universal modeller, dileyen kullanıcılar için bardaklık detayıyla da zenginleştirilebiliyor. Bardaklıklı kolçak çeşitleri, özellikle yolcu taşıma amacıyla kullanılan araçlarda ikramların güvenli bir şekilde yapılabilmesine yardımcı oluyor. Oto kolçak bardaklı seçenekleri, dileyen kullanıcılar tarafından şoför mahallinde de kullanılabiliyor ve böylece araç şoförünün sürüş deneyimini zenginleştiriyor. Universal tipteki kolçak fiyatları, ideal seçenekleri sayesinde tüm araç sahiplerinin maksimum kaliteye kolayca ulaşabilmesini mümkün kılıyor. Araç içi aksesuarlar arasında oldukça popüler telefon & tablet tutucularını da inceleyebilirsiniz.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Kolçak modeli satın almadan önce beğendiğiniz ürünün özelliklerini incelemeniz tavsiye edilir.
  • Kolçak çeşitlerinizi daha çarpıcı bir görünüme kavuşturmak için kolçak kılıfı satın alabilirsiniz.
  • Kolçaklarınızı daha konforlu bir hâle getirmek için kolçak minderi çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.
  • Kızaklı ve sandıklı kolçakları tercih ederek telefon, şarj aleti, anahtar gibi önemli eşyaları kolayca depolayabilirsiniz.
  • Vidalı kolçakları pratik bir şekilde monte edebilmek için tornavida, şarjlı vidalama cihazı gibi ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Oto kolçak fiyatları; ürünlerin markalarına, modellerine ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.
  • Set hâlinde satılan kolçakları tercih ederek daha çok ürünü daha ideal fiyatlara satın alabilirsiniz.
  • Kolçaklarınızı darbelerden ve zorlanmalardan koruyarak ürünlerin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.
  • Kullanmadığınız kolçakları özel kutularında muhafaza ederek olası kazaların ve deformasyonların önüne geçebilirsiniz.
  • Kolçak seçeneklerini yıkarken ürünlerin kullanım kılavuzlarında yazılı olan talimatlara uymanız önerilir.